lekarz Zuzanna Skłodowska

Diabetolog

Każdemu życzę tak troskliwego i kompetentnego lekarza. Ponad to Pani doktor odpiera prywatny telefon w razie potrzeby. Badania, diagnostyka jak jest potrzebna nie ma z tym problemu. Nieważne czy jesteś pierwszy raz, czy setny. Zawsze jest na najwyższym poziomie. Faktem jest długi czas oczekiwania i godziny przyjęć. Ale to już wybór pacjenta. Albo szybko i lekarz wypisze tylko leki, lub ktoś kto się dobrze tobą zaopiekuje. Jeżeli każdemu pacjentowi poświęca się dodatkowy czas to tak jest. Cieszę się tylko, że i mi jest on poświęcany, a ja czuję się jak bym był w tym momencie najważniejszym pacjentem na świecie. Jak trzeba będę czekał i rok. Ale wiem, że warto.

To moja pierwsza wizyta u Diabetologa i powiem szczerze, że byłem mile zaskoczony. To nie jakąś spychologia tylko rzeczowa , specjalistyczna, wizyta lekarska na najwyższym poziomie światowym.Wszystkie aspekty choroby omówione w na drobniejszych szczegółach.Pacjent nie zostaje z niedomówionymi zagadnieniami.Czuje, że nie jestem pozostawiony sam sobie. W każdej chwili mogę się skontaktować i poprosić o poradę.Jestem pod wrażeniem i życzę wszystkim takiej opieki. Polecam wszystkim takiego lekarza.

Bardzo dobry lekarz i człowiek, interesuje się pacjentem PAMIĘTA go, mimo wielu zajęć, przyjechała do mnie na wiztę domową (w ramach NFZ) póżno wieczorem, zbadała tak, jak jeszcze żaden inny lekarz nie badał, nie spieszyła się, a co najważniejsze zaordynowała takie leki, które faktycznie pomogły mi.

POLECAM! POLECAM! I JESZCZE RAZ POLECAM!!! Pani dr Skłodowska to prawdziwy lekarz z powołania. Z każdym pacjentem dokładnie porozmawia, wszystko przedyskutuje, doradzi. Oby więcej było takich lekarzy.

Po 10 latach, zdecydowałem się ostatecznie zrezygnować z usług p. doktór. P. Skłodowska jest kompetentnym i uprzejmym diabetologiem natomiast w skandaliczny sposób lekceważy czas pacjentów. Wyznaczone godziny wizyt kompletnie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i żeby mieć pewność dostania się na spotkanie trzeba wziąć urlop na cały dzień nawet jak się jest zapisanym na 8.30 rano (wynika to ze źle pojętej uprzejmości p. Skłodowskiej, która z każdym pacjentem rozwlekle porozmawia o wszystkim, ponadto spóźnia się etc.). Ostatecznym powodem rezygnacji dla mnie była ostatnia decyzja p. doktór, która zablokowała praktycznie możliwość otrzymania recept poza wizytami (praktycznie obecnie na samo otrzymanie recept również trzeba wziąć dzień urlopu). W takiej sytuacji - kiedy potrzebuję recept żeby przeżyć co mniej więcej 1.5-2 miesiące nie mogę sobie pozwolić na dalsze marnowanie czasu na p. doktór.

Każdemu diabetykowi polecam dr Zuzannę Skłodowską. Jest wspaniałą osobą i przede wszystkim doświadczonym i kompetentnym lekarzem.

Jestem od dawna pacjentką Dr.Skłodowskiej korzystałam z porad przy ul.Szczęśliwickiej. a także prywatnie.Tak jak większość cukrzyków jestem bardzo niecierpliwa i nie mogłam znieść długiego oczekiwania w kolejce na wizytę.Pani doktor jest bardzo dokładna, zadaje wiele pytań żeby postawić diagnozę i ustalić dawki insuliny czy innych leków.Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza wszystkim cukrzykom. Ewa Sybilska