lekarz Zygmunt Olszówka

Chirurg ogólny, Urolog

Nie polecam tego lekarza byłem jego pacjentem w prywatnym gabinecie z zapaleniem prostaty wydałem około 1000 na wizyty nie potrafił trafić w odpowiedni antybiotyk który by mi skutecznie pomógł po za tym od ilości tabletek które mi przepisywał miałem problemy z wątrobą a dolegliwość dalej się utrzymywały około 2 lat Lekarz nastawiony na kasę

Byłem półtora roku temu u tego lekarza w przychodni MSWiA z banalną kolką nerkową, a wyszedłem z poważną chorobą której skutki będę odczuwał przez wiele lat. Zrobił mi badanie prostaty bez uprzedzenia,pytania o zgodę i bez zasadności, mało tego podczas badania coś uszkodził, przeszedłem ciężkie zapalenie prostaty, do dziś odczuwam dolegliwości. Zachowywał się po chamsku, głupie żarty, przeklinał podczas wizyty!!To wszystko tłumaczy dlaczego teraz choruje. Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia!!!

nie polecam,chciałem zapisać się na pierwszą wizytę,nie miły nie chciał mnie wysłuchać,totalnie mnie zbywał!może temu że nie byłem u niego prywatnie???!!!! tylko z NWZ!!!!!miałem pilne skierowanie od rodzinnego byłem z bólami!!! nic go nie interesowało!!!!stanowczo nie polecam!!!!