Lekarze Dermatolog dziecięcy

lekarz Dorota Grędziak-Straś

PRAKTYKA LEKARSKA
Puławska 24a/24
Warszawa

Bardzo mily, rzeczowy lekarz. Poswieca duzo czasu, dokladnie tlumaczy nzrozumialym jezykiem. Zadzwonila do mnie nawet po wyjsciu z gabinetu, bym wrocila, bo cos jeszcze wzbudzilo podejrzenia. Bylam u Pani Doktor w Medcoverze, wiem, ze przyjmuje jeszcze w mniej eksluzywnej przychodni na NFZ. Zamierzam sie wybrac, by stwierdzic, czy taki sam standard opieki tego samego lekarza jest w innej przychodni, bo wiem, ze czasem bywa z tym roznie...
Opinia dodana przez: pateryzanka

lekarz Urszula Chrobak-Kochman

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Limanowa

Bardzo dobra pani doktor za każdym razem wyznała się na chorobie, a to że chce leczyć naturalnie to tylko na plus.Polecam gorąco.

lekarz Hanna Kołakowska-Starzyk

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "AMA-DENT"
Małgorzacka 9
06-400 Ciechanów

Polecam Panią Doktor. Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, ogromna wiedza i doświadczeniem oraz życzliwością. Od kilku lat jestem pacjentka z różnymi problemami i w każdym Pani Doktor znajduje rozwiązanie. Całość uzupełnia niesamowita empatia i zaangażowanie. Dziekuje Pani Doktor za opiekę 😊
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Hanna Naumczyk

Spichrzowa 42
Złotów

Witam. mam 34 lata i od 7 roku życia walczę z chorobą skórną, której nikt nie potrafił zdiagnozować. Byłam odsyłana od Jonasza do Kajfasza. Pani Doktor jako pierwsza wykazała zainteresowanie, zrobiła szczegółowy wywiad, przeczytała wszystkie przyniesione na wizytę moje materiały - wypisy ze szpitali, wyniki, itp. Nie wiem jaki będzie efekt leczenia ale wrażenie zrobiła na mnie niesamowite - wizyta na kasę chorych!!!!! Polecam

dr Beata Rutkiewicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Klinika Zdrowia i Urody SENSAMED
ul. Mazurska 15a, Komorów
05-806 Pruszków

Od wielu lat miałam problemy z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi. To sprawiło, ze miałam kompleksy i bałam się wychodzić z domu. Wiele lat szukałam pomocy u różnych dermatologów na terenie woj. mazowieckiego. Niestety żaden z nich nie potrafił mnie wyleczyć, ponieważ trądzik w najlepszym wypadku po chwilowej, nieznacznej poprawie wracał ze zwiększoną siłą, nierzadko powodując szpecące blizny i przebarwienia. Koleżanka poleciła mi wizytę u Pani Dr Beaty Rutkiewicz, gdyż sama ...

dr Halina Iwan

Dermatolog, Wenerolog

ulica Wojska Polskiego 10
44120 Pyskowice

Pani Doktor Iwan to pełny profesjonalizm, otwartość na pacjenta. Od ponad trzech lat zmagam się z kontaktowym zapaleniem skóry rąk i stóp. Cały czas leczona byłam u różnych lekarzy. Nie było poprawy, choć przyjmowałam leki i dziesiątki maści. Od niespełna dwóch miesięcy leczy mnie Pani Doktor i efekty już są widoczne. Dziękuję, Pani Doktor. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jadwiga Rudnicka-Markowicz

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Jeden z najlepszych dermatologów w Jarosławiu. Bardzo kompetentny lekarz (chociaż czasem bywa chłodna). Ogólnie polecam

lekarz Anna Bułat

ulica Siewna 9
33-100 Tarnów

Ja z kolei nie jestem niestety zadowolona. Może jestem jedyna taką pacjentką, ale z przykrością muszę tak stwierdzić. Wcześniej zabiegi elektrokoagulacji robiłam u Pani kosmetolog i byłam bardzo zadowolona. Postanowiłam pójść do Pani doktor Bułat. Zarejstrowałam się z prośbą o wykonanie właśnie tego zabiegu. Zostałam zarejstrowana na konkretna godzinę, po czym czekałam 2 godziny na wizytę. Tak długie opóźnienie??....Nadmieniam, że przede mną były tylko 2 osoby. Weszłam do gabinetu, a ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach Dermis, Dermatologia Ogólna i Estetyczna
Angielska Grobla 5 lokal 2
80-756 Gdańsk

Pani doktor jest lekarzem posiadającym nie tylko ogromną wiedzę i wiele lat doświadczenia zawodowego, ale przede wszystkim niezwykły zmysł estetyczny. Wszystkie sugerowane przez nią zabiegi były strzałem w 10- tkę- nie tylko wyglądam młodziej od koleżanek, ale kondycja mojej skóry jest zachwycająca (a mam już swoje lata:) Jestem zachwycona i gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Elżbieta Wegner-Małolepszy

