Lekarze Chirurg stomatolog Warszawa

Chirurg ogólny, Transplantolog

Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej
Stefana Banacha 1a
02-097 Warszawa

Człowiek, który jest stworzony do bycia lekarzem. Wzór i autorytet. Profesjonalista, pasjonat, pełen empatii i troski o pacjentów, wizyty są jak plaster na skołatane strachem serce. Pacjent po wizycie mimo że schorowany, czuje się od razu zdrowszy. Jak dobrze, że miałam to szczęście trafić do Profesora.

lek. dent. Joanna Żagan

ortodoncja bemowo
widawska 19
01-494 Warszawa

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

dr Maria Elwertowska-Rybak

Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna
Warszawa

bardzo dobry stomatolog ,delikatnie wierci w ząbkach robi to subtelnie delikatnie i z uśmiechem polecam wszystkim pacjent

lekarz Monika Jachna-Grzesiak

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak Sp.z.o.o.
Czerniakowska 178 A
00-440 Warszawa

Jestem właśnie po zabiegu liposunkcji i ginekomastii już drugi tydzien i czuje sie bardzo dobrze. Moj komfort psychiczny sie poprawil znacznie. Mam 20 lat i wstydzilem sie chodzic na silownie, basen z powodu "piersi". Teraz juz niemoge sie doczekac powrotu do normalnosci. Jesli chodzi o Pania doktor to jest bardzo profesjonalna mila i przyklada wage do szczegołów. Zabieg przebiegl bez zadnych powiklan. Po wybudzeniu z narkozy ogolnej czulem sie bardzo ...
Opinia dodana przez: Kris

lek. stom. Izabella Walewska

Chirurg stomatolog

Sigma
Powstańców Śląskich 49
01-355 Warszawa

Super lekarka. Polecam każdemu. Zęby leczy profesjonalnie tak, aby nie trzeba było o nich myśleć przez bardzo długi czas.

Urszula Chałupka

Sosnowskiego 4
02-784 Warszawa

Do Pani Doktor Chałupki trafiłem z polecenia kilka lat temu. Teraz to sam POLECAM tego stomatologa. Miła, kompetentna obsługa, a przy tym bezbolesne leczenie.
Pani Doktor bardzo delikatna, nigdy nie miałam problemów z ani jednym wypełnieniem, jakie mi Pani Doktor zrobiła - trwałe, nic się złego pod nimi nie dzieje już od lat. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję! Polecam :)
Opinia dodana przez: Amanda

lekarz Leszek Oklesiński

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93
00-382 Warszawa

Lekarz zdecydowanie warty polecenie. Czułem się bardzo zaopiekowany i Pan Doktor wyróżniał się swoją uprzejmością i troską na tle innych lekarzy szpitala Południowego w Warszawie. Pomimo zaawansowanego stanu mojej choroby zostałem wyleczony szybko i profesjonalnie. Każdy kontakt z lekarzem odbywał się w miłej atmosferze i pomimo dużej ilości obowiązków czułem się odpowiednio poinformowany.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Adam Goławski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Medyczne VITA-MEDICA Sp. z o.o.
ul. ks. Ignacego Kłopotowskiego 22
03-717 Warszawa

Rewelacyjny chirurg. Idealnie dobrana dawka znieczulenia. Bałam się, że po wyrwaniu nie będę mogła ruszyć szczęką, ale nawet nie potrzebuję środków przeciwbólowych, bo jest lepiej niż przed wyrwaniem. Poszło tak sprawnie, że nawet nie zauważyłam, w którym momencie nie miałam zęba. Polecam Pana Adama.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Aldona Matyszczyk

Borowego 5
01-357 Warszawa

Dziękuję pani doktor za uratowanie ząbka, tak istotnego przy moim uzębieniu. Wymagało to dużej pracy, cierpliwości i chęci pomocy mi jako pacjentowi z trudnym stanem zachowanego uzębienia . Empatia, życzliwość i kompetencja. Jeszcze raz dziękuję .
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wilcza 5/14
00-542 Warszawa

Byłam niedawno u Pana Przemysława ponieważ stan mojego uzębienia wołał już o pomstę do nieba. Była mi strasznie wstyd dlatego zdecydowałam się na implanty. Pan doktor wszystko mi przetłumaczył a i zabieg nie był wcale aż tak zły jak myślałam. Ząbki mam piękne i jestem teraz bardzo zadowolona. Wszystkim bardzo polecam to miejsce jak i Pana doktora i jeszcze raz mu za wszystko gorąco dziękuję !
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Wioletta Retkowska

