Lekarze Alergolog

lekarz Krzysztof Cichoń

Bukowa 9
Starogard Gdański

Dr Cichoń, moim zdaniem, to wybitny specjalista. Zawsze uprzejmy (zarówno za czasów pracy w starogardzkim szpitalu, jak i na wizytach prywanych), dokładny, poszukujący, cierpliwy, spokojny. Korzystam z jego porad już 6 lat. Nigdy mnie nie zawiódł,zawsze dostępny pod telefonem. Moje dzieci go uwielbiają. Szczerze polecam. Myślę, że 200 zł za wizytę prywatną to nic złego. Dwie specjalizacje, minimum pół godzinne badanie, dostępny praktycznie każdego dnia i do tego rozległa medyczna ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Juliusz Bokiej

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

dr hab. n. med. Anna Bręborowicz

Płowiecka 8a
60-277 Poznań

Leczę syna na astmę od 12 lat i jestem bardzo zadowolona. Syn był ciężko chory i niewielu lekarzy potrafiło mu pomóc.Pani Doktor to się udało. Niesamowita wiedza, kompetencje. Mam zaufanie. Gorąco polecam, szczególnie trudnym przypadkom.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Ewa Cichocka-Jarosz

Alergolog dziecięcy

Gabinet Alergologii Dziecięcej
Kraków

Świetny lekarz, wie co mówi i wie jak rozpisać leczenie. Chodzę do Pani doktor prywatnie, jak do większości specjalistów, gdyż uważam, że w obecnym systemie opieki zdrowotnej, lekarz nie ma możliwość poświęcenia 100% uwagi danemu pacjentowi. Leczenie jest tak ustawione że wystarczają nam dwie wizyty w roku. Każde badania oraz testy wykonujemy w szpitalu, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Na dzień dzisiejszy moje dziecko jest ustabilizowane.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Danuta Kallas

Wenerolog, Alergolog

Kochanowskiego 8
89-100 Nakło nad Notecią

Bardzo sympatyczna pani doktor. Fachowe wyjaśnienie choroby i leczenia i życzliwe podejście do pacjenta. Człowiek nie czuje się tam jak intruz, a to jest bardzo ważne. Serdecznie polecam.

lekarz Ewa Pomarańska

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Pani Doktor nie zapoznała się dokładnie z wynikami badań, nie wysłuchała mnie do końca po czym ignorując całkowicie otrzymane ode mnie zalecenia od poprzednich lekarzy wyśmiała dotychczasowy sposób postępowania. Nie polecam!!!

lekarz Małgorzata Sieciechowicz

Konińska 7
Poznań

Polecam bardzo pania doktor ,moja corka miala obustronne zapalenie pluc -juz po pierwszej wizycie wiedzialam ze trafilam do wlasciwego lekarza.Corka jest juz po leczeniu szpitalnym i po rehabilitacji sanatoryjnej i na dzien dzisiejszy wszystko jest juz okay.Bardzo dziekuje pani doktor za poswiecony czas,fachowosc oraz uprzejmosc-i co najwazniejsze dla matki to super podejscie do dziecka.Bardzo polecam z reka na sercu.
Opinia dodana przez: magdalena

dr n. med. Halina Kańtoch

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Odeszła najwspanialsza Pani Doktor, żal mi serce ściska gdyż leczyłam się u niej 16 lat i dopiero dziś dowiedziałam się o jej śmierci... Zawsze służyła pomocą i dobrą radą, wybitny lekarz.. nie ma drugiego takiego!!! Wyrazy współczucia dla rodziny! [*][*][*]
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Maria Gradowska

