Lekarze Toruń

Nie ma drugiego takiego stomatologa w kraju. Polecam. Od ponad 30 lat leczę u Pani Doktor zęby. W poczekalni pacjenci z Bydgoszczy, Brodnicy, Szubina, Nakła, Solca...

lekarz Wojciech Łopatko

Lekarz rodzinny

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WOJSKOWA W TORUNIU
DĄBROWSKIEGO
Toruń

To bardzo dobry lekarz i specjalista. Jakiś czas temu poważnie zachorowałam, byłam u dwóch różnych lekarzy i albo nie pomógł albo o mały włos nie wysłał mnie na tamten świat. Pan doktor Łopatko nie "gwiazdorzył" tylko szczerze zainteresował się, skierował na badania i do specjalisty, chociaż od razu wyczuł jaka to choroba. Do dziś jest naszym lekarzem rodzinnym i jest skuteczny w leczeniu za każdym razem. Bardzo polecam każdemu.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Lech Mizarewicz

Rynek Staromiejski 4 (wejście od Żeglarskiej 31)
87-100 Toruń

Cudowny lekarz , chodziłam do wielu ginekologów i nikt nie umiał mnie leczyć , poza tym Pan doktor jest miły , uprzejmy i zna się na tym co robi w 100% Wspaniały! Nigdy w życiu nie zamienię Pana doktora na innego lekarza !!! Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

Grażyna Weiss-Bejgier

łyskowskiego 26d/115
Toruń

Bylam w ciazy wg tej Pani zagrozonej. Mialam lezec plackiem. Poszlam prywatnie do innego lekarza z nowoczesnym sprzetem a nie jak z czasow PRL, tam sie okazalo ze wszystko jest w porzadku. Co ta lekarka mi nerwow placzu zadala . Nie polecam. Gabinet Na Skarpie tragedia jak z filmow Bareji. Jeszcze raz nie polecam szczerze. Pisze ku przestrodze.

lekarz Helena Jankowska

Wiązowa 11 lok. 1
87-100 Toruń

Ja osobiscie Dziekuje pani doktor Helenie Jankowskiej, ze Dzis zyje .Jest w wspaniala pania Doktor i osobiscie wspanialym czlowiekiem a zadko zdaza sie zeby Lekarz Tak z Sercem do pacjenta podszedl.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Lech Grzelak

Neurochirurg

im. batorego
ul Batorego
Toruń

Nigdy nie przypuszczałam ze ordynator oddziału może okazać się człowiekiem dla którego dobro pacjenta nie jest najważniejsze. Skopodrzewiak 3stopien (na szczęście uciekliśmy z oddziału toruńskiego) wg wyników biopsji z tego szpitala gwiazdziak- błędna diagnoza. Bez komentarza. Zero informacji nt możliwości operacji z wybudzeniem. Pan dr był chetny aby operować, bez poinformowania rodziny ze jesteśmy pierwszym przypadkiem w szpitalu z tego typu guzem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Lewandowska

Reja 36
87-100 Toruń

Pani doktor uratowała mi zęba, który przez innego lekarza został spisany na straty. Wyleczyła mi wszystkie zęby.Żadna, powtarzam żadna plomba nie wyleciała. Od roku nie wiem co to ból.Przyprowadziłam do niej moje bardzo bojące dziecko,które teraz nie może doczekać się kolejnej wizyty. Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Anna Grochal

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Toruń

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor Grochal. Szczegółowo wyjaśniła nurtujące nas obawy i zaleciła odpowiednie postępowanie i zachowanie, w razie wystąpienia niepokojących objawów. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Magdalena Kierszk

NZOZ "Przychodnia Lekarska CONSYLIUM" w Toruniu
ul. Juliana Fałata 36/46
87-100 Toruń

Najlepszy lekarz!!! Zmagałem się z depresją, nikt nie był w stanie mi pomóc tak żeby był dobry efekt, po miesiącu od wizyty u pani doktor objawy depresji ustąpiły i byłem w stanie wrócić do pracy!
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Lesław Steinmetz

Urolog

Chełmińska 15/2
87-100 Toruń

Jak najbardziej polecam. Człowiek miły i kompetentny. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i zbadał mnie dokładnie. Zachowywał się tak, że nie czułem skrępowania intymnym tematem.

lekarz Iwona Kujach-Gosk

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Kompetentna, uprzejma, polecam. Byłam na wizycie z 82 letnią niesłyszącą mamą. Pani Doktor wykazała wiele cierpliwości i ciepła.

