dr n. med. Zyta Szumlańska

3,2
3,2
3,4
3,5

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

Nie polecam, kobieta pogorszyła mój stan zdrowia, chroniczny ból gardła chciała naprawić antybiotykiem, który nie dość, że nie pomógł to zrujnował mój żołądek. Co chciała zatuszować podaniem silnego leku (controloc), który nie pomógł na schorzenie spowodowane kuracją antybiotykową, lecz tylko tuszował problem, podczas gdy stan mojego żołądka się pogorszył. Teraz czeka mnie wizyta u gastrologa, a gardło dalej mnie pobolewa. Tragedia!

Pani doktor to wspaniały lekarz. Przez prawie rok walczyliśmy wraz z lekarzem rodzinnym z nawracającymi chorobami gardła naszego wtedy (2003 rok)4-letniego syna. Zdarzało się, że wciągu miesiąca miał przepisywane nawet dwa różne antybiotyki.Zaczęliśmy szukać pomocy i znaleźliśmy w Inowrocławiu u Pani doktor Szumlańskiej. Przede wszystkim zleciła zrobić wszelakie badania dodatkowe, aby właściwie zdiagnozować przypadek naszego syna. Dziecko nasze zostało wyleczone wciągu kilku dni!!!!! Od tej pory, a syn ma dzisiaj 11 lat, prawie nie choruje. Owszem zdarzają się infekcje, ale nie są one groźne. Panią doktor poleciłam bardzo wielu osobom ...

Pani doktor to wspaniały lekarz.
Przez prawie rok walczyliśmy wraz z lekarzem rodzinnym z nawracającymi chorobami gardła naszego wtedy (2003 rok)4-letniego syna. Zdarzało się, że wciągu miesiąca miał przepisywane nawet dwa różne antybiotyki.Zaczęliśmy szukać pomocy i znaleźliśmy w Inowrocławiu u Pani doktor Szumlańskiej. Przede wszystkim zleciła zrobić wszelakie badania dodatkowe, aby właściwie zdiagnozować przypadek naszego syna. Dziecko nasze zostało wyleczone wciągu kilku dni!!!!! Od tej pory, a syn ma dzisiaj 11 lat, prawie nie choruje. Owszem zdarzają się infekcje, ale nie są one groźne. Panią doktor poleciłam bardzo wielu osobom i one również są bardzo zadowolone. Nigdy nie spotkałam się z arogancją czy nieuprzejmością ze strony tej lekarki. Zawsze miła, uśmiechnięta. Do dziś wspominamy ją bardzo ciepło choć od jakiegoś czasu mieszkamy w Gdańsku.Życzę takiego lekarza każdemu. Po prostu wspaniały człowiek.
Marzena z rodziną

polecam w 100% jestem pacjentką pani doktor od 12 lat nigdy nie moglam powiedziec o niej zlego slowa

lekarz godny zaufania. Jej diagnoza była trafna i w przypadku kuracji wzięła pod uwagę zasobność mojego portfela ponieważ nie było mnie stać na drogie leki. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Panią Doktor

Słyszałam bardzo dużo dobrych opini na temat pani doktor,jednak ja strasznie się zawiodłam.Nie ma w ogóle podejścia do dzieci.Dla mojego półtorarocznego syna ta wizyta była koszmarem a pani doktor stwierdziła,że może jest głuchy,bo nie słucha jej poleceń.Wizyta w żaden sposób nam nie pomogła,miałam wrażenie ,że chiała sie jak najszybciej pozbyć płaczącego dziecka z gabinetu.Nie polecam!

Pani doktor bardzo miła,zaufałam bezgranicznie,wspaniały fachowiec a przedewszystkim odpowiada wyczerpująco na zadane pytania,ma czas dla pacjęta.Wyszłam z gabinetu usatysfakcjonowana.Szkoda ze jest tak mało wspaniałych lekarzy.

umówionych zbyt wielu pacjentów na jedną godzinę. Dzieci nie rozumieją czekania w kolejkach !

Nie polecam miałam kontakt z tą lekarką dwa razy. Pierwszy ja osobiście, na kaszel i duszności doktor powiedziała po badaniach że wszystko w porządku i nie wolno mi się przeziębiać, leków nie zleciła dolegliwości pozostały. Druga wizyta prywatnie z 1,5 rocznym dzieckiem - brak podejścia mały tak się spłakał, ze nie mogłam go uspokoić. Potem dziecko trafiło do specjalisty w Toruniu i wyleczył mu zatoki.

jestem brdzo zadowolona szybko i tanio wyleczyla moje dolegliwosci,jest dobrym specjalistom

Wciąż poszukujesz "Audiolog Inowrocław"?

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52