Lekarze Chirurg dziecięcy

Okulista, Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pomimo tego iż jestem już po 70-tce, na badaniu u okulisty (wyłączając optometrystów) nie byłem jakieś 20 lat. Wzrok się pogarszał to zmieniały się moje okulary. Do Pana Doktora Awada trafiłem ponad dwa miesiące temu przerażony doznanym wylewem do ciała szklistego prawego oka. Pan Doktor okazał się miłym, wyrozumiałym i rewelacyjnym fachowcem. Po kilku wizytach, badaniu dna oka i USG gałek ocznych, po aplikowaniu przepisanych medykamentów i wykonaniu zaleceń, symptomy ...
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Zbigniew Boiski

Wimed
Dębowiec 1
22-420 Dębowiec

Bardzo ludzki, wesoły i profesjonalny lekarz, widać że stara się utrzymać przyjemną atmosferę, wszystko tłumaczy, pokazuje co jest nie tak. Bardzo polecam, najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam.
Opinia dodana przez: Zuzanna

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
80-803 Gdańsk

Pan Doktor zoperował po raz drugi mojego synka ze złożoną malformacją.Jest po prostu fenomenalny. Z całym oddaniem dla Pana, Panie Doktorze - dziękujemy, Kuba Z. z rodziną.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Marcin Mrówka

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Z doktorem przeszedłem długą drogę (w ramach leczenia ortodontycznego). Zaczęło się od wyrwania trzech ósemek, później kortykotomia w celu przestawienia dwóch zębów, następnie operacja retrogenii w szpitalu w Katowicach, kończąc na wstawieniu implantów zębowych. Mimo branży(umówmy się, mało kto lubi chodzić do dentysty) pozostaje on moim ulubionym lekarzem, a spotkałem ich wielu w życiu. Duża wiedza w temacie, bardzo dobra komunikacja - zawsze wyjaśni o co chodzi, czy wyczerpująco odpowie ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Adam Rzechonek

Wilczyce ul. Dworska 21
51-361 Wrocław

Fantastyczny specjalista , złote ręce , zabiegi wykonywane z należytą starannością i dokładnością, podejmuje właściwe decyzje, czyta w myślach, właściwie przewiduje przyszłość, dobrym żartem rozładowuje napiętą atmosferę, światowy lekarz , nie boi się wyzwań i przeprowadzania trudnych zabiegów, daje nadzieję. Panie doktorze dziękujemy! Jarosław Mazur z rodziną

dr n. med. Wojciech Madziara

Chirurg dziecięcy

NZOZ Prywatne Centrum Medyczne
św. Barbary 23
41-100 Siemianowice Śląskie

Świetny doktor z podejściem do małego pacjenta,ogromna wiedza poparta dużym doświadczeniem. Spokojnie tłumaczy co i jak,doktor z powołania. Byłem u niego z dzieckiem ,polecam każdemu rodzicowi takiego onkologa dziecięcego. Byłem w tym roku u niego konsultować się w moim przypadku,także wykazał się dużą wiedzą i mieliśmy z żoną 54minutowy wnikliwy wykład onkologiczny :). Świetny doktor polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Paweł K

dr n. med. Stanisław Chodakowski

SaNdent
ul. Małopolska7/A2
81-813 Sopot

Hej - to do wszystkich, którzy mają trudne ósemki, trudne inne zęby do usunięcia - Dr. Chodakowski to mistrz :) naprawdę...fach w ręku, doświadczenie, nietuzinkowe podejście do pacjenta...odwróci Twoją uwagę i nawet się nie spostrzeżesz, że zęba już nie ma :) usuwałam u Pana doktora bardzo trudną dolną ósemkę - wyrośnięta tylko "troszeczkę" -w sumie malutki wyrostek w dodatku z próchnicą, obok siódemka szczątkowa do odbudowy - w czasie wyrywania ...
Opinia dodana przez: Wiola

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski
53-333 Wrocław

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Wiesław Wiechno

Chirurg naczyniowy

Al. Jerozolimskie 31
Warszawa

REWELACYJNY!!!! Pan doktor Wiesław Wiechno jest jedyny w swoim rodzaju. Do pacjenta z ogromną życzliwością,spokojem. Miałam usuniętà tarczycę miesiąc temu. Tak wspaniałego człowieka jeszcze nie spotkałam.Każdego pacjenta traktuje na najwyższym poziomie.Dla studentów człowiek encyklopedia. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ za wszystko.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Karol Chakkour

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

AMAZING! Dr Chakkour is an up-to-date and state-of-the-art specialist. He recently operated my 2 legs using the thermal ablation technique to remove varicose veins. After the surgery I experienced practically not pain and immediate relief only a couple of days after the operation. This was an incredible positive experience that I can effectively compare with a previous operation that I had undertaken a few years ago with another surgeon and ...

