Zywienie W Zaburzeniach Hormonalnych

Dietetyk Warszawa  Filip Kowalczyk

Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Dr Filip
Stanisława Wyspiańskiego, 5/98
01-577 Żoliborz, Warszawa

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Wolny termin: jutro o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Dietetyk Warszawa mgr Joanna Wasiluk

Gabinet Dietetyczny Joanna Wasiluk
Ul. Głębocka 56

Nie znajdziecie lepszego dietetyka :) Ważyłem sporo ponad 100kg, w swoim życiu przeszedłem mnóstwo diet i byłem u wielu dietetyków. Dania z diet wyglądały jak z najlepszych restauracji (drogie wyszukane produkty i bardzo czasochłonne w przygotowaniu), ale co z tego jak nie miałem czasu ani pieniędzy na ich przygotowywanie. Inne diety zaś były bardzo rygorystyczne i szybko się poddawałem.
Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w ...

Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i to bardzo zadowolony i polecam :)

Opinia dodana przez: Radek
Dietetyk Kraków mgr inż. Magdalena Bugaj

EMBE Doradztwo Żywieniowe
Bujwida 8/1 31-529 Kraków
32-400 Grzegórzki, Kraków

Pani Magda jest bardzo rzeczowa i sumienna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wzięła pod uwagę moje problemy z tarczycą oraz alergie pokarmowe których mam sporo. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Joanna
Dietetyk Warszawa mgr Anna Chiba