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

Świetne podejście, a co najważniejsze po leczeniu u Pani Doktor czuję się zdecydowanie lepiej. Bardzo dobrze dopasowane leki.
Opinia dodana przez: Piotr

dr Hanna Siemianowska

Alergolog dziecięcy

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz. Szkoda, że nie leczy dorosłych. Prowadziła dwoje moich dzieci i to dzięki niej, nie pochłaniali antybiotyków. Odpowiednia profilaktyka, działała cuda. Wystarczy słuchać i robić wszystko co zaleca. Pozdrawiam i dziękuję
Opinia dodana przez: Mirela

dr n. med. Beata Gniazdowska

Alergolog, Dermatolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów. Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty??? Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

dr n. med. Krzysztof Pawłowski

I Brygady 93
Nowy Sącz

NIE POLECAM nie postawił diagnozy ale włączył leczenie sterydami, leczenie okazał się nie potrzebne bo doktor nawet badań nie zlecił ! na kolejnych wizytach zapisał leki na alergie na płatne 100% a mógł na ryczałt w końcu nie wiedział co mi dolega wysłał mnie do szpitala na badania i cyt. "jak pani już będzie po wszystkim to proszę podejść do mnie i powiedzieć co pani było!" jakiekolwiek leczenie powinno zaczynać ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mariusz Stępień

Żeromskiego 18b
64-980 Trzcianka

Polecam ogólnie jestem bardzo zadowolona z wizyty. wszystko pan doktor mi wytłumaczył,zbadał, tanie lekarstwa zapisuje bardzo miły ,sympatyczny czekają mnie następne wizyt i mam nadzieje, że następne też będą takie same jak ta pierwsza :)

dr n. med. Ewa Janowska

Dermatolog, Alergolog dziecięcy

ISPL Janowska Ewa
Przecław
70-475 Szczecin

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Oprócz alergii Pani Doktor zainteresowała się również stanem skóry mojej twarzy, co przez innych "lekarzy" nie było problemem. Mogę z czystym sumieniem polecić i na pewno wrócę na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Witold Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Kościelna 24
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.
Opinia dodana przez: Zxcvb

Elżbieta Sikora

Tarnowskie Góry

Dr Elżbieta Sikora to bardzo dobry specjalista, to lekarz który naprawdę chce pomóc i dogłębnie szuka wszystkich przyczyn choroby. Bardzo miła i ciepła osoba - wspaniała dla dzieci. Mogę ją polecić każdemu.

Wojciech Janowicz

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Lux-Med
al. KEN
Warszawa

Polecam tego alergologa. Robiłam u niego testy alergiczne a potem odczulałam córkę. Na początku był małomówny i oschły. Dał mi kartkę z informacjami o alergii i nie chciał więcej tłumaczyć. Ale z czasem był milszy dla córki i zaczął odpowiadać na moje pytania. Na pewno jest dobrym specjalistą, bo odczulanie przeprowadza zgodnie ze standardami, można mu zaufać. Ma swój styl przyjmowania pacjentów: wizyty są o czasie, on sam wzywa pacjenta ...

Ewa Ordyńska

Alergolog, Dermatolog

Lekarz spóźnił się na wizytę ale ogólnie poświęcił mi dużo czasu wchodząc w szczegóły problemu. Zalecone leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Piotr

Janina Pawłowicz

EMC Przychodnia przy ul. Łowieckiej
50-220 Wrocław

znam panią doktor wiele lat bo leczyła moją córkę od niemowlęctwa do 18 lat na mukowiscydozę ,to dobry i kompetentny lekarz.Zawsze kieruje na dodatkowe badania jak się zaobserwuje coś niepokojącego
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Barbara Żurek

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Opole

Jestem matką 9-miesięcznego dziecka z atopowym zapaleniem skóry.Leczyłam się u kilku lekarzy zanim trafiłam do doktor.Byłam w rozpaczy bo moje dziecko ma ciężką postać choroby. Nic mu nie pomagało. Wszyscy mówili, że do alergologa to nie warto iść bo testy dopiero robi się w 3 roku życia.Pani doktor testy wykonała. Okazało się, że moje dziecko ma nie tylko uczulenie na pokarmy ale też na roztocza i pyłki. Otrzymałam szczgółowe informacje ...