lekarz Zuzanna Rosolik

Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo dobra specjalistka. Czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje?

Wspaniałe podejście do dzieci.
Bardzo dobra specjalistka.
Czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje?

Cierpliwe podejście do pacjenta, wnikliwe badanie, może troszkę "staroświeckie" podejście, ale akurat mnie i moim dzieciom to odpowiada. Szukanie przyczyn, nie tylko leczenie objawów. Rozsądny dobór medykamentów. Jeśli ktoś oczekuje dynamiki od kogoś w wieku Pani Zuzy, to proszę spojrzeć na siebie i zastanowić się czy w jej wieku będzie miał tyle "power'u". Życzę tego wszystkim rodzicom. Faktem jest, że planowanie godzin wizyt pozostawia dużo do życzenia, jednak uważam że warto czekać. Cóż, oby Pani Zuzanna żyła jak najdłużej!

Uwaga !!!Pani Doktor Rosolik ma nowy numer tel : 74 647 68 32 !!!!! Pani Doktor jest doskonałym fachowcem i jednym z najlepszych diagnostów na Dolnym Śląsku , więc jeśli komuś zależy na szybkim leczeniu , a nie na wnikliwym holistycznym badaniu i rzetelnej diagnozie to niech idzie do kasy w tesco i zapyta ekspedientki o ibuprom. - na pewno pomoże .

Pani doktor jest bardzo wolna, co skutkuje strasznymi kolejkami w poczekalni. Nie rozumiem w jakim celu dzieci umawiane są co 15 minut jak za każdym razem czekam 1,5h na wizytę z małym dzieckiem. Dorosły by się wkurzył co dopiero dziecko, które jest głodne, zmęczone itd. i nie dziwota że nie chce później dać się zbadać. Do tego nieuprzejma, nie tłumaczy choroby jedynie dawkowanie leków.

Bardzo dobry lekarz, Bardzo dobry lekarz, Bardzo dobry lekarz,

Bardzo dobry lekarz, Bardzo dobry lekarz, Bardzo dobry lekarz,

Bardzo dobry lekarz, dokładnie bada dziecko, prowadzi rzetelny wywiad i stosuje indywidualny sposób leczenia. Nie przesadza z antybiotykami, co rzadkość i niewątpliwy atut

Polecam bardzo. Leczę córkę od 1 miesiąca życia. To ona pierwsza wykryła u mojego dziecka skazę białkową. Córka jak miała 3 lata cały czas miała katar, kaszel. Jak poszłam do innych lekarzy prywatnie każdy chciał pakować antybiotyk. To doktor Rosolik kazała zrobić wymaz, dała szczepionkę i od tego czasu mam spokój. Jeśli ktoś chce diagnozę a nie anybiotyk - gorąco polecam

Jeśli ktoś chce diagnozę a nie anybiotyk - gorąco polecam

Pani Rosolik była bardzo uprzejma, ale niestety na tym dobre wiadomosci się skończyły. Wizyta trwała bardzo długo, ponad pół godziny, z czego 15 minut to były rozmowy w ogole nie na temat choroby, troche o polityce, itp..... Mojej 5 miesięcznej córce przepisała syrop, ktory mozna podawac dopiero od 6-go roku życia i masc z antybiotykiem, ktora mozan stosowac od 2-go roku życia. Myślę, że Pani Rosolik powinna wybrac się już na emeryturę, bo jej rady były juz troszkę przestarzałe i blędne. Nie polecam! dziwie się, że w rankingu zajmuje pierwsze miejsce!!! Polecam za to Pana Zdzisława Kemonę.

Wszystko, co zostało powiedziane/napisane poprzednio potwierdzam i uważam, że to jeden z najlepszych lekarzy w okolicy Świdnicy, u jakich byłam z dwójką moich maluchów. Polecam każdemu rodzicowi, który ma dość "pakowania" w dziecko antybiotyków przy każdej okazji, potrzebuje fachowej porady i chce aby dziecko wizyty u lekarza nie traktowało jak traumatycznego przeżycia. Dużo zdrowia i wytrwałości dla samej Doktor przez wielkie "D":-))))))))

Lekarz z powołania. Poswieca dziecku tyle czasu i uwagi ile trzeba, bardzo dokladna, uprzejma, zawsze analizuje problemy i spokojnie wszystko wyjasnia. Bardzo polecam.