dr n. med. Zygmunt Dajek

Wenerolog, Dermatolog

Rutyna, rutyna, rutyna i w konsekwencji ogromna krzywda. Nieodwracalna.... Z całego serca nie polecam

Szczerze polecam. Lekarz z powołaniem. Doświadczenie i kompetencje. Traktuje pacjenta po ludzku. To zaszczyt poznac takiego lekarza i takiego czlowieka. Mogę jedynie podziekowac za fachowa diagnozę, wyczerpujące tłumaczenia, okazana cierpliwość i serdecznosc.

Prawdziwy profesjonalista z wieloletnim, ponad 30 letnim doswiadczeniem. B uprzejmy i serdeczny względem pacjenta.

Prawdziwy profesjonalista z wieloletnim, ponad 30 letnim doswiadczeniem.
B uprzejmy i serdeczny względem pacjenta.

Z całą odpowiedzialnością polecam tego LEKARZA! 3 miesiące szukałem kogoś takiego od wstydliwych chorób. Panowie to człowiek z 30 letnią praktyką w temacie, pracował w Klinice na Koszykowej. Bada wymaz z cewki moczowej na miejscu wiec oszczędza wam stresu podczas oczekiwania na wynik badania. Nie wiem czemu ktoś dał Mu 4 w ocenach. gdyby były 6 tki dał bym 7. Wyrozumiały, otwarty i naprawdę miły starszy Pan. To nie jest spam! Postanowiłem zrobić Panu Doktorowi dobrą reklamę jeśli można to tak nazwać, bo jest tego wart!!! Ja przez 3 miesiące ...

Wyrozumiały, otwarty i naprawdę miły starszy Pan. To nie jest spam!
Postanowiłem zrobić Panu Doktorowi dobrą reklamę jeśli można to tak nazwać, bo jest tego wart!!! Ja przez 3 miesiące włuczyłem się od jednego konowała do drugiego i pojecia nie mieli co mi jest. Przez ten czas psycha mi siadała. tu Doktor pobrał mi wymaz z cewki moczowej zbadał go na miejscu i zalecił leczenie. to bylo tydzień temu. dziś byłem na kontroli i jest git!!!!
jeśli ktoś chce namiar piszcie na pepeon@o2.pl
A teraz dla Pań dewotek które bedą mnie chciały poniżać i fadać że dobrze mi tak. Nikogo nie zdradziłem i nie skrzywdziłem. Pękła mi prezerwatywa i to przedstawicielka Waszej płci sprzedała mi to coś. Ja nie "podałem dalej"...
Panowie POLECAM!!!

Szału nie było. Niby coś zdiagnozował, ale czy to jest to co on opowiadał, to nie wiem. Może i diagnoza dobra, aczkolwiek przepisał leki, które nic nie pomogły.

Witam wszystkich czy ktoś dysponuje bezpośrednim numerm do Pana dr Dajka? wybieram się z Poznania nie chcę jechać na próżno nie wiem czy doktor wymaga jakichś dodatkowych badań mam oczywiście jakąś historię ponieważ męczę się z zapaleniem warg sromowych już 8 miesięcy i lekarze ginekolodzy jak i dermatolodzy są bezradni i to całkowicie. Czy trzeba mieć skierowanie do lekarz? bo z tego co się orientuję to teraz chyba przyjmuje na ul. Grszybowskiej16/22 w Warszawie czy dostanę się tam również prywatnie. Bardzo prosze o odpowiedź

Do dr Dajka trafilem, bo lekarka w pewnym renomowanym centrum medycznym poddała się po tym jak najpierw nafaszerowała mnie sterydami doprowadzając do stanu gorszego niż był. Lekarz z doskonałym podejściem, wszystko tłumaczy, bardzo ludzkie podejście. Zastosował najprostsze leki, robione w aptece i po kilku tygodniach po problemie, szczerze polecam.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, a przede wszystkim cierpliwy i wyrozumiały.Polecam

Niesamowity lekarz z powołaniem. Przewlekłe choroby leczone u innych lekarzy drogimi maściami na sterydach i antybiotykami nie zdawały rezultatów. Ten lekarz poświęcił mi dużo czasu i całkowicie wyleczył.

pięć wizyt,średnie oczekiwanie ok 1,5 h i kompletny brak diagnozy a co za tym idzie jakiegokolwiek leczenia. Zalecenie wstrzymania się od kontaktów seksualnych ( był to okres ok.5 m-cy).Brak znajomości nowoczesnych leków. Oceniam jako brak kompetencji i/lub woli leczenia pacjentów. Nie polecam

Oceniam jako brak kompetencji i/lub woli leczenia pacjentów.
Nie polecam