lekarz Elżbieta Bielik-Wenderlich

Laryngolog, Alergolog

Kołłątaja 5a
87-100 Toruń

Bardzo nieciekawa wizyta, wręcz tragiczna, liczą się tylko pieniądze, diagnoza i informacja dla rodziców żadna. Na pytania opryskliwe uwagi ,, A co Pani może wiedzieć ". Wizyta sporo lat temu w szpitalu.
Opinia dodana przez: Krystyna

Janusz Karwowski

Ortodonta, Stomatolog

Legionów 81
87-100 Toruń

Pan Janusz jest bardzo dobrym ortodontą. Nie da się jednak ukryć, ma osobowość ekscentryka, stąd mogą wynikać negatywne komentarze. Do pacjenta podchodzi inaczej niż lekarze prywatni zazwyczaj, nie jest przesadnie miły, nie ma przylepionego uśmiechu na twarzy, czasami lakoniczny, trzeba dopytywać. Zdarza mu się zażartować, choć często te żarty rozumie tylko on, rozmawia 'do zębów' - często komentuje na głos, co robi, co nie pasuje, jakie są postępy. ;) Do ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Skrzat Skrzat

Stomatolog dziecięcy

ulica Krasińskiego 71A/3
87-100 Toruń

U Pani Skrzat leczyłem się sporo lat do 18r. życia i szczerze polecam. Negatywne opinie dotyczą rozwydrzonych dzieciorów z madrażliwymi matkami które miałem okazje słyszeć leżąc na fotelu obok u Pana Skrzata, którego też mogę z czystym sumieniem polecić.
Opinia dodana przez: Sylwester

lekarz Anna Górska

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Bardzo przyzwoity lekarz. Wykonuje wszystkie potrzebne badania. Spokojnie wyjaśnia wykonane czynności. Zyczliwa, spokojna.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Hubert

Chirurg naczyniowy

dane nieaktualne
Szeroka 25
Toruń

Wspaniały specjalista.. Ponad to przemiły,ciepły człowiek... Jestem pacjentka dr Huberta od kilku miesięcy, teraz jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona pod każdym względem... Indywidualne podejście,troska o pacjenta i przeogromna wiedza to jest wszystko czego szukałam w dobrym lekarzu. Polecam z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Sabina Nodzyńska

Lekarz medycyny pracy

Indywidualna Praktyka Lekarska Sabina Nodzyńska
Stwosza 1 lok. 1a
87-100 Toruń

Pani doktor z pozoru wydaje się dość miła, ale przy dalszej współpracy jest zupełnie inaczej. Niekiedy staje się opryskliwa i drażnią ją pacjenci czekający w ciasnym i dusznym korytarzu jej skromnego gabinetu. Potrafi nie przyjąć jednego, ostatniego pacjenta czekającego godzinę w kolejce, twierdząc, że ma rodzinną imprezę.(tego doświadczyłam).

lekarz Alina Korycka

Pediatra, Kardiolog

ulica Szczytna 20
87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Nie rozumiem skąd te komentarze związane z brakiem uprzejmości? Byłam na jednej wizycie z 16 miesięczną córeczką. Lekarz rodzinny skierował małą do poradni kardiologicznej w związku ze szmerami serduszka. Pani doktor przemiła, konkretna i wytlumaczyla wszystko przystępnym językiem. Zaskoczyła mnie od razu po wejściu do gabinetu. Wręczyła mojemu mężowi tablet z bajeczkami żeby zająć czymś dziecko podczas badania. Pani doktor ma bardzo fajne podejście do małych ...

dr Izabela Dziekońska-Marciniak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Bardzo nie polecam tej pani. Ma nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Bylam u niej na mojej pierwszej wizycie u ginekologa, nie tłumaczyła nic co robi, byla bardzo nieuprzejma. Przepisała mi antykoncepcję na rok, zrobilam badania krwi. Przychodze do niej po roku (nic zlego sie nie dzialo) po nastepna receptę a ona znowu wysyla mnie na jakies badania krwi na wątrobę. Nie znam osoby, ktora co kazda wizyte jest skierowywana na badanie ...
Opinia dodana przez: Sara B.

lekarz Andrzej Dobrowolski

Szewska 11
87-100 Toruń

Byłam pacjentką dra Dobrowolskiego przez 10 lat - od 14 roku życia. Na początku było ok - bez problemu przepisał tabletki, bez żadnych pytań... Niestety, mimo że byłam jego stałą pacjentką nigdy nie zapamiętał mojego imienia i nazwiska, a każda niemal wizyta była jak pierwsza. Rzadko wspominał o cytologiach, a o badaniu piersi, usg lub badaniu krwi (krzepliwość, próby wątrobowe) ANI RAZU. Kilka razy obiecywałam sobie, że to była ostatnia ...