Lekarz godny polecenia przez wzgląd na swoją fachową wiedzę i zawsze profesjonalne, kulturalne podejście do pacjenta. Jestem jego pacjentką od 7 lat i w tym miesiącu byłam już na dwudziestej wizycie: w ciągu tych lat nigdy nie zostałam potraktowana po macoszemu (nawet, gdy zdarzały się poślizgi w przyjmowaniu pacjentów, to dr Fiutek zawsze profesjonalnie mnie traktował). Jestem zdziwiona, że niektórzy mają żal do doktora, o to, że nie wyleczył im pajączków/żylaków po pierwszym/drugim zabiegu skleroterapii. Pan doktor nigdy nie obiecywał mi tego, bo jest to po prostu niemożliwe (wystarczy trochę poczytać o tej metodzie leczenia żylaków). Niestety nie da się wyleczyć na całe życie z żylaków, więc kierując swoje kroki do gabinetu, trzeba się przygotować na powroty.

Po trzech zabiegach skleroterapi nogi wyglądają gorzej!!!!!! jak przed, koszmar !!! A nie o to przecież chodziło. Szkoda czasu i kasy.

Wysoka kultura, niepowtarzalna fachowość, brak słów aby opisać lekarza do którego są tłumy pacjentów.Życzę dalszych sukcesów i to nie tylko na drodze zawodowej Natomiast ewentualnym pacjentom z ręką na sercu polecam!

niestety byłam pacjentką dr Fiutka. Zostawiłam niemało pieniędzy i po czwartym zabiegu oszczykiwania pajączków nogi wyglądają gorzej niż na początku. Po wizycie kontrolnej Pan stwierdził, że nie dawał żadnej gwarancji i może potrzebnych jest kilka kolejnych /oczywiście za odpowiednią kasę/. Po czym stwierdził, że oczywiście nadal nie daje żadnych gwarancji na poprawę. Fajna praca- ściągnąć kupę kasy i nie brać żadnych odpowiedzialności. STANOWCZO ODRADZAM WSZYSTKIM PANIOM TYLKO SIĘ NACIERPICIE I NIC Z TEGO NIE MA OPRÓCZ WZBOGADZENIA SIĘ LEKARZA.

Dzisiaj skorzystalem z uslug pana Zygmunta. Juz po raz drugi na przestrzeni 5 lat.Jak zawsze profesjonalna obsluga,kultura i cieplo wobec pacjenta z jego strony.Na dodatek pomogl mi rowniez jesli chodzi o inna kwestie zdrowotna w moim przypadku.Polecam goraco wszystkim

Dzisiaj skorzystalem z uslug pana Zygmunta.

zawodowo pewny, kulturalny i rzeczowy, polecam

zawodowo pewny, kulturalny i rzeczowy, polecam

Ogromna wiedza i fachowość. Problem z żylakami z którymi inni lekarze mieli problemy pan dr Zygmunt Fiutek zdiagnozował i ustalił sposób leczenia na pierwszej wizycie.Teraz biegam w krótkich spodenkach, a na nogach żadnych śladów.Cieszy się bardzo dużym powodzeniem u innych lekarzy którzy również byli i są jego pacjentami. Wiem bo polecił mi dr profesor mój szwagier.

jestem po operacji teraz po zdjeciu szwow bede czekac na wyniki jego zabiegu ogolnie jako opieka jest fachowa i mila zobaczymy jak bedzie moja noga wygladala po jakims czasie czy bedzie zdrowa

Jestem zniesmaczona po wizycie u tego pana. Słyszałam o nim dobre opinie a tymczasem mnie przyjął na odczepne, jakby się gdzieś spieszył. Wszystko było tak szybkie i chaotyczne w czasie tej wizyty, że niewiele zrozumiałam prócz tego, że jak zapłacę 1700 zł to mi zoperuje jedną nogę, a teraz nie ma sensu się mną zajmować, bo druga noga to mały problem. A teraz niezbędne jest noszenie podkolanówek, które on sprzedaje i kosztują 150 zł... Ogólnie - niemiłe wrażenie