dr n. med. Marek Chuchla

Chirurg ogólny, Urolog

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Doktor Chuchla to aniol i doktor zarazem. Ma wnik w pacjenta samopoczucie natychmiastowy.Moment i sie czujesz lepiej bo on to jakos potrafi rozladowac,wylaczyc. Gigant. Nie wierze ale dziekuje Bogu,ze udalo mi sie pod jego opieke dostac. Tyle.
Opinia dodana przez: Przemek

dr n. med. Rafał Garstecki

Os. Kosmonautów 104 A
61-642 Poznań

Pan Doktor Rafał Garstecki to profesjonalista najwyższej klasy. Rewelacyjne podejście do pacjenta podczas badań endoskopowych, niebywała życzliwość, imponująca wiedza medyczna, kunszt lekarski, niepowtarzalna intuicja chirurgiczna - to cechy Pana Doktora. Dziękuję Bogu, że trafiłam do tak zaufanego i doświadczonego specjalisty. Justyna
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg ogólny
                                       dr Jacek Pypkowski

dr Jacek Pypkowski

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

I ja chciałam dorzucić moją skromna opinię na temat doktora Pypkowskiego. Po raz pierwszy spotkałam się z tym ciepłym człowiekiem prawie 5 lat temu. Pan doktor wyciął mi prawie całą tarczycę (pomagał mu wtedy pan Doktor Paweł Wierzchowski, którego z tego miejsca pozdrawiam). Wcześniej była rozmowa wstępna/wywiad lekarski. Pan doktor ujął mnie z jednej strony profesjonalizmem, a z drugiej takim „ludzkim” podejściem do pacjenta – dla mnie liczy się to ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u doktora Wojciecha Hoffmana.Bardzo pomocny i empatyczny lekarz z sercem dla każdego. Dziękuję za szelką pomoc i poświęcony nam czas. Szczęście będzie miał pacjent który trafi pod Jego opiekę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

Marek Rybicki

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pruszków

jeżeli chodzi o implanty fachowiec jakich mało. kolejka dluga, ale warto. polecam serdecznie każdemu.
Opinia dodana przez: Malec J

lekarz Maria Boczar

Chirurg dziecięcy

Instutut Matki i Dziecka
Warszawa

Pani Doktor 4 lata temu operowala mego synka,wtedy rocznego. Lekarz z pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedza i jako człowiek jest super. Polecam z całego serca Pani dr i serdecznie dziękuję za uratowanie mego synka.
Opinia dodana przez: Taja

dr n. med. Iwona Malarz

Gabinet Chirurg stomatolog dr n. med. Iwona Malarz
Wolska 1
30-962 Kraków

Najlepsza profesjonalistka jaką w sprawie leczenia zębów miałem przyjemność poznać. Naprawdę taki zapał i zaangażowanie jest nie często spotykane. Pani Iwona jest chirurgiem i nie boi się trudnych przypadków,podczas gdy inni lekarze stomatolodzy odsyłali mnie z kwitkiem, to właśnie ona pomogła mi pokonać problemy z zębami.
Opinia dodana przez: Marek

Grzegorz Kotusiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Armii Krajowej 75
42-360 Poraj

Dzisiaj byłam pierwszy raz na wizycie. Byłam przerażona i spraliżowana strachem… zupełnie niepotrzebnie bo wizyta przebiegła w miłej atmosferze a co najważniejsze- bezboleśnie! Wrócę:)
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Stomatolog
                                       dr n. med. Jarosław Cynkier

dr n. med. Jarosław Cynkier

Stomatolog, Chirurg stomatolog

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34
94-221 Łódź

Na co dzień mieszkam w Norwegii, ale z powodu panujących tam cen, zdecydowałam się znaleźć specjalistę od implantów i protetyki u nas w kraju i muszę powiedzieć, że nie żałuję!! Doktor od początku zrobił na mnie dobre wrażenie, bardzo kulturalny i serdeczny, budzi zaufanie, a za efekt końcowy chylę czoła! Mam most na implantach i kilka koron, estetyka na najwyższym poziomie, świetne dopasowanie kolorystyczne, wszystko wygląda bardzo naturalnie, za co ...
Opinia dodana przez: Joanna Dowborczyk

dr n. med. Jarosław Skokowski

Chirurg onkolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Dr. Skokowski jest lekarzem z powołania, rozumie pacjenta, wszystko wyjaśni, jest oazą spokoju, ma fach w ręku. Jestem po podwójnej mastektomia z rekonstrukcją i wyglądam rewelacyjnie, nikt nie dowierza, że jestem po amputacji. Doktor jest aniołem, sympatyczny, delikatny i gdy wchodzi na salę zawsze czuje spokój, bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Za pięć dni znowu spotykam się z doktorem na sali operacyjnej, wiem, że wszystko przebiegnie perfekcyjnie
Opinia dodana przez: Edyta