Zyta Grygutis-Mroczkowska

Polecam Pania Doktor ❤ Całe życie czekałam na taką stomatolog a panicznie boje sie dentysty Jest cudowna delikatna , spokojna ma niebiańskie podejście do pacjenta. Wyrozumiała i przede wszystkim 1000% profesjonalizm.

Prawdziwy lekarz z powołania! Doktor Zyta nie tylko bezboleśnie przeprowadza zabiegi, ale i patrzy na leczenie całościowo, nie tylko przez pryzmat jednego zabiegu. Dentysta godny zaufania.

Pani Zyta ma tylko dobra reklamę w internecie łącznie z mikroskopem do leczenia kanałowego. Jest małostkowa,do każdego zęba podchodzi tak samo i bierze tyle samo.Niezależnie czy ubytek jest mały czy duży, nie wspomnę już o leczeniu kanałowym.Pani Zyta nie poradziła sobie z niedrożnym kanałem zęba i odesłała mnie do innego gabinetu gdzie maja mikroskop. Pani Zyto żyjemy w dobie internetu i jest łatwo sprawdzić ile kosztuje ząb w leczeniu kanałowym.?? Pani ceny są zbyt wygórowane do Pani fachowości.Gabinet Pani pozostawia też wiele do myślenia? Jest Pani osobą nastawioną na łojenie pacjentów.

Kompletnie nie zgadzam sie z negatywna opinia ponizej. Doctor Zyta jest bardzo precyzyjna i zawsze stara sie osiagnac perfekcyjny rezultat niezaleznie od tego ile czasu musi temu poswiecic. Mam do niej pelne zaufanie i uwazam, ze jej podejscie jest jak najbardziej szczere in nastawione na dobro pacjenta a nie na zarobek. Do tej pory nie mialam zadnych powiklan z zebami leczonymi u Dr. Zyty (standardowe wypelnienia, endodoncja, odbudowa zlamanego zeba), czego nie moge powiedziec o innych stomatologach. Zdecydowanie warta polecenia. Poza tym bardzo ja cenie za to, ze potrafi zauwazyc ...

Kompletnie nie zgadzam sie z negatywna opinia ponizej.
wlasne bledy lub niedociagnecia i je naprawic. Nie jest to cecha zauwazalna u wszystkich stomatologow, ktorzy zwykle maskuja swoje bledy i licza za to pacjenta.
P.S. Jestem ciekawa czy osoba wystawiajaca powyzsza opinie sama wykonuje prace charytatywna...?

Pani Zyta ma tylko dobrą reklamę w internecie w przeciwieństwie do innych.Jest małostkowa,do każdego zęba podchodzi tak samo i bierze tyle samo,czy mały czy duży ząb.Urzywa tylko jednej wiertarki(szybkiej)i zawsze wyrabia się w ok.30minut?Gdy inni dentyści potrzebują 60-90 minut?Gabinet Pani Zyty pozostawia też wiele do myślenia? Poprostu nastawiona jest tylko na zarobek

Pani Zyta ma tylko dobrą reklamę w internecie w przeciwieństwie
do innych.Jest małostkowa,do każdego zęba podchodzi tak samo i
dentyści potrzebują 60-90 minut?Gabinet Pani Zyty pozostawia
też wiele do myślenia? Poprostu nastawiona jest tylko na zarobek

Polecam wszystkim, bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor, aż miło pójść do takiego stomatologa

Lekarz do polecenia wszystkim, którzy boją sie dentysty :)

Lekarz do polecenia wszystkim, którzy boją sie dentysty :)

Absolutnie polecam Panią doktor Zytę! Naprawdę jest świetna. dziwię się, że nikt dotychczas jeszcze nie wystawił Jej ładnej laurki :) Bo zasługuje jak mało kto. Super podejście. Skłoniła mojego trzyletniego juniora do leczenia - a już kilku dent. przed nią próbowało posadzić mojego urwisa na fotelu :) Słowem: szczerze polecam.