Specjalista chorób dziecięcych, Specjalista chorób zakaźnych

Specjalista chorób dziecięcych, Specjalista chorób zakaźnych

Bardzo miły i kompetentny doktor. Byliśmy na wizycie awaryjnie z synkeim na urlopie. Mieliśmy trochę problemy z trafieniem do gabinetu dlatego lepiej słuchać doktrora odnośnie wskazówe dojścia. Podejście do małego pacjent profesjonane, badanie nie ograniczyło się do wskazanej dolegliwości która na szczęście okazał się nie groźna.

Będąc w okolicy na urlopie z naszym Maluszkiem trafiliśmy prywatnie do Dr Jaworskiego. Wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek. Od razu zdiagnozował problem i przepisał odpowiednie leki. Pozdrawiamy Panie Doktorze – Zalewscy

Wysokiej klasy specjalista. Jako jedyny doktor w Polsce byl w stanie pomoc mojemu dziecku. Zawsze bede polecal i jestem dozgonnie wdzieczny. Moja Klaudia ma teraz 11 lat i zyje dzieki Niemu.

Od wielu lat uczęszczam z moją córką do Dr Jaworskiego. Do żadnego lekarza nie mam takiego zaufania jak do p. Zygmunta. Wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek. Polecam !!!!

Bardzo doświadczony, starszy lekarz ale.. na czasie i "ogarnięty". Mimo swojego wieku jest absolutnie na czasie. Jego wiedza i pogląd na teraźniejsze czasy jest fascynująca. Chyba ostatni lekarz ze starszego pokolenia, dla którego nie są najważniejsze pieniądze czy sława.

Klasa sama w sobie. Lekarz z prawdziwego powołania. Bardzo dziękujemy za wszystko Panie Doktorze! Karolina z Wrocławia

Fachowiec najwyższej klasy! Nie ma lepszego pediatry w okolicy! Polecamy Pana Doktora w 100 procentach!

Trafne diagnozy.Polecam.Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.Wiele lat doświadczenia.Kompetentny,dla którego zdrowie małych pacjentów jest ważniejsze niż pieniądze.

Od ponad 20 lat leczę dzieci u dr Jaworskiego i znam wieeelu bardzo zadowolonych rodziców. Uważam,że trzeba wybrać dziecku jednego lekarza i jego się trzymać. Łatwiej wtedy o trafną diagnozę.Nie miałam z doktorem kontaktu w naszym szpitalu. Miałam za to z inną panią ordynator...która początkowo potraktowała mnie,jak rozhisteryzowaną matkę,bo zjawiłam się w szpitalu z 4-miesięcznym synkiem,który według mnie bardzo cierpiał z bólu. Ona natomiast z niesympatyczną miną stwierdziła,że "no,jest niespokojny,ale pewnie to tylko jakaś zwykła niestrawność,a ja od razu do szpitala" Gdy podczas obserwacji pojawiła się gorączka,zatrzymała żółć i pojawiła ostra żółtaczka,doktor przyszła i cicho przyznała,że miałam rację przychodząc.Ile ja bym dała,żeby wtedy ordynatorem był doktor Jaworski....

Będąc na wakacjach trafiliśmy z dzieckiem z opuchlizną na głowie spowodowaną jak później się okazało ukąszeniem owada - do szpitala św Jerzego w Kamieniu Pomorskim na nasze nieszczęście dyżurował Pan Jaworski który potraktował nas ja śmieci oraz dał nam do zrozumienia że powinniśmy jechać do przychodni a nie zawracać jemu głowę. Leki zapisał po naszych prośbach. w paru słowach: cham, gbur, brak podejścia do dzieci, Na emeryturę Panie Jaworski marchewkę uprawiać w ogrodzie.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kamień Pomorski"?

Szczecińska 16 lok. 4

ulica Gen. Roweckiego Stefana 4/1