Zwyrodnienia Kregoslupa I Stawow

Wolny termin: 23 Sie o 11:00. Sprawdź inny.
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Opinia dodana przez: Urszula Janiszyn
Wolny termin: 22 Sie o 16:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Szczerze polecam Pana Janusza. Specjalista najwyższej klasy, świetny diagnostyk, profesjonalista - którego kompetencje przekładają się na rezultaty terapeutyczne. Do Pana Janusza trafiłem 3 tygodnie po artroskopii kolana - rekonstrukcja wiezadła krzyżowego przedniego. Nie miałem pełnego wyprostu w kolanie, zgięcie też pozostawiało wiele do życzenia. Do Pana Janusza trafiłem z polecenia. Wystarczyły 2 miesiące intensywnej rehabilitacji aby kolano odzyskało wszystkie niezbędne parametry. Cudowne uczucie gdy po którejś z kolei terapii mogłem poczuć, że dotykam pietą pośladka. Obecnie - już 6 miesiecy po skończonej rehabilitacji kolano sprawuje się świetnie. Wróciłem do koszykówki i nie mam najmniejszych problemów z kolanem. Dziękuję Panie Januszu za poświęcony mi czas. Cieszę się, że spotkałem na swojej drodze tak wybitnego specjalistę. Pozdrawiam. Tomasz

Opinia dodana przez: Tomek Sz.
Ortopeda Piaseczno dr n. med. Maciej Luterek

05-500 Piaseczno

Świetny lekarz i specjalista gorąco polecam.Posiada bardzo dużą wiedzę i ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Pacjentka
Fizjoterapeuta Kraków mgr Przemysław Sekuła

Kinesia Osteopatia
al. Kijowska 24/26
Kraków

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną. Wizyta trwała ponad godzinę. Gabinet bardzo zadbany i czysty. Osteopata godny polecenia !

Opinia dodana przez: Katarzyna

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Wybrałam pana doktora sugerując się opiniami w internecie i myślę że słusznie.W czasie wizyt był rzeczowy i wszystko dokładnie wyjaśnił.Jadę teraz 11maja do szpitala na operację biodra i pan doktor będzie mi je operował 12maja.Jestem całkowicie spokojna i pewna że będę w fachowych rękach.

Opinia dodana przez: Henryka

05-500 Piaseczno

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy całą procedurę, pomógł ustalić najbardziej dla mnie optymalny termin zabiegu (na NFZ) w Centrum Medycznym Damiana. Do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak niesamowitą przychylnością dla pacjenta i przyjaźnią, jaką emanował doktor. Jak dojdzie do skutku operacja drugiej stopy, to dodam kolejną całościową opinię. ...

Tymczasem szczerze polecam dr Mickielewicza i bardzo, bardzo Panu dziękuję!
Urszula

Opinia dodana przez: Urszula
Ortopeda dziecięcy Piaseczno lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

05-500 Piaseczno

Byłam u Pana doktora Kłoszewskiego z synem w sprawie bioderek. Syn ma 6 tygodni. Pan doktor był bardzo miły i kompetentny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył.Dostrzegł wadę której nie zauważył inny lekarz. Wyprowadził z dysplazji bioder mojego synka. Gorąco go polecam.

Nie ma kontaktu z tym lekarzem. Czułem się
jak bym przyszedł do słupa soli. Szybko wyszedłem, nie dostałem żadnej informacji o chorobie. Może ten lekarz ma kompetencje, ale nie powinien pracować "na żywo", z ludźmi. Nie polecam

Nie ma kontaktu z tym lekarzem. Czułem się

Opinia dodana przez: Janek