Zygmunt Pikuła

Alergolog, Pediatra

Nie mogę narzekać, chodzę do niego od czasu do czasu z dziećmi jak już inni lekarze nie dają rady...wtedy on zawsze mi wyprowadzi dziecko. Jest drogi, ale jeśli chodzi o choroby układu oddechowego ma pojęcie, z lekami nie jest tak źle, zawsze proponuje tańsze i droższe jak kogo stać, ale przedtem pyta. Jest bardzo szczegółowy, robi dokładny wywiad i dokładnie osłuchuje dziecko, wizyta nie trwa 5 minut ale czasem z dobre 20-30. Ja polecam.

Wspaniały lekarz , trafnie stawia diagnozę . Bez problemu stwierdził u mnie zapalenie płuc , gdzie wcześniej chodziłam od lekarza do lekarza i nie potrafili stwierdzić co mi jest . Dodatkowo kazał wykonać mi badania . Oby wiecej takich lekarzy , którzy maja ogromna wiedzę oraz przyjazne nastawienie do pacjenta .

u dzieci widzi tylko alergie przepisuje leki nie refundowane i złe . nigdy więcej do niego z dzieckiem

świetny lekarz polecam gorąco!!!!!nigdy się na nim nie zawiodłem. nie jest drogi i zawsze potrafi pomóc w chorobie.mało jest takich dobrych lekarzy.

Jestem bardzo zadwolona z wizyty u tego lekarza jest kompetentny i konkretny.

Jestem bardzo zadwolona z wizyty u tego lekarza jest kompetentny i konkretny.

Jestem wręcz rozgoryczona, byłam wczoraj i w życiu nie byłam u gorszego lekarza, a niestety troszkę po nich jeździłam. wzięłam kota z ulicy nie skończyłam nic jeszce powiedzieć a już miałam alergie na wg niego nna wszystko. Kazał mi wyrzucić kota, królika, wyjechać od rodziców bo mają naturalne poduszki, zrobic remont w mieszkaniu i wywietrzyć nowe meble. jakaś paranoja. od razu zrobił mi tezty nawet te króych nie chciałam. wg mnie źle odczytywał wynik, naciągał go do góry. NIC mi nie powiedział o leczeniu, o jakimś innym wyjściu tylko doodał "następnym razem proszę zadzwonić zrobimy resztę testów i będziemy odczulać". zapisał mi leki za 100 zł!! nie powiem, pomagają ale każdy lek pomaga, to ich zadanie. Pytałam gdzie mogę o tym poczytać i co oznaczają wogóle te testy, stwierdził że jak zaczne czyutać to mi będzie głowa w koło latać! kończąc dodam że jakbym miała umierać to do niego bym nie poszła! a i koszt wizyty bez komentarza, dodawac pan też nie potrafi bo wizyta lekarska 100 a koszt wykonanych testów 40, miałam osiem, koszt pojedyńczego 5zł. razem zapłaciłam 150 zl i nie dowiedziałam się nic poza tym że krew mi szybciej krąży ze złości.

lekarz wie oco chodzi i stara sie jak najlepiej pomuc pacietowi jestem zadowolona z jego pracy

Jest bardzo dobrym fachowcem drogi i dobry,jest lekarzem z powołania i chetnie polecam go znajomym

lekarz u każdego dziecka widzi alergie nigdy nie doszukuje się innych przyczyn maniak alergiczny

Lekarz niemiły,porywczy co rusz stawiający inna diagnoze.poszwięcajacy mało czasu pacjntowi badajacy szybko i ogólnie.