lekarz Zuzanna Zając

Laryngolog, Audiolog

2,6
2,6
2,7

Nie polecam tego lekarza!!!! Liczy sie tylko kasa. Brak podejścia do pacjenta i brak trafnej diagnozy...po prostu wstyd i nic więcej.

Nie polecam tego lekarza!!!!
Liczy sie tylko kasa.

Chodziłam do Pani Zając jako dziecko, wiele wizyt prywatnych i pieniędzy wyrzuconych w błoto. Niestety na skierowanie Pani Dr usunięto trzeci migdał, co miało poprawić słuch. Słuch się nie poprawił, bo jak się okazało po sondzie zrobionej w Centrum Fizjologii i Patologii Słuchu (najlepsza placówka nie tylko w Polsce), uszkodzona jest błona bębenkowa. Pani Dr nie powiedziała, że do ucha nie może dostać się woda, która często powoduje stany zapalne. Wręcz na wizytach kropiła mi uszy przez co cierpiałam z bólu przez kolejny tydzień. NIE POLECAM!

Skandal skandal i jeszcze raz skandal!!!! Szanowna Pani Doktor nie zerkając dziecku do gardła wypisuje skierowanie do szpitala na usuniecie trzeciego migdała. Na moją reakcję, że nie patrzyła do gardła, mów,że to Ona jest lekarzem.... PARANOJA KASA KASA I TYLKO KASA Nikomu nie polecam i jestem po prostu zbulwersowana całą sytuacją

Szanowna Pani Doktor tak leczyła moją kuzynkę prywatnie, że ta teraz walczy o życie. Nawet nie zbadała pacjenta. Kasa kasa i jeszcze raz kasa. Tylko to w dzisiejszych czasach się liczy. Na NFZ nie ma co liczyć a i prywatnie lekarze maja nas i nasze zdrowie za nic.

specjalista taki sobie czas oczekiwania na nfz zbyt długi a prywatnia to od ręki

Leczyłam się całe życie jako dziecko PRYWATNIE u pani Zając i jak trafiłam do Centrum Fizjologii i Patologii Słuchu w Nadarzynie (nadmieniam że jest to najlepsza w Polsce placówka PUBLICZNYCH lekarzy laryngologów) to śmiali się z badań pani Zając (badania wykonywane przy woskowinie w uszach gdzie nie wolno tego robić) i nie tylko. Nigdy mi nie powiedziała że nie mogę moczyć uszu i wielu innych cennych wskazówek nie dała. Dużo pieniędzy zostawili tam moi rodzice i nic nie zdziałała. Owszem jest bardzo miła i wzbudza zaufanie, ale na tle specjalistów wypada po prostu jako niekompetentna i niegodna zaufania. Szkoda pieniędzy! Przykro mi Pani doktor.

Bardzo kompetentna Pani, do tego uprzejma i z bardzo dobrym podejściem do małych dzieci..Jedna z niewielu lekarzy, która zna się na rzeczy :) i potrafi pomóc.

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor , ma bardzo dobre podejście zwłaszcza do małych dzieci .Polecam .

bardzo mi pomogla ta Pani za co jestem bardzo wdzieczna :)

bardzo mi pomogla ta Pani za co jestem bardzo wdzieczna :)