Zgrupowania Żmija 11/241
01-875 Warszawa

Po ciężkich perturbacjach nareszcie trafiłam do doktor Wioletty Retkowskiej, nie tyle że przywróciła mi i mojej całej rodzinie wiarę w delikatnego lekarza to jeszcze skrupulatnie naprawiła moje zęby. A prawie je straciłam po chemioterapiach. Polecam doktor z czystym sumieniem. Jest Pani skrupulatna, delikatna, dokładna i posiada ogromną wiedzę. Dodatkowo jest przemiła
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Kruk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Opaczewska
02-201 Warszawa

Znam Pana Marka Kruka od wielu lat, poznaliśmy się na gruncie "komputerowym". Dwa lata temu zadzwoniłem do Pana doktora z prośbą czy nie moglibyśmy spotkać się i porozmawiać o moich pojawiających się problemach zdrowotnych. Zaprosił mnie do szpitala w którym pracuje, i swoim zwyczajem, w sposób bardzo profesjonalny zaproponował leczenie. Jednocześnie jego podejście do pacjenta jest bardzo serdeczne, jestem pod wielkim wrażeniem osobowości doktora Pana Marka Kruka. Pozdrawiam Pana serdecznie ...
Opinia dodana przez: Alojzy

dr n. med. Aneta Obcowska

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital
aleja Solidarności 67
03-401 Warszawa

Empatyczna, a przy tym bardzo rzeczowa i kompetentna, zaangażowana w proces leczenia, świetnie zorganizowana.

dr n. med. Zbigniew Salamon

Chirurg naczyniowy

Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Witam serdecznie, Pana Zbigniewa Salamona spotkałem w przychodni Medicover na ul.Inflanckiej w Warszawie. Sposób w jaki opisał mi sam zabieg który mnie czekał, mam na myśli fachowość i profesjonalizm, nie pozostawił cienia wątpliwości, kto będzie go przeprowadzał. W dniu zabiegu zostałem jeszcze raz dokładnie poinformowany co mnie czeka i jak będzie wyglądało samo usunięcie znamienia (dużego). Oczywiście wszystko przebiegło, bez jakichkolwiek problemów, po prostu rewelacja. Również opieka po zabiegu, super. ...

Grażyna Fabczak

Grójecka 77
Warszawa

Do Pani Grażyny przychodzę z synem. Janek bardzo polubił panią lekarz, ponieważ zawsze na wizycie może liczyć na porcję ciekawych historyjek, dzięki czemu łatwiej znosi zabiegi. Pani Grażyna jest bardzo delikatna, co jest bardzo wskazane przy dzieciach… a po zakończeniu zabiegu mały nie chce schodzić z fotela 

lek. dent. Dr Hallak

ul. Wrzeciono 10C
Warszawa

Super lekarz, kompetentny i godny polecenia. Uczciwy, bardzo rzeczowy. Dalsze leczenie pokierował w taki sposób że nie musiałam ponosić ogromnych kosztów.

Andrzej Wędziński

Stomatolog, Ortodonta

Grochowska 200/93
Warszawa

Fantastyczny stomatolog, bardzo miły. Przede wszystkim znakomity specjalista. Polecam wszystkim pacjentom, szczególnie tym, którzy boja się dentystów. Ten jest Super.
Opinia dodana przez: Guliwer

lek. dent. Anna Gajewska

DENTA LINE
Babice Nowe, Ogrodnicza 6
05-082 Warszawa

Pani Doktor rewelacja! bardzo jestem zadowolona z jej opieki nad moim dzieckiem. Jest konkretna i umie ujarzmić dziecko na fotelu. Godna polecenia!

dr Marta Sadowska

ul. Gen. Fieldorfa 10/301
03-984 Warszawa

Najlepszy dentysta w Warszawie. Miła, uprzejma usługa, wszystko super wyjaśnione i nareszcie dobrze zrobione zęby. Leczenie bez bólu i bez stresu, nawet znieczulenie zrobione bez bólu. Bardzo polecam, żeby nie wracać co dentysty.
Opinia dodana przez: Agnieszka