Lekarze Dermatolog dziecięcy

Bardzo miła,kompetentna i profesjonalna osoba.

lekarz Jadwiga Czarny

Opole

Pani doktor przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Jak dla mnie wyczerpująco i konkretnie odpowiadała na moje pytania i wątpliwości.

dr Dorota Danikiewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Z całego serca polecam panią doktor,bardzo rzetelnie tłumaczy problem choroby.Byłam u innych dermatologów ,który nie rozpoznali u mnie uczulenie ,bo nie wiedzieli co to jest (to była przychodnia na Opolskiej Dermatolog).Pani dermatolog na pierwszej wizycie stwierdziła co to jest i jak to się leczy ,w moim przypadku jest to choroba uczulenie na metale ciężkie polecam tylko takich lekarzy pacjentka

lekarz Marek Lew

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Polecam z całego serca. Przez długi okres czasu nikt nie potrafił mi pomóc, w końcu trafiłam na lekarza, ktory postawił sprawe jasno i wiem co mi dolega. Jasło tylko Dr. LEW!
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

Medestetica
Wiadukt 5 /5
Białystok

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać
Świetny dermatolog, ogromną wiedza oraz przyjemne podejście do pacjenta. Odpowiada na każde pytanie i tłumaczy cierpliwie na czym polega leczenie. Aż miło.

lekarz Bożena Knibba-Kulas

Wenerolog, Dermatolog

I Armii WP 16
84-100 Puck

Po maści, którą mi zapisała pani doktor od razu moje plecy wyglądają lepiej, a to 3 już dermatolog u którego byłam, tamci nie pomogli.

Jadwiga Maniszewska

Bazarowa 9
Łódź

Bardzo kompetentny i przemiły lekarz.Widać, że Pani dr leży na sercu dobro pacjenta, nie naciąga na niepotrzebne koszty, przepisuje tansze odpowiedniki leków, podpowiada aptekę, gdzie można kupić dane leki w dobrej cenie.Gorąco polecam!!! Aga

lekarz Czesława Osińska

Wenerolog, Dermatolog

Piotra Skargi 1b lok. 6
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Bylem mile zaskoczony, wszystko jak powinno byc.Polecam

dr Ewa Marzec

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
ulica Brożka 1
30-347 Kraków

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zgłosiłam sie z trądzikiem po licznych próbach samodzielnego leczenia i kilku poradach i innych lekarzy. Zebrała całościowy wywiad i mimo mojej obawy zleciła długotrwałą antybiotykoterapie i leki miejscowe. Jasno i w prosty sposób wyjaśniła dlaczego taka a nie inna metoda leczenia. Minęło kilka miesięcy od pierwszego spotkania i efekty są naprawdę rewelacyjne. Co ważne lekarka nie naciąga na drogie leki i kolejne niby kontrole. Zawsze ...

lekarz Aleksandra Złotoś

Praktyka Lekarska
Warszawska 2
48-300 Nysa

Pani doktor zdiagnozowała znamię na mojej skórze posługując się jakimś aparatem. Uspokoiła mnie , że nie jest to nowotwór. Szczerze polecam.

lekarz Grażyna Jaworowska-Muchowicz

ul. Boryńska 48D
44-240 Żory

Mogę umówić wizytę prywatną ? Chodzi o skórę na dłoniach.kazdy dzień mi pasuje po 3 sierpnia.dziekuje
Opinia dodana przez: Marcin Walach

lekarz Jerzy Czernic

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion
Opinia dodana przez: czesia

lekarz Barbara Szkrabko

ulica Wilsona 11/5
43-300 Bielsko-Biała

Pani dr Jest rewelacyjna. Nie naraża pacjenta na niepotrzebne wydatki. Jest rzeczowa. Cierpliwie tłumaczy leczenie. To osoba uprzejma i taktowna. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: On

lekarz Małgorzata Pydzińska

Alergolog, Dermatolog

NewDay Grupa Psychologiczna
Monte Cassino 4
09-400 Płock

Jeden z lepszych dermatologów w swoim fachu. Kompetentna , poświęciła dużo czasu podczas umówionej wizyty. Rzeczowa, Goraco polecam.

lekarz Mariola Pawlaczyk

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Pani Doktor trafne stawia diagnozy. Może nie za pierwszym razem uda się trafić z lekami, ale w końcu uzyska się najlepsze rozwiązanie. Aby uzyskać informację trzeba przygotować sobie dobrze pytanie i być skupionym oraz skoncentrowanym, aby otrzymać satysfakcjonująca odpowiedź.
Opinia dodana przez: Theofilos

dr n. med. Agnieszka Pasternak

Dermatolog, Medycyna estetyczna

IDEAL SKIN
Piotra Ściegiennego 27/7
70-345 Szczecin

Córka miała problem z ropnym trądzikiem i twarz skłonną do blizn, Pani doktor od razu wiedziała, że zwykły antybiotyk pomoże chwilowo, więc nie owijając w bawełnę od razu poleciła leczenie izotekiem. Ponieważ ja również miałam takie problemy w dzieciństwie i leczyłam się u różnych lekarzy gdzie wypisywali antybiotyki, maści , które działały na krótko do tego pozostawiły blizny, dlatego słowa Pani doktor od razu wzbudzily moje zaufanie. Leczenie trwało od ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mariusz Marzec

Dermatolog, Internista

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Serdecznie polecam Doktora Marca ! Wspaniały lekarz, który jest lekarzem z powołania. Miły, kompetentny, cieply i bardzo pomocny. Pan Doktor ma tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Świetny dermatolog, który umie wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie. Takich lekarzy brakuje. Polecam i jestem wdzięczna Panu Doktorowi za poświęcony mojej osobie czas :)
Opinia dodana przez: Paulina Grabska

dr Kamila Stachura

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Baltica Wellness&Spa
Plac Rodła 8
Szczecin

Ogromna wiedza i doświadczenie i bycie na bieżąco z tym co OK w medycynie estetycznej i co jest tylko chwilowym trendem w zabiegach. Pani Doktor mówi wprost co poleca i dlaczego a dlaczego odradza określone działania. To bardzo ważne. Piękne efekty pracy Pani Doktor ale czuje się też takie bezpieczeństwo u niej w Klinice. No i komfort samej kliniki - w Szczecinie chyba największy. Polecam po 3 tygodniach od zabiegu ...
Opinia dodana przez: Małgosia

dr Jolanta Wesołowska

ul. Chabrowa 5 Szczecin
70-731 Szczecin

Lekarz godny polecenia. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, serdeczną, uprzejmą dla pacjenta. Dokładnie i spokojnie tłumaczy przebieg leczenia. Nie faszeruje pacjenta medykamentami, sterydami, antybiotykami czy innymi świństwami, co wielu lekarzy praktykuje. Lekarz otwarty na nowości kosmetyczne, wszelkie nowinki z zakresu dermatologii, cały czas poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Pacjenta leczy kompleksowo, nie skupiając się tylko na danym problemie, ale widząc człowieka jako spójną skomplikowaną maszynerię, gdzie dany problem ...