Zwyrodnienia Kregoslupa I Stawow

Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Suchmiel to prawdziwy ekspert w dziedzinie ortopedii. Mam szczęście być jego pacjentką od 3 lat , a więc mogę ocenić jego profesjonalizm i umiejętności z tej perspektywy czasu. Od ponad 2 lat już nic mi nie dolega,czuje się świetnie i do tego udało mi się uniknąć 2 operacji.

Obecnie biorę tylko regularnie, profilaktycznie zastrzyki z kwasu hialuronowego, bo przekonałam się,że są skuteczne, a schemat ich stosowania Pan doktor zawsze dokładnie objaśnia.
Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę tylko ostrogę, ból barku, tak dokuczliwy,że przeszkadzał w codziennych czynnościach tj. ubieranie czy nawet jedzenie. Później pojawił się ból w pachwinie, który utrudniał przejście nawet niewielkiej odległości. Zawsze Pan doktor stawiał właściwą diagnozę, poprzedzoną nie tylko USG czy rezonansem, ale też przeróżnymi testami ortopedycznymi, które już pomagały ukierunkować diagnozę. Pamiętam kiedy zmagałam się z bólem pachwiny, a czekaliśmy na wyniki rezonansu, Pan Doktor na każdej wizycie badał, stosował inne testy, aby niczego nie przegapić. Czułam wtedy jego ogromną chęć pomocy i zaangażowanie. Leczenie było bardzo skuteczne, zastrzyki, fala, ale też rehabilitacja i noszenie wkładek. No i dzisiaj jestem w super formie....
Poleciłam doktora mojej koleżance, która musiała poddać się zabiegowi artroskopii barku. Zabieg był bardzo skomplikowany, ale przeprowadzony z taką maestrią,że koleżanka wróciła szybko do pełnej sprawności.
Wiem ,że pan Doktor nie szczędzi ani czasu, ani pieniędzy , aby ciągle dokształcać się na przeróżnych szkoleniach, kongresach, w kraju i za granicą, ( o niektórych można przeczytać na stronach Orthomedyk) , po to , abyśmy my pacjenci mogli leczyć się na światowym poziomie, z zastosowaniem najnowocześniejszych technik.
Szczerze polecam pana Doktora, dziękuję mu za jego ogromną pomoc,skrupulatność, profesjonalizm, i za to że wciąż wykonuje ten tak trudny i odpowiedzialny zawód z taka pasją i zaangażowaniem.

Opinia dodana przez: Teresa Ochman- Glanc
Ortopeda Piaseczno dr n. med. Maciej Luterek

05-500 Piaseczno

Świetny lekarz i specjalista gorąco polecam.Posiada bardzo dużą wiedzę i ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Pacjentka
Fizjoterapeuta Kraków mgr Przemysław Sekuła

Kinesia Osteopatia
al. Kijowska 24/26
Kraków

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną. Wizyta trwała ponad godzinę. Gabinet bardzo zadbany i czysty. Osteopata godny polecenia !

Opinia dodana przez: Katarzyna
Ortopeda dziecięcy Piaseczno lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

05-500 Piaseczno

Byłam u Pana doktora Kłoszewskiego z synem w sprawie bioderek. Syn ma 6 tygodni. Pan doktor był bardzo miły i kompetentny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył.Dostrzegł wadę której nie zauważył inny lekarz. Wyprowadził z dysplazji bioder mojego synka. Gorąco go polecam.

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Szczerze polecam Pana Janusza. Specjalista najwyższej klasy, świetny diagnostyk, profesjonalista - którego kompetencje przekładają się na rezultaty terapeutyczne. Do Pana Janusza trafiłem 3 tygodnie po artroskopii kolana - rekonstrukcja wiezadła krzyżowego przedniego. Nie miałem pełnego wyprostu w kolanie, zgięcie też pozostawiało wiele do życzenia. Do Pana Janusza trafiłem z polecenia. Wystarczyły 2 miesiące intensywnej rehabilitacji aby kolano odzyskało wszystkie niezbędne parametry. Cudowne uczucie gdy po którejś z kolei terapii mogłem poczuć, że dotykam pietą pośladka. Obecnie - już 6 miesiecy po skończonej rehabilitacji kolano sprawuje się świetnie. Wróciłem do koszykówki i nie mam najmniejszych problemów z kolanem. Dziękuję Panie Januszu za poświęcony mi czas. Cieszę się, że spotkałem na swojej drodze tak wybitnego specjalistę. Pozdrawiam. Tomasz

Opinia dodana przez: Tomek Sz.

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Wybrałam pana doktora sugerując się opiniami w internecie i myślę że słusznie.W czasie wizyt był rzeczowy i wszystko dokładnie wyjaśnił.Jadę teraz 11maja do szpitala na operację biodra i pan doktor będzie mi je operował 12maja.Jestem całkowicie spokojna i pewna że będę w fachowych rękach.

Opinia dodana przez: Henryka

05-500 Piaseczno

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy całą procedurę, pomógł ustalić najbardziej dla mnie optymalny termin zabiegu (na NFZ) w Centrum Medycznym Damiana. Do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak niesamowitą przychylnością dla pacjenta i przyjaźnią, jaką emanował doktor. Jak dojdzie do skutku operacja drugiej stopy, to dodam kolejną całościową opinię. ...

Tymczasem szczerze polecam dr Mickielewicza i bardzo, bardzo Panu dziękuję!
Urszula

Opinia dodana przez: Urszula

Nie ma kontaktu z tym lekarzem. Czułem się
jak bym przyszedł do słupa soli. Szybko wyszedłem, nie dostałem żadnej informacji o chorobie. Może ten lekarz ma kompetencje, ale nie powinien pracować "na żywo", z ludźmi. Nie polecam

Nie ma kontaktu z tym lekarzem. Czułem się

Opinia dodana przez: Janek