Pan Doktor jest mądry,niezwykle uprzejmy, taktowny, życzliwy i stawia trafne diagnozy. Zawsze ma na względzie dobro pacjenta, nikomu nie odmawia pomocy. Ja i mój mąż leczymy się u Pana Doktora od wielu lat, czujemy się bardzo dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni!

Złoty człowiek i świetny, doświadczony lekarz. Do tego niezwykle miły i życzliwy. Leczy całą moją rodzinę od bardzo wielu lat, gorąco Go polecam!

Spokojny, wyważony, troszczący się o pacjenta, dbający o zrozumienie przez pacjenta jego sytuacji zdrowotnej, utrzymuje kontakt z pacjentem w atmosferze życzliwości. W moim przypadku skuteczny w działaniu.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Kraków"?

Słomczyńskiego 18/47

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
Na Kozłówce 29

Grzegorz Pawlik