lekarz Zygmunt Król

Po cesarskim cięciu mąż udał się do lekarza po opiekę...lekarz stwierdził że skoro w dniu wypisu ze szpitala mój stan jest dobry to opieka się nie należy! Opiekę dostałam u innego lekarza. Dlatego nie polecam tego lekarza. Bałabym się powierzyć mu zdrowie mojego dziecka.

Tak,masakra,chamstwo i brak podejścia do dzieci, rodziców.Wypisałam moje dzieci od niego.

Lekarz "z Bożej Łaski". Maskara, jestem do niego zapisana z dzieckiem i nigdy w życiu już do niego nie pójdę!!!!Byłam u niego jednego dnia wg niego dziecko było zdrowe tylko szły jej ząbki, kaszel się nasilał więc poszłam do prywatnego lekarza i okazało się, że dziecko ma zapalenie oskrzeli. A pan Król nawet jej nie osłuchał tylko zajrzał do buzi.Masakra!!

LUDZIE !!! CO WY tu piszecie,czy mówimy o tym samym pediatrze Zygmusiu Królu ???????Wspaniały lekarz z zawodu i z powołania, fantastyczne podejście do dzieci i rodziców ? BOŻE !!!!!! Koń by się uśmiał................... BÓG WAS chyba opuścił !!! I co z tego, że nie daje antybiotyków do leczenia, On umie przepisywać tylko leki przeciwalergiczne.Nie słucha co się mówi do niego, zero podejścia do dzieci i rodziców, jest sztywny, nie potrafi nawet dziecka przebadać tak jak się należy, wszystkie dzieci są zdrowe dla niego.Trzeba się łaskawie pytać co dziecku dolega,a on łaskawie jak mu się chce to odpowie.Dziecko chore dla niego jest zdrowe. Łaskę robi, ze przyjmuje dzieci,chłop nie ma czasu,sekundowe przyjęcie pacjenta.Nie wiem kto go dopuszcza do noworodków w szpitalu??? Strach się bać TO JEST STRASZNE !!!!!!!!!!!!!!!! OOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Mam zaufanie do tego lekarza,jest kompetentny,wzbudza zaufanie,ma doskonałe podejście do dzieci.Jest uprzejmy i komunikatywny.

Profesjonalny, Ambitny , Rewelacyjny, Kompetenty to tylko parę cech Najlepszego Lekarza Pediatry jakie mogę wymienić. Oprócz tego Wspaniały Człowiek , lekarz z zawodu i wykształcenia ale również z powołania.

Dobry lekarz, mimo że z 'okresu pediatrycznego' dawno wyrosłem to zdarza mi się u niego leczyć :) Polecam :)

tego pana nie nazwała bym lekarzem dziwię się że ktoś o tak niskiej kulturze osobistej i zerowych kompetencjach pracuje w placówce mcz w głogowie jego arogancja sięga zenitu zamiast dzieci z gorączką siedzących na poczekalni przyjmuje przedstawicieli handlowych pytam kto na to pozwala!!!

Moim zdaniem to naprawdę dobry lekarz!!!!Moją córcię leczy już prawie 2 lata i moge powiedzieć ,że naprawdę jest to lekarz z prawdziwym powołaniem!!!!Aby się nigdy nie zmieniał bo mało takich lakrzay w Głogowie!!!Pozdrawiam

Moja opinia to najlepszy. Argumenty - Dwa lata temu moje dziecko było całkowicie wyjałowiona przez leczenie doświadczonej pani pediatry różnego rodzaju antybiotykami.( 8 w ciągu roku) Chorowało rzec by można na kichnięcie muchy.A wyjście z jednej choroby porzynosiło po tygodniu kolejny problem. Od momentu przejęcia opieki nad moim dzieckiem przez młodego dr. Król od półtora roku córce nie podałam ani jednej dawki antybiotyku. Metoda leczenia którą zastosował doprowadziła moje 5 letnie dziecko do etapu w której sam jej organizm ma siłę do walki z chorobą i nie wytacza się przeciwko niemu armii antybiotyków. Rzeczowy, nie papla zbytecznie i przede wszystkim nie wprowadza rodziców w stany depresyjne poprzez pochopne, bezpodstawne diagnozy dot. stanu zdrowia maleństw. Przez możliwość kontaktu z takim pediatrą jako matka wyleczyłam się również z hipochondrycznego podejśćia do stanu zdrowia mojaj córki i wyszukiwania problemu. Przestałam latać z katarkiem i kaszelkiem do przychodni i przeziębiania na które większość tzw. " pediatrów" przepisuje antybiotyki ja zgodnie z zaleceniami dr. Króla leczę skutecznie w domu. Wielkie podziękowania.