Lekarze Dietetyk

Brak zadowalających rezultatów.Chodziłam na spotkania kilka miesięcy i schudłam zaledwie 5kg. Diety miały być dopasowane indywidualnie a kilka moich znajomych miały identyczne zalecenia. Pic na wodę..

lekarz Irena Dawidiuk

Centrum Futura
Wawrzyniaka 9c
Wrocław

Jestem rozczarowana i zniechęcona po wizycie u P. dr. Może ma wiedzę , ale nie dla każdego. Byłam z córką lat 9 z nadwaga i jednocześnie słabą hemoglobiną. Zależało mi na lekarzu i jednocześnie dietetyku z rozsądkiem, który podpowiedziałby jak mam żywić dziecko z takim problemem , bo brakuje mi pomysłów ( dziecko nie je hamburgerami z colą). No niestety. Na wstępie usłyszałam ,że mam dziecko nie szczepić na covid ...
Opinia dodana przez: Marita

Beata Sarzynska

Dietetyk, Internista

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Jednym zdaniem P. Beata bardzo ordynarna , nieprofesjonalne podejście do pacjenta oraz stwierdz " na oko" stan pacjenta w nie swojej profesji .
Opinia dodana przez: Pacjent

mgr Anna Porada

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Strefa Zdrowej Diety
Pereca 14
53-444 Wrocław

Szczerze polecam :) Pani Ania podchodzi bardzo indywidualnie do problemu. Pomogła mi schudnąć mimo moich problemów z tarczycą. Obecnie do p. Ani przychodzi moja siostra - również jest zadowolona i już szczuplejsza o 6 kg. Jeśli szukasz sprawdzonego dietetyka we Wrocławiu to polecam. Ważne jest też to, że p. Ania przyjmuje po południowo oraz w soboty.

dr n. med. Paweł Matusik

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Zdecydowanie nie polecamy usług Pana Doktora. Trzy lata wizyt prywatnych i zapewnień, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, komentarzy "małe jest piękne" i "najwyżej założy szpilki". Zmieniliśmy lekarza i po otrzymaniu skierowania na kompleksowe badania do szpitala w Katowicach, okazało się, że córka ma somatotropinową niedoczynność przysadki. Niestety wiek kostny nie pozwala już na terapię hormonalną i wzrost dziecka pozostanie taki, jaki jest czyli poniżej 150 cm, a jest ...
Opinia dodana przez: Marcin
Tragedia. Poza ciągłym przytakiwaniem na to co mówiłam - zero inicjatywy i prowadzenia rozmowy. Szkoda czasu na takich lekarzy. Jestem zawiedziona.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Anna Zwoleńska

ulica Frańciszkańska 10
38-200 Jasło

Pani Zwoleńska neguje wiedzę lekarzy. Jest antyszczepiońkowcem. Na swoich szkoleniach z Kinezjologii opowiada o leczeniu biomedycznym autyzmu-oczyszczanie, odrobaczanie, komora, dieta 3x bez. Poleca komorę, najlepiej 20 wejść aby uleczyć autyzm. Nie polecam, propaguje działania, które wprowadzają w błąd.
Nie polecam,wizyta przekładana,nie pomogła .

mgr Regina Kowalczuk

Norwida 28/1
85-183 Bydgoszcz

Nie polecam Pani. Niestety zostałam potraktowana jak petent. Spotkanie odbyło się w dniu wyjazdu Pani Reginy na urlop więc bardzo szybko i "po łebkach". Nie otrzymałam od Pani wsparcia - telefonując do Pani Reginy miałam wrażenie, że jej przeszkadzam. Dieta została dobrana na oko. Nie zostałam zapytana o schorzenia, mimo, że mam niedoczynność tarczycy. Nie zostały ustalone formy aktywności fizycznej. Nie został wyznaczony termin kolejnego spotkania - czego oczekiwałam jako ...
Opinia dodana przez: Karolina
Jest bardzo kompetentna. Zawsze podchodzi z szacunkiem. Wszystko wytłumaczy. Zawsze poświęci bardzo dużo czasu. Jest bardzo uprzejma. Myślę,że jest to najlepszy dietetyk i jest bardzo godna polecenia innym osobom.

Magdalena Leśkiewicz

Gabinet Lekarski
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Witam ja W sprawie jadłospisu zeby pani pomogła mi ustalic diete i pomoc schudnąc prosze ;( dziekuje

Monika Roszkowiak

Elbląg

Marzena Grząbkowiak

Dietetyk dziecięcy

Profidiet
ul. Wystawowa 1 (Budynek IASE)
51-618 Wrocław

{'id': 4385, 'name': u'Legnica'} Dietetyk