lekarz Zygmunt Dawidowicz

2,2
2,9
2,2
2,1

Niekompetenty lekarz a wizyta przebiegła w niemiłej atmosferze. Odradzam wizytę u tego lekarza, ja tylko straciłam swój czas.

Jeszcze taki się nie urodził żeby wszystkim dogodzić. Mnie jakoś dawał skierowania i nie musiała prośić

Potrzebowałam pomocy lekarza w sobotę więc udałam się do szpitala. Zostałam wysłuchana,odpowiednio przebadana,skierowana na dodatkowe badanie i z wynikiem przyjęta ponownie. Czułam ,że jest to profesjonalny lekarz, któremu zależy ,żeby mi pomóc a nie jak intruz- -polecam wizyty u pana Doktora

Potrzebowałam pomocy lekarza w sobotę więc udałam się do szpitala.
-polecam wizyty u pana Doktora

Lekarz masakra , nie umie podac diagnozy , przyjmuje teraz w mysłakowicach, na wszyskie choroby przepisuje syropki .... Nie jest konkretny !

nie wysłał mnie na badania morfologii przez wiele miesięcy, bo stwierdził że chcę "wydoić" NFZ. Po zmianie lekarza i wielu męczacych badaniach okazało się że mam BIAŁACZKĘ .Nie jestem złośliwa , ale życzę temu panu żeby też kiedyś ktos go tak potraktował

Odradzam ! Nie nadaje się do tego zawodu...proponuje aby zmienił może na taki gdzie nie ma potrzeby kontaktu z ludzmi.Całe szczęście mamy jeszcze innych lekarzy !

Zdecydowanie odradzam tego lekarza.Przyjmuje od niedawna w Karpaczu i mam nadzieje że długo tu nie popracuje.Na szczęście mamy w przychodni innych lekarzy,więc możemy wybrać.

Brak kompetęcji, Wydaje się mu że jest Alfą i Omęga Szkoda, że nie ma w janowicach konkuręcji by starsi ludzie na miejscu mogli wybrać Nie chce kierować na badania diagnostyczne i do specjalistów.

lekarz,któremu wydaje się że umie wszystko...prędzej wyśle cię do piachu niż do specjalisty...brakuje mu tylko chęci zastapienia ginekologa i stomatologa