lekarz Zygmunt Kubisiak

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

2,5

Przyjęty zostałem z powodu bólu ucha - w nocy- do rana ból minął, a po 3 dniach wróciłem do pracy. Polecam

Niestety pan doktor nie spełnił moich oczekiwań. Wizyta kosztowała mnie 150zł pieniądze wyrzucone w błoto.

Pan doktor stwierdzil ze cos niby w uchu jest. Przepisał leki bez recepty których używałam i probowałam mu to wytłumaczyc, następnie polecił mi jakas swoja żonę czy znajomą ortodontkę poniewaz zauwazył ze mam wade zgryzu, wcisnał mi jej ulotkę. Zdecydowanie NIE polecam! Szkoda czasu.

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci, ucho mojej córci zaraz po wizycie u Pana doktora się poprawiło i przestalo boleć. Na wizycie kontrolnej już nie było śladu po chorobie. Aha wizyta na koszt nfz- bezplatna

Dla mnie to był jakiś koszmar. Byłam z 3 latkiem ,ponieważ miałam wątpliwości do tego czy dobrze słyszy i czy nie ma czasami trzeciego migdałka. sam wygląd lekarza nie wzbudził we mnie zaufania,a jak zobaczyłam te narzędzia to miałam ochotę uciec.Właściwie nie wiem dlaczego tego nie zrobiłam.żałuję ,że naraziłam mojego synka na taki stres. M A S A K R A. Dodam jeszcze ,że koszt tej 10 minutowej wizyty wyniósł mnie 150zł.

bardzooo drogi lekarz , narzedzia watpliwej czystosci....

bardzooo drogi lekarz , narzedzia watpliwej czystosci....