lekarz Zuzanna Rolewicz

Pani Dr jest wspaniałym, ciepłym i serdecznym człowiekiem. Troszczy się o dzieci, które ją kochają. Zawsze znajdzie czas żeby odpowiedzieć na nurtujące rodzica pytania. To Anioł

PANI DOKTOR JEST REWELACYJNA POD KAŻDYM WZGLĘDEM,KORZYSTAM Z JEJ PORAD OD 14 LAT.ZAWSZE MOGĘ NA NIĄ LICZYĆ,TO JEST LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. KOMPETENTNA W KAŻDYM CALU SWOJEJ PRACY, W NASZYM MIEŚCIE TACY SPECJALIŚCI SĄ NA WAGĘ ZŁOTA. POLECAM PANIĄ DOKTOR KAŻDEMU Z RODZICÓW DLA SWOICH POCIECH.

PANI DOKTOR JEST REWELACYJNA POD KAŻDYM WZGLĘDEM, KOMPETENTNA W KAŻDYM CALU SWOJEJ PRACY, W NASZYM MIEŚCIE TACY SPECJALIŚCI SĄ NA WAGĘ ZŁOTA. POLECAM PANIĄ DOKTOR KAŻDEMU Z RODZICÓW DLA SWOICH POCIECH.

ZDECYDOWANIE POLECAM ,PANI BARDZO KOMPETENTNA ,MILA MOJE DZIECI JA UWIELBIAJA A DO TEGO NIE SZAFUJE ANTYBIOTYKAMI PRZY KAZDEJ DROBNEJ INFEKCJI.CZUJE SIE ZAOPIEKOWANA TAK JAKBYM BYLA W GABINECIE PRYWATNYM.

Bardzo dobry lekarz, wspaniałe podejście do dzieci

Bardzo dobry lekarz, wspaniałe podejście do dzieci

Nie wykryła zapalenia płuc. Zamiast od razu podać antybiotyk przy wysokiej gorączce dalej podawała syropy aż dziecko wylądowało w szpitalu na 8 dni.

bardzo fachowa i kompetenta kobieta,polecam

bardzo fachowa i kompetenta kobieta,polecam

JAK DLA MNIE REWELACYJNA PANI DOKTOR MA ZNAKOMITE PODEJSCIE DO MALYCH DZIECI ZESZTA DO MATEK ROWNIEZ KOMPETENTNA BARDZO MILA ZYCZLIWA