lekarz Zygmunt Stupieńko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Świetny chirurg! Kilka opinii jest tu naprawdę krzywdzących. Proszę pamiętać, że lekarz wyleczy to co da się wyleczyć i na pewno wszędzie tam gdzie jest szansa zrobi co może. Trzeba jednak pogodzić sie z tym, że nie zawsze da się pomóc a ludzie niestety odchodzą i lekarz, nawet najlepszy, nie ma remedium na nieśmiertelność.

Tragedia nie polecam . Według mnie ten Pan nie powinien leczyć ludzi . Mam nadzieję , że osoba która będzie miała zamiar pójść do tego lekarza jednak zrezygnuje . ........

........

GAMOŃ wielkimi literami pisząc ! Trafiłam do niego kilka lat po operacji z podejrzeniem torbieli w operowanym miejscu. Dlaczego ciągle boli ? Było podejrzenie torbieli, zwapnienia lub bliznowca. Co zrobił doktor ? USG i leki. i zaprosił za pół roku...

GAMOŃ wielkimi literami pisząc !

a ja uważam że to jest profesjonalny lekarz bywałam u niego niejodnokrotnie był bardzo miły przygotował świetnie do operacji sam operował a po wszystkim bardzo dbał o mnie więc nie mogę złego słowa powiedzieć za każdym razem odbierał telefon i doradzał jest świetnym onkologiem polecam

Lekarz poniżej wszelkiej krytyki, mrukliwy, nieuprzejmy i przede wszystkim pozbawiony ludzkich odruchów - co u onkologa powinno być istotne. Babcia chorowała na raka, zlecał badania i nie raczył ich nawet omówić na wizytach prywatnych 100zł za 2 min. dosłownie nie dłużej. Podczas usg wykonanego na fundusz nie powiedział ani słowa choć widział, że jest dramatycznie - KAZAŁ PRZYJŚĆ ZA DWA MIESIĄCE NA OMÓWIENIE WYNIKU - W MIĘDZYCZASIE BABCIA ZMARŁA. Nieprawdopodobne olanie starszego człowieka. Jego postawa wyrażała opinię, że po osiemdziesiątce nikt już się nie bawi w leczenie, bo to się ...

Nieprawdopodobne olanie starszego człowieka. Jego postawa wyrażała opinię, że po osiemdziesiątce nikt już się nie bawi w leczenie, bo to się nie opłaca, choć chętnie kasował po 100 czy 150 zł za wizytę.
Cham nastawiony na kasę, a pacjent to ostatnie czym sobie zawraca głowę.
Zresztą w szpitalu w Sulęcinie można tylko rodzić - reszta to jakiś koszmar!!! A Stupieńko jest tam najgorszą zakałą!

Bardzo dobry lekarz. Zna sie na tym co robi, kiedyś bardzo mi pomógł. Uważam ,że jest to wybitny chirurg. A co do jednego opisu tutaj...cóż, ja nie miałem okazji korzystać z usług doktora jako onkologa więc sie nie wypowiadam ale wiem ,że lekarz to nie Bóg.

Nigdy do tego lekarza, wogóle niekompetentny w dziedzinie którą uprawia. W głowie się nie mieści jak ten człowiek może się podawać za onkologa. Wysyła ludzi na tamten świat w ekspresowym tempie. Uciekajcie jak najdalej !!!!!!!!!!!!

wspaniały lekarz cudowny człowiek polecam karzdemu kto otrzebuje pomocy

wspaniały lekarz cudowny człowiek polecam karzdemu kto otrzebuje pomocy

Bardzo dobry lekarz,zna się na medycynie,dobrze stara się o pacjenta.

Bardzo dobry lekarz,zna się na medycynie,dobrze stara się o pacjenta.