prof. dr hab. n. med. Zygmunt Szmeja

3,1
2,2
2,6
2,5

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi przedmówcami. Może kiedyś ta osoba była znakomitym specjalistą, ale dziś ze względu na wiek i podejście nie powinna z medycyną mieć nic wspólnego. Poszedłem do laryngologa prywatnie z bólem ucha od kilku dni. Na miejscu dowiedziałem się (z ruchu warg, bo niewiele można zrozumieć z takiej mowy), że nic mi nie jest, ale (UWAGA!) mam bardzo krzywą przegrodę nosową i trzeba operować! Przecież to jest jakiś żart, może to jest jakaś choroba psychiczna wmawianie każdemu pacjentowi tego samego? Napisałbym jeszcze wiele, ale niestety nie mam tyle czasu, nie polecam : )

Ten człowiek w latach 90 zniszczył mi zdrowie i życie. Przez 8 miesięcy przechodziłam na oddziale istne piekło. Straciłam zdrowie a rodzice pieniądze. Byłam nastolatką a już wtedy obiecałam sobie, że jak wyjdę kiedyś z oddziału, to mu splunę w twarz. Był przeciwnikiem znieczulania bólu i wszystkie operacje i zabiegi robił mi niemal żywcem. Minęło tyle lat a ja nigdy mu tego nie wybaczę. Żałuję tylko,że nie wystąpiłam o odszkodowanie.

Po przeczytaniu dotychczasowych opinii,mam wrażenie,że byłam u innego lekarza.Ten u którego ja byłam ...był:miłym,kompetentnym,rzetelnym,z poczuciem humoru. Pan profesor Szmeja zdobył moje zaufanie i z czystym sumieniem mogę go polecić . Nigdy nikogo nie oceniałam na forach internetowych,ale teraz ze względu na jawną niesprawiedliwosc ocen Pana prof.Szmeji;poczułam się do tego zmuszona.

Nie zgadzam sie z komentarzem, ze prof. Szmeja jest zlym specjalista. Pare lat temu przeprowadzil mi operacje przegrody nosowej, usunal polipy po jednej stronie i od tego czasu nie mam z lewa strona zatok zadnych problemow. Operacja byla bezbolesna, aczkolwiek slyszalam od innych osob, ktore robily taka sama operacje, ze bardzo bolalo. Odnosnie uprzejmosci i poswiecenia czasu - moim zdaniem wiecej liczy sie fachowa wiedza, niz mile slowa. To ze prof. polecil zrobic zdjecie zatok, to chyba normalne. Bez tego zdjecia nie mozna wystawic diagnozy. O dalsze leczenie moze trzebaby bylo samemu zapytac.
Obecnie jestem za granica i przed paroma dniami zadzwonilam na komorke pana prof., aby zapytac sie o pewna sprawe zwiazana z moim zdrowiem i musze powiedziec, ze udzielil mi porady.

Jestem zadowolony z porady lekarskiej. Leczenie zatok było niekonwencjonalne, ale skuteczne. Trzeba tylko zaufać lekarzowi i stosować się do jego zaleceń. Co do tłumaczenia choroby, to starczy spokojnie zapytać i dostanie się szczegółową odpowiedź popartą ilustracjami z albumu. Wytłumaczył też dlaczego krzywa przegroda jest źródłem wielu problemów. Serdecznie polecam.

Wytłumaczył też dlaczego krzywa przegroda jest źródłem wielu problemów.
Serdecznie polecam.

Mam dosc ostra angine i to z tym problemem przyszłam do prof Szmeji - a dowiedziałam się , że mam krzywą przegrodę nosową do operacji . Migdałki do usunięcia - z tym się zgadzam jak najbardziej. Z przegrodą nie . Żałuje , że czekając na wizytę byłam świadkiem rozmowy prof z osobą z personelu o rozliczeniach jego operacji . Nie uwazam, ze takiemu czemus powinnien sie pacjent przysluchiwac.... A wizyta moja trwała wraz z wypisaniem recepty parę minut.

wizyta trwała 5 minut. Ja do niego, ze mnie gardło boli itd niby wysłuchał!!!!!! podtem niby przebadał uszy gardło no i nos krzywy na maxa. Ot i wtedy zrobił sie bardzo rozmowny, bo oczywiście ja muszę kupe siana za ta przegrodę w certusie zapłacić bardzo dużo........ Nieżle prawda przez cały czas sie zastanawiam co mam zrobić nie wiem!????????????? mam klina w głowie. Znam kobietę która jest może z 3 m-ce po zabiegu i była bardzo zadowolaona. A to czy ktoś jest uśmiechnięty czy też nie to nie jest ważne ważne są kompetencje. A dziadziuś teraz to tylko bejmach myśli bo to widzać jego zachowanie na to wskazuje on pracuje jak machina i na stare latka zarabia kupę siana

właściwie strata czasu i pieniędzy. Profesor zerknął na wymaz, zajrzał w gardło, stwierdził ze migdałki do usunięcia (najlepiej w certusie) i tyle. Po skierowanie na usunięcie migdałków jeśli chciałbym to zrobić z NFZ kazał mi wrócić do lekarza rodzinnego. Inny laryngolog natomiast przepisał mi antybiotyki na podstawie antybiogramu, a jeżeli one nie pomogą to zamiast usuwać migdałki zaleca autoszczepionkę.

Polecam tego lekarza. Nie oczekuję w czasie wizyty lekarskiej długich rozmów o chorobie. Pan profesor jest specjalistą i mu ufam. Szybko zdiagnozował chorobę, bo robi to wiele lat i ma ogromne doświadczenie. Jestem pod wrażeniem jego kompetencji.

Wizyta w Certusie! Pierwsza wizyta może 2008r powód-hałas w uchu -rozpoznanie-krzywa przegroda nosowa ,konieczna operacja!Przy okazji pochwała perfekcyjnie wyciętych migdałów! Nigdy nie miałam ich usuwanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skąd te stwierdzenie! (Mam problem urazowy kręgosłupa odcinka szyjnego-powód problemu-diagnoza właściwa u ortyopedy po rehabilitacji hałas znikł) Druga wizyta 15.03.2012- problem zdjagnozowane przez lekarza ogólnego zapalenie krtani-cel wizyty kontrola zgodnie z zaleceniem lekarza ogólnego-diagnoza p.Szmeji- krzywa przegroda nosowa to powód zapalenia krtani... hmmmm.... Błagam niech ktoś mi to wytłumaczy bo albo ze mną jest coś nie tak albo... Ps. z ocen poprzedników wynika ,że to ...

Wizyta w Certusie!
hmmmm....
Błagam niech ktoś mi to wytłumaczy bo albo ze mną jest coś nie tak albo...
Ps.
z ocen poprzedników wynika ,że to ulubiona diagnoza-krzywa przegroda -do operacji...

NIE POLECAM!!!!!