prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski

Wenerolog, Dermatolog

Naciagacz w bialym fartuchu!! Ostrzegam przed wyrzucaniem pieniedzy w bloto. Zero wywiadu zero uwagi, pan profesor nawet nie spojrzal z bliska na problem. Jesli ktos potrzebuje ladnie wypisana recepte na sterydy za 180 zl w 2 min to moze da wiecej gwiazdek.

Ja również nie polecam. Wizyta 5 min -150 zł. Pierwsze pytanie co pani dolega, po czym mu pokazałam swoje wyniki badań ze szpitala stwierdził po co przyszłam skoro mam wyniki? Nawet nie potrafił stwierdzić przyczyny choroby, ani nawet jej zdiagnozować , nie wspomnę już, że nawet nie obejżał miejsca łysienia.Powiedziałam, że chciałabym wysłuhać jego opinii na temat mojej choroby( łysienie plackowate) czy jestem leczona w dobrym czy w złym kierunku i co on sądzi na ten temat. W odpowiedzi usłyszałam, że jest ok a na jaką kolwiek poprawę mogę czekać od pół do roku czasu( co wiedziałam wcześniej) po czym kazał przyjść na konsultację za 4 tyg. Szczerze bardzo odradzam takiego lekarza

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem. Bardzo wyniosły. Moja wizyta trwała również 5 minut, a przejechałam niezły kawałek żeby spotkać się z Panem Profesorem. Zupełnie lekcewarzące podejście. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Kompletnie nie spełnił moich oczekiwań. Prywatna wizyta trwała 5 minut, pan doktor nawet nie zechciał obejrzeć moich zmian. Na koniec stwierdził ze należy wykonać badania, lecz nie sprecyzował jakie. Z wizyty wyszedłem z totalną niewiedzą i musiałem szukać porady u innego lekarza.