lekarz Zygmunt Wojtyczka

1,1
1,4
1,9
1,2

Niestety nie polecam. Pan Doktor bez empatii oraz szacunku do pacjenta Zostałam przyjęta na izbie przyjęć i na wstępie Doktor dał mi do zrozumienia, że z podejrzeniem zwichnięcia kostki tylko zabieram mu czas. Po badaniu wręczył mi kartę informacyjną bez żadnych wyjaśnień. Miałam kilka pytań ponieważ nie wszystko było dla mnie jasne. Usłyszałam odpowiedź ,że wszystko zostało opisane, mam sobie przeczytać. Niestety wielu informacji zabrakło. Nie wiem przez jak długi czas stosować leki, jak dbać o chorą nogę itd... Bram profesjonalizmu. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem.

Moi drodzy, nie piszcie na forach. Trzeba takie sytuacje zgłaszać. Jest Rzecznik Praw Pacjenta! Jest Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, przy Śląskiej Izbie Lekarskiej. Łamie prawa pacjenta, przyrzeczenie lekarskie i kodeks etyki lekarskiej. Tutaj już dawno powinno być odebrane prawo wykonywania zawodu!

Moi drodzy, nie piszcie na forach. Trzeba takie sytuacje zgłaszać.
Jest Rzecznik Praw Pacjenta!

Miałam wypadek, koniecznie było trzeba założyć szwy. Lekarz po podaniu znieczulenia od razu zaczął szyć. Nie zaczekał aż znieczulenie zacznie działać, to nie lekarz tylko sadysta. Jak krzyczałam że mnie to boli to wulgarnie powiedział. Możesz ryczeć ale byle ręką nie ruszać. Się dziwię dlaczego tacy lekarze pracują w swoim zawodzie.

Pan "doktor" to totalna katastrofa. Od teraz idąc do jakiejkolwiek przychodni na wejściu będę pytać, czy czasem nie przyjmuje jako lekarz medycyny pracy. Chyba jeszcze nie widziałam tylu negatywnych opinii o lekarzu. I niestety muszę się z tymi opiniami zgodzić. Niemiły, jako kobieta czułam się niekomfortowo. Jakoś inni lekarze potrafią osłuchać bez proszenia o rozebranie się od pasa w górę.

Pan Doktor ma na wszystko czas, jest opryskliwy i ciężko czegokolwiek się dowiedzieć. Kompletnie nie polecam, szkoda nerwów i zdrowia.

Podczas wizyty w medycynie pracy, pierwsze pytanie pana "doktora": czy jestem zaszczepiony? Moja odpowiedź, że nie. No i się zaczeło... wywody lekarza. Później "doktor" niewłaściwi założył mi opaskę do pomiaru ciśnienia, które wyszło wg niego bardzo złe 80/140 Nie został wykonany ponowny pomiar. Na tej podstawie otrzymałem zdolność do pracy tylko na 3 miesiące. Na moje zdanie, że odbieram to jako jego złośliwość po moim oświadczeniu o braku szczepień, pan Zygmunt odburknął, że mogę to sobie odbierać jak chcę. I tak wygląda nasza służba zdrowia, na którą łożymy nasze podatki. Konkludując - wszystkie oceny tego tzw doktora są jak najbardziej prawdziwe. Osobiście radzę ( jeśli to możliwe) omijać tego człowieka szerokim łukiem.

Zmuszona jestem zgodzić się z przedmówcami co do negatywnych opinii na temat tegoż "lekarza". Aż się przeraziłam oznaczając gwiazdki (po jednej) jako ocenę 6 elementów wizyty... Lekarz bardzo chamski, gbur, nie słuchał tego co do niego mówię, nie dostałam możliwości dokończenia wypowiedzi odnośnie urazu, którego doznałam oraz dotychczasowej historii leczenia, ponieważ dzwoniąca komórka lekarza to uniemożliwiła. Zostałam wówczas wyproszona z zaleceniem przejścia do gabinetu zabiegowego na zmianę opatrunku. Lekarz miał jedynie skontrolować stopień gojenia się rany, gdyż sposób leczenia został już ustalony przez lekarza soru, gdzie trafiłam w weekend. Ranę zobaczył, stwierdził że dobrze się goi ale zmienił sposób leczenia. Po tym co negatywnego usłyszałam na sorze na temat leku, który właśnie obecny lekarz chciał wdrożyć, miałam wątpliwości. Wobec czego miałam pytania, na które z niechęcią, w niegrzeczny sposób i jakby w pośpiechu odpowiadał. Na pytanie jak mam zmieniać opatrunki z tłustą maścią/kremem na żywej ranie bez skóry (o czym przestrzegał mnie lekarz soru!) usłyszałam odpowiedź: "Jak to jak, normalnie", po czym lekarz opuścił gabinet zabiegowy.

Totalny brak kompetencji!!! Skierował na wycięcie odcisku, które jak się dzisiaj dowiedziałam nigdy nie powinno mieć miejsca przy moim schorzeniu. Stan się pogorszył dwa razy gorzej niż było przed rozpoczęciem leczenia u tego niekompetentnego czlowieka. Zero wywiadu z pacjentem, zero zainteresowania, mechaniczna obsługa z wielka laską, ze szanowny pan wojtyczka Cię przyjmuje. Dziwie się, ze ten człowiek dalej praktykuje zawód lekarza, odradzam każdemu wizyte u tego człowieka! Skończy się gorzej niż przed konsultacja

Pseudolekarz!!! Pseudolekarz!! Pseudolekarz!! Pseudolekarz!!! Zabrać prawo do wykonywania zawodu !! Natychmiast!!! Niech mu się darzy jak najgorzej!!!!!!!!!

Pseudolekarz!!! Pseudolekarz!! Pseudolekarz!!
Pseudolekarz!!!
Zabrać prawo do wykonywania zawodu !!
Natychmiast!!!
Niech mu się darzy jak najgorzej!!!!!!!!!

Szanowni Państwo,którzy zechcecie przeczytać moją opinię na temat w/w lekarza! Równie nieuprzejmego,gburowatego,burkliwego człowieka i lekarza nie spotkałam już dawno. Słowo uprzejmość i życzliwość nie figuruje w słowniku tegoż pana doktora.Nie słucha tego co się do niego mówi a odpowiada"z łaski",cedząc slowa "przez zęby" jakby to ,że w ogóle z kimś rozmawia było już nie wiadomo jakim wyróżnieniem. Wejście z nim w polemikę oznacza jedno-ląduje się bez konsultacji za drzwiami gabinetu.Życzę Państwu dużo zdrowia a w razie choroby...NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!