lekarz Zygmunt Puszyński

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Polecam Pana Doktora, byłam zaopatrywana na izbi przyjęć w Gryfinie, poważny uraz ręki, po zdjęciu szwów i rehabilitacji ręka jak nowa :)

Byłem operowany przez Pana Doktora w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie, wszystko poszło szybko i bez powikłań, polecam szpital i tego chirurga.

Polecam tego chirurga, bardzo szybkie terminy operacji na NFZ w szpitalu powiatowym w porównaniu do klinik w Szczecinie.

Konkretnie zdiagnozowany uraz obojczyka i świetnie przedstawiony plan dalszego leczenia/opcji zabiegu chirurgicznego. Polecam serdecznie!

Bardzo dobry chirurg, operował u mnie pęknięty wyrostek robaczkowy, nie rozpoznany w dużym znanym szpitalu. Zawdzięczam mu życie, DZIĘKUJĘ

zaprzęgnięty do pracy w dyżurce nocnej od 18:00 do 8:00, nie wiem, czy odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. przyszłam z dzieckiem płaczącym z bólem ucha, doktor spóźniony ok 15 minut, wykonał badanie osłuchowe, nie potrafił poradzić sobie z urządzeniem sluzącym do badania ucha , stwiedzil, ze zawartość woskowiny utrudnia rozpoznanie, nic nie widać.narzucil mi po badaniu wyrzucenie wziernika do śmietnika, podejrzewam, ze nie chciało mu się znow wstawac z krzesła, dowiedziałam, ze jednak, ze dziecko ma krzywy kregoslup, trzeci migdal i jest po przebytej infekcji gardla, zapytałam o rumien na policzku,doktor nawet nie spojrzał,a wybełkotal jedynie, ze to NACZYNIAK i chirurg naczyniowiec jest od tego. przepisal krople do rozpuszczenia woskowiny i pouczyl, ze syn będzie "Pani marudzil z tym uchem". Po 2 godzinach dziecko zaczelo goraczkowac, do 39,5 stopnia, udaliśmy się do szpitala, gdzie pielęgniarki wyslaly nas z powrotem do lekarza rodzinnego przyjmującego w dyżurce, powiedziałam, ze siedzi tam chirug, który nie pomogl mi kilka godzin temu, skierowaly nas do szpitala w zdrojach. przyjela nas doktor Misiuna, stwierdzila zapalenie ucha srodkowego, zapalenie gardla, rumien pochodzący od infekcji . była bardzo mila , profesjonalna. kiedy wspomniałam , co powiedział doktor puszynski, rozłozyla rece.

Nigdy w zyciu !!! Tragedia a nie lekarz !!! Doslownie uprzejmosc _cham... Nie podoba mu sie zawod ...to niech sobie zmieni