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

LECZYŁO MNIE DUŻO DERMATOLOGÓW I NIK NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST TO TRWAŁO PARE LAT WYGLĄDAŁAM JAK KOSZMAR:( PANI DOKTOR TYLKO POPATRZYŁA PRZEPISAŁA LEKI MINEŁO ZALEDWIE PARE DNI I WSZYSTKIE NIEDOSKONAŁOSCI MINEŁY. NIE PODAŁA MI STERYDÓW TŁUMACZYŁA MI ZE NIE MOGE BRAC MASCI I KREMÓW ZE STERYDAMI BO GDY SIE DO NICH SKÓRA PRZYZWYCZAJI TO BEDE MIAŁA PROBLEM I BEDE MUSIAŁA SMAROWAC SIE NIMI CAŁY CZAS. JEST TO NAPRAWDE DOBRY ...

dr Edyta Gębska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Edyta Gębska
Ryszki 72
41-516 Chorzów

Lekarz godny polecenia Wysoki profesjonalizm Superr podejście do pacjenta Bezbłędnie postawiona diagnoza i dobrane leki antybiotyki i maści Mila i bardzo sympatyczna osoba jako lekarz i człowiek który zna się na tym co robi w 100%POLECAM panią dr Edytę Gebska Dziękuję za leczenie Jestem zadowolonym pacjentem z wizyty u Pani dr którą serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Sylwia Kłuskiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Zamkowa 1
48-250 Głogówek

Bardzo dokładna uśmiechnięta i cierpliwa lekarka.Moja choroba trwała już kilka miesięcy , ale dopiero pani doktor postawiła trafną diagnozę i leczenie. Efekt był szybki.Bardzo Pani dziękuje.

lekarz Alicja Nalezniak

Wenerolog, Dermatolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
41-300 Dąbrowa Górnicza

Uważam, że dr jest bardzo życzliwą osobą a to jest znacznie ważniejsze niż pieniądze szczególnie jeśli przychodzi się w bardzo kiepskim nastroju na rozpoznanie. Polecam
5 miesięcy leczenia, na dzień dobry w kilka sekund zdiagnozował to co przez rok "dermatolodzy" z mojego miasta partolili. POLECAM GORĄCO

lekarz Dariusz Ziółkowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Medest Prywatny Gabinet Lekarski Dariusz Ziółkowski
Kościelna 1
98-220 Zduńska Wola

Lekarz godny polecenia,gdy odciąłem palec dłoni, wizytę-poradę oceniam bardzo dobrze.Również pozostałe wizyty pełne zrozumienia i fachowej porady.

lekarz Aleksandra Guzowska

Warszawska 29/15
26-900 Kozienice

Od około 2 lat jestem pacjentką Pani Doktor. Jestem tez lekarka ale o innej specjalności ( pediatra). Zgłosiłam się do Pani Doktor ponieważ mam wg. mnie za obfite owłosienie pod pachami i okolicy krocza. Pani Doktor obejrzała mnie nago i zaleciła usuwanie zbędnego owłosienia metoda laserową u kosmetyczki. Kosmetyczka na pierwszej wizycie dokładnie mi wygoliła krocze wzgórek łonowy koło pochwy i pachy a potem wykonała zabieg laserem. Po kilku sesjach ...

lekarz Tomasz Browarski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Mirsk
ul. Adama Mickiewicza 36
59-630 Mirsk

Fachowiec z najwyższej półki. Konkretny, dobry dla pacjenta. Wyleczyl mnie. Meczylam się wiele lat u innych lekarzy, brałam sterydy i nic z tego nie było. Pan Doktor postawił trafna diagnozę i wyleczył mnie. Bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       dr n. med. Justyna Sicińska

dr n. med. Justyna Sicińska

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38
02-582 Warszawa

Bez zarzutu. Miałem dość stresujący problem - podejrzane znamię. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego. Pani Doktor zachowała powagę sytuacji i potraktowała przewrażliwionego hipochondryka z pełnym zrozumieniem...

lekarz Elżbieta Szmacińska

Dermatolog

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F
37-450 Stalowa Wola

Ode mnie dr Szmacińska dostaje 5 gwiazdek w każdej kategorii. Do niej udałam się na miesiąc przed własnym ślubem, z poważnym problemem trądzikowym, na który poprzednia pani dermatolog powiedziała "No co ja dziewczyno mam ci powiedzieć?". Dr Szmacińska profesjonalnie przeanalizowała mój problem, wyczerpująco go omówiła oraz była uprzejma. Dostałam świetnie dobrane leki. Już po tygodniu stosowania zaobserwowałam znakomite efekty. Polecam.

lekarz Liliana Pietras

Reja 2
Nowa Sól

bardzo dobra Pani doktor. Kuracja trwała miesiąc po czym po paru dniach brania antybiotyków widac było zaskakujące efekty. Od razu wiedziała co mi jest. Z dnia na dzień jak wszystko zeszlo z twarzy to płakałam do lusterka ze szczescia. Dziekuje Pani Doktor. i polecam wszystkim!!!!