lekarz Zuzanna Rosolik

Pediatra

Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo dobra specjalistka. Czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje?

Wspaniałe podejście do dzieci.
Bardzo dobra specjalistka.
Czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje?

Cierpliwe podejście do pacjenta, wnikliwe badanie, może troszkę "staroświeckie" podejście, ale akurat mnie i moim dzieciom to odpowiada. Szukanie przyczyn, nie tylko leczenie objawów. Rozsądny dobór medykamentów. Jeśli ktoś oczekuje dynamiki od kogoś w wieku Pani Zuzy, to proszę spojrzeć na siebie i zastanowić się czy w jej wieku będzie miał tyle "power'u". Życzę tego wszystkim rodzicom. Faktem jest, że planowanie godzin wizyt pozostawia dużo do życzenia, jednak uważam że warto czekać. Cóż, oby Pani Zuzanna żyła jak najdłużej!

Uwaga !!!Pani Doktor Rosolik ma nowy numer tel : 74 647 68 32 !!!!! Pani Doktor jest doskonałym fachowcem i jednym z najlepszych diagnostów na Dolnym Śląsku , więc jeśli komuś zależy na szybkim leczeniu , a nie na wnikliwym holistycznym badaniu i rzetelnej diagnozie to niech idzie do kasy w tesco i zapyta ekspedientki o ibuprom. - na pewno pomoże .

Dr. Rosolik jest Fantastycznym Lekarzem. Emanuje ciepłem i troską.Mój trzyletni synek traktuje wizytę u Pani doktor jak wizytę u babci. Życzliwie odpowiada na każde pytanie, zarówno "dociekliwej " mamy ,jak i ciekawego świata dziecka.Przy każdej wizycie kompleksowo bada dziecko,a do problemu zdrowotnego podchodzi profesjonalnie i z sercem.Nie szuka łatwych rozwiązań, dokładnie analizuje wyniki badań i kolejno wyklucza ewntualne przyczyny,i co dla mnie najważniejsze, uzasadniając inerpretacje. Ja od niedawna korzystam z gromnej wiedzy Pani doktor i przekonałam sie ,że można dziecko wyleczyc bez podawania sterty kolejnych antybiotyków! Poza tym jest chyba jedynym lekarzem nie wyznającym zasady "czas to pieniądz".Podczas wizyty nie zerka nerwowo na zegerek i nie naciąga na kolejne wizyty. W przypadku konieczności przeprowadzenia badań laboratoryjnych, prosi o kontakt telefoniczny w celu przekazania wyników.Podsumowując: zawód powinien byc pasją, bo tylko wtedy wykonujemy go rzetelnie, i tak jest w przypadku naszej Pani doktor . Zdecydowanie polecam! leczcie swoje dzieci u kogoś , kto naprawdę chce im pomóc.

Pani doktor jest bardzo wolna, co skutkuje strasznymi kolejkami w poczekalni. Nie rozumiem w jakim celu dzieci umawiane są co 15 minut jak za każdym razem czekam 1,5h na wizytę z małym dzieckiem. Dorosły by się wkurzył co dopiero dziecko, które jest głodne, zmęczone itd. i nie dziwota że nie chce później dać się zbadać. Do tego nieuprzejma, nie tłumaczy choroby jedynie dawkowanie leków.

Polecam bardzo. Leczę córkę od 1 miesiąca życia. To ona pierwsza wykryła u mojego dziecka skazę białkową. Córka jak miała 3 lata cały czas miała katar, kaszel. Jak poszłam do innych lekarzy prywatnie każdy chciał pakować antybiotyk. To doktor Rosolik kazała zrobić wymaz, dała szczepionkę i od tego czasu mam spokój. Jeśli ktoś chce diagnozę a nie anybiotyk - gorąco polecam

Jeśli ktoś chce diagnozę a nie anybiotyk - gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz, Bardzo dobry lekarz, Bardzo dobry lekarz,

Bardzo dobry lekarz, Bardzo dobry lekarz, Bardzo dobry lekarz,

Wszystko, co zostało powiedziane/napisane poprzednio potwierdzam i uważam, że to jeden z najlepszych lekarzy w okolicy Świdnicy, u jakich byłam z dwójką moich maluchów. Polecam każdemu rodzicowi, który ma dość "pakowania" w dziecko antybiotyków przy każdej okazji, potrzebuje fachowej porady i chce aby dziecko wizyty u lekarza nie traktowało jak traumatycznego przeżycia. Dużo zdrowia i wytrwałości dla samej Doktor przez wielkie "D":-))))))))

Pani Rosolik była bardzo uprzejma, ale niestety na tym dobre wiadomosci się skończyły. Wizyta trwała bardzo długo, ponad pół godziny, z czego 15 minut to były rozmowy w ogole nie na temat choroby, troche o polityce, itp..... Mojej 5 miesięcznej córce przepisała syrop, ktory mozna podawac dopiero od 6-go roku życia i masc z antybiotykiem, ktora mozan stosowac od 2-go roku życia. Myślę, że Pani Rosolik powinna wybrac się już na emeryturę, bo jej rady były juz troszkę przestarzałe i blędne. Nie polecam! dziwie się, że w rankingu zajmuje pierwsze miejsce!!! Polecam za to Pana Zdzisława Kemonę.

Bardzo dobry lekarz, dokładnie bada dziecko, prowadzi rzetelny wywiad i stosuje indywidualny sposób leczenia. Nie przesadza z antybiotykami, co rzadkość i niewątpliwy atut

Wciąż poszukujesz "Pediatra Świdnica"?

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica