Lekarze Chirurg stomatolog

Stomatolog, Ortodonta

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. dent. Marta Siewert

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Tłumaczy jasno i wyraźnie, wyrywa zęby sprawnie i co najważniejsze - delikatnie, by nie uszkodzić dziąseł i innych zębów, umie wczuć się w stan pacjenta. Pełen profesjonalizm !!!

lekarz Anna Zub-Pokrowiecka

Gersona 10/24
30-818 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz!Gorąco polecam.Doświadczona, zainteresowana pacjentem............................
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Tabor

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam
Opinia dodana przez: KateC

dr n. med. Paweł Mieszczański

Chirurg ogólny, USG

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Bardzo dobry Chirurg ogólny.Wspaniałe podejście do pacjenta i wiedza jaką posiada jest naprawdę obszerna...Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Warszawa

Pani dr Barbara Offert to lekarz, którego będę polecać zawsze, wszędzie i wszystkim Rodzicom, którzy muszą zdecydować się na leczenie chirurgiczne swojego dzecka! Nasza córka już jest po operacji. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisała Pani doktor. Doświadczona i profesjonalna specjalistka!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': None, 'name': u''} Stomatolog
                                       lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Stomatologiczny A. i Z. Drozd

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!
Bardzo dobry lekarz stomatolog . Miałam bądź mam przyjemność być jej pacjentką w gabinecie Stomatologia cichoń . leczyła mi zeby i zawsze z powodzeniem ;)
Opinia dodana przez: Marysia

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Anna Kulikowska

lek. dent. Anna Kulikowska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mateusz Termanowski

lek. dent. Mateusz Termanowski

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Makowski

lek. dent. Michał Makowski

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

lek. med. Anna Polak-Tarnowska

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Pani doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa i wszystko dokładnie tlumaczy. Juz jestem em umówiona na kolejną wizytę. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. dent. Grzegorz Gdula

Vita-Dent Stomatologia
Nobla 3/1A
50-249 Wrocław

Pan Grzegorz zrobił mi 2 implanty zębów i jestem bardzo zadowolony z wyglądu nowych zębów. Pełny profesjonalizm

dr n. med. Ewa Czajkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

lekarz Marek Hara

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Doskonały, godny polecenia specjalista chirurg. Ponadto niezwykłe uprzejmy lekarz z prawdziwym powołaniem.

lek. med. Agnieszka Dahlke-Kubik

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Elżbieta Wojtanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Piastów 12 k
31-623 Kraków

Dr.Wojtanowska to godny polecenia stomatolog, uprzejma , profesjonalna , punktualna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Krzysztof Harpula

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Lekarz z powołania. Jest konkretny, sumienny, profesjonalny. Z uwagi na częste złamania kości niestety od lat jestem częstym bywalcem poradni chirurgicznych. Odkąd trafiłam do dr. K. Harpuli moje leczenie przebiega bez komplikacji, których wcześniej nie brakowało. Poza tym dr obejrzawszy kliszę rtg stwierdził, że mam "przeźroczyste" kości i skierował mnie na całościowe badanie densytometryczne - słusznie podejrzewając osteoporozę. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, uwzględnia przeciwwskazania wynikające z innych schorzeń. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: mszyman