Lekarze Anestezjolog

Irena Schubert

LUX MED
ulica Szernera 3
03-305 Warszawa

Pani doktór wprowadzała mnie w stan narkozy do kolonoskopii. Bardzo kompetentna, bardzo miła. Jak ukochana babcia i nie trzeba było się niczego bać. Bardzo starannie się opiekowała przed i po zabiegu. (cena wizyty to opłata za znieczulenie ogólne)

lekarz Maciej Konopiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Radiologica" Oddział Choroszcz
plac Z.Brodowicza 1
16-070 Choroszcz

rewelacja, znieczulenie palce lizać. Miły ,uprzejmy, przystojny, tak powinna wygladac ostatnia osoba która sie widzi przed snem.Polecam

lekarz Magdalena Gołębiowska

Zgrupowania Żmija 17 B/8
01-875 Warszawa

Jestem juz po kilku wizytach u Pani doktor. To sama radość i przyjemnosc zostac pacjętką Pani doktor M.Gołębiowskiej.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zdzisław Falkiewicz

Zachodnia 20/66
53-644 Wrocław

Konkretny człowiek i konkretny lekarz, ma duże doświadczenie i doskonale podejście do małych dzieci. Cierpliwy i uprzejmy, mimo fochów córki wizyty przebiegają spokojnie i dr wszystko dokładnie tłumaczy. Jeden z najlepszych lekarzy, a w ciągu kilku lat "przewinęłyśmy" się u kilkudziesięciu specjalistów. Przy tym człowiek ciepły i z poczuciem humoru, mamy szczęście, że jest naszym lekarzem rodzinnym :)
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Mieczysław Ossowski

Anestezjolog, Laryngolog

Bojowników o Wolność i Demokrację 9a
89-400 Sępólno Krajeńskie

To był najlepszy lekaż.Żałuję że już go nie ma.Do niego można było dzwonić zawsze do domu i umówić się na wizytę,nawet porade dał przez telefon.Potrafił załatwić wszystko,mi pomugł w załatwieniu aparatu słuchowego przez Narodowy Fundusz i Pomoc Rodzinie ,jestem zato jemu wdzięczna szkoda tylko że już go nie ma.Można było na niego liczyć,tak jak pracował w Ośrodku no i potem jak przyjmowal już tylko w domu.Sama się leczyłam u niego ...

lekarz Jadwiga Losy

Krysiewicz
Poznań

Polecam.Kompetentna i bardzo sympatyczna Pani doktor.

lekarz Mariusz Kamiński

Internista, Anestezjolog

Morska 83
81-225 Gdynia

Jestem zadowolony z kontaktu i kompetencji p. Kamińskiego. Jest dostępny i chętny do pomocy. Jego kontakt z chorym czasami jest dziwny i nieco oschły, ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

Andrzej Zalewski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

ul. Kolejowa, Biała Podlaska
21-500 Biała Podlaska

Lekarz najlepszy w województwie : uprzejmy,poświęcający czas na każdego pacjenta nie patrzą na zegarek że wizyta się przedłuża ,kompleksowe podejście mało spotykany człowiek w dzisiejszych czasach w pozytywnym słowa znaczeniu godny polecenia.

lek. med. Michał Wojdak

Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Należy zgodzić się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Cudowne podejście do małego pacjenta, wyczerpująco wyjaśniony przebieg znieczulenia i to co z nim związane. Profesjolany i empatyczny lekarz. Oby takich więcej. 😊
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Michał Zawadzki

Anestezjolog, Neurolog

rejtana
37-100 Łańcut

wspaniale leczy moje dolegliwości bólowe kręgosłupa - przepuklina międzykręgowa powodująca b. silny ból, świetny specjalista neurolog
Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwie odpowiada na pytania, zainteresowany stanem pacjenta podczas wykonywania zabiegu, empatyczny. Dowcipny. Polecam.

lekarz Adam Grabowski

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Kompetentny, profesjonalny, uprzejmy. Z cierpliwością odpowiada na pytania, wnikliwie analizuje dokumentację medyczną pacjenta, rozwiewa wątpliwości, ma bardzo uspokajający sposób bycia, a to niezwykle ważna cecha w przypadku anestezjologa.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Izabela Witczak

Instytut Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka
Warszawa

Wspaniala lekarka! Dokladnie wytlumaczyla (rzadkosc) o co chodzi w znieczuleniu mojego dziecka i dlaczego operacja zostala ona przesunieta o jeden dzien. Pozniej czuwala przy dziecku w sali wybudzen.

lekarz Dorota Filarska

Radioterapeuta, Anestezjolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Pani Dr Dorota Filarska to bardzo kompetentna, profesjonalna i kulturalna lekarz,w mojej ocenie zasługuje na wysokie uznanie i polecenie
Opinia dodana przez: Tadeusz

dr Renata Ćwiek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laryngologia Poradnia Otolaryngologiczna
Medyczna 6
96-500 Sochaczew

Lekarz z powołania, dbający o dobro pacjenta, któremu zawsze poświeci swój czas. To dzięki Niej można odzyskać wiarę w lekarzy i przeżyć kojąco ciężki okres pooperacyjny. Osoba wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: HeSa

Elżbieta Oziębło

Anestezjolog, Laryngolog

Warszawa

Pani Doktor to przemiła osoba i profesjonalistka w każdym tego słowa znaczeniu, wizyta ze szczegółowym badaniem oraz wywiadem, podjęte konkretne kroki w leczeniu, wszystko spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczone. Doktor godna zaufania i polecenia, oby więcej takich lekarzy z powołania. - Pozdrawiam Serdecznie

lekarz Leszek Bień

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Kościuszki 24/4 a
39-400 Tarnobrzeg

Lekarz godny polecenia! Kulturalny, miły, cierpliwy. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Pepe

lekarz Anna Maria

DSK
Białystok

W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.
Opinia dodana przez: Ilona Bogucka

Lech Podstawski

Nowa Sól

Złoto, nie człowiek. Wszystkim życzę trafiać na takich lekarzy w Służbie Zdrowia. Polecam serdecznie
Początkowo wydał się nie sympatyczny. Ale wszystko co mi powiedział w temacie zdrowia taty sprawdziło się potem w 100%, mimo, że wcześniej na internie lekarze mówili inne rzeczy. W czasie każdych odwiedzin na oddziale udzielał mi wszystkich informacji i tłumaczył co będzie robione i dlaczego. Dlatego oceniam go bardzo wysoko.