dr n. med. Zygmunt Jaworski

Pediatra, Choroby zakaźne

Specjalista chorób dziecięcych, Specjalista chorób zakaźnych

Specjalista chorób dziecięcych, Specjalista chorób zakaźnych

ostatnio przyjechalem do szpitala z bolem brzuszka mojego synka, przyjal mnie dr Jaworski, super czlowiek, byl bardzo przyjaznie nastawiony i po kilku minutach wytlumaczyl wszystko, przepisal leki, ktore pomogly praktycznie na drugi dzien! super, polecam. Bede wybieral sie do tego Pana na wizyty prywatne.

Niema lepszego lekarza od Dr.Jaworskiego to jest świetny człowiek jako lekarz.i dzięki Dr.Jaworskiemu moje dziecko szybko zdrowieje czego nie mogę powiedzieć o innych pediatrach w Kamieniu.Mamuski jak chcecie mieć zdrowe dziecko to tylko do Dr.Jaworskiego lekarz na medal.Zawsze miły i uprzejmy i poświęca tyle czasu ile trzeba aby wszystko wytłumaczyć

Od ponad 20 lat leczę dzieci u dr Jaworskiego i znam wieeelu bardzo zadowolonych rodziców. Uważam,że trzeba wybrać dziecku jednego lekarza i jego się trzymać. Łatwiej wtedy o trafną diagnozę.Nie miałam z doktorem kontaktu w naszym szpitalu. Miałam za to z inną panią ordynator...która początkowo potraktowała mnie,jak rozhisteryzowaną matkę,bo zjawiłam się w szpitalu z 4-miesięcznym synkiem,który według mnie bardzo cierpiał z bólu. Ona natomiast z niesympatyczną miną stwierdziła,że "no,jest niespokojny,ale pewnie to tylko jakaś zwykła niestrawność,a ja od razu do szpitala" Gdy podczas obserwacji pojawiła się gorączka,zatrzymała żółć i pojawiła ostra żółtaczka,doktor przyszła i cicho przyznała,że miałam rację przychodząc.Ile ja bym dała,żeby wtedy ordynatorem był doktor Jaworski....

Żeby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta jak doktor Jaworski, to służba zdrowia była by o niebo lepsza. Super lekarz, wszystko tłumaczy i jak szukacie jakiegoś lekarza to jedźcie do niego.

Świetny lekarz, sympatyczny, pełen empatii i wiary w człowieka, że jeszcze mozna cos zmienic, ze sie uda! Potrafi zmobilizowac i natchnac do walki z choroba, pocieszyc;)

Nic dodać nic ująć najlepszy lekarz w Kamieniu Pomorskim

Nic dodać nic ująć najlepszy lekarz w Kamieniu Pomorskim

Zgadzam się z przedmówcą. Doktor leczy mojego syna od 6 lat. Jest niezawodny, bardzo doświadczony, stawia trafne diagnozy i zawsze odbiera telefony od pacjentów, nawet w środku nocy.

Wspaniały,życzliwy lekarz i cudowny człowiek.Pan dr Jaworski jest potwierdzeniem motta"lekarz z powołania".Posiada rozległą wiedzę,uprzejmy,życzliwy ,najistotniejsze jest to,iż jest prawdziwym specjalistą(zawsze trafnie diagnozuje i leczy) .Lekarz o ,który nie można powiedzieć złego słowa.Na koniec dodam tylko,że życzyłabym sobie i wszystkim tak dobrych lekarzy i ludzi.p.s. proszę wybaczyć ten patetyczny ton , ale o panu dr nie można pisać i mówić w inny sposób.