Zuzanna Warmińska-Kołacz

Lekarz orzecznik ZUS

Ta kobieta powinna iść orzekać krowy w oborze czy przyciąć racice im a nie wydawać opinie ludzia skoro 4 specjalistów wydaje opinie braku możliwości powrotu do pracy a ona wydaje decyzje ze jestem zdrowy to coś tu kur..... jest nie tak. Babo z grubą odciśnięta dupą od stołka nie orzekaj ludzi i ich zdolności bo się na tym dosłownie nie znasz i nie masz kompetencji a sprawę zgłoszę do telewizji

Lekarz orzecznik masakra byłam na badaniu i oczywiście uzdrowicielka tydzień temu strzaskałam palec u nogi ledwo chodzę a uzdrowicielka zdrowa do pracy a badania przedstawione od specialistów to nic zdrowa chcecie się wyleczyć to do uzdrowicielki lepsza od Kaszpirowskiego a ja tak tego nie zostawie telewizje siagnę dosyć że komisja opóżniona o tydzień a teraz mnie czeka trójca święta tam będzie się działo że też ludzie nie mogą zrobić z nimi porządek chodzą jak pawie poczekam na komisje i w tedy zrobi telewizja porządek