Lekarze Endokrynolog

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Salus
Szpitalna 46
99-300 Kutno

Jestem zachwycona, przemiła osoba, tłumaczy wszytsko bardzo dokładnie, nie pospiesza, nie wygania. Zna się na rzeczy, odpowiada na wszytskie pytania, nie było problemu żebym się z nią skontaktowała (po wizycie również odpowaidała na smsy dot. badań). Przemiła kobieta!
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Lucyna Siemińska

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Dokładnie tłumaczyła co mnie czeka i jak będzie prowadzone leczenie. Odpowiedziała na każde pytanie. Konkretnie przedstawiła mi jakie są metody leczenia mojej choroby. Nareszcie pozbyłam się stresu, który towarzyszył mi od czasu gdy dowiedziałam się o swojej chorobie. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Renata Ochnik

lekarz Bożena Brzostowska

Pediatra, Endokrynolog

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Na modzie się nie zna, a na leczeniu tym bardziej. A o endokrynologi to pewnie czytala tylko w gazecie.. Lekarz jasnowidz.. zero badań, wróży z gwiazd choroby, wymyśla niestworzone rzeczy, nie wypisuje skierowań i ze zwolnieniami ma problem, łaskę robi ze wszystkim.. Śmieją się z niej specjaliści. Będąc pod jej opieką wszystkie badania trzeba robić samemu prywatnie, bo ona nie widzi potrzeby. Ponad 20 lat u niej, ani razu nie ...
Opinia dodana przez: pacjent

prof. dr hab. n. med. Barbara Zubelewicz-Szkodzińska

Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom

Pani profesor to prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo ciepła i empatyczna osoba. Stanie "na rzęsach" aby pomóc pacjentowi. Bardzo dziękujemy pani profesor za wszystko !
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Joanna Pokrzywnicka

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Dzięki pani doktor jestem po raz drugi w ciąży. Tak oddanego, pelnego empatii, kompetentnego lekarza nigdy nie spotkałam w swoim życiu.

lekarz Anna Grudzień-Wolak

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%
Opinia dodana przez: Izabela

prof. dr hab. n. med. Ewa Bar-Andziak

Endokrynolog, Internista

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Bardzo kompetentna i uprzejma. Ceniona w środowisku lekarzy i rozumiejąca pacjentów. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzeba (pierwsza moja wizyta trwała chyba 40 min). Polecam we wszystkich trudnych przypadkach.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Michał Kokot

Urbana 5
40-750 Katowice

Byłem u tego profesora. Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście, olbrzymia wiedza i co ważne w 3 specjalizacjach. Polecam.

dr hab. Agata Cajdler-Łuba

Przychodnia
Motylowa 4
91-362 Łódź

Jestem bardzo rozczarowana. Pamiętam panią doktor jako kompetentną i miłą osobę. Niestety ostatnia wizyta była nieudana. Trwała 40 min (była opóźniona o 15 min, czekała już pacjentka po mnie), z czego badanie i rozmowa o moim zdrowiu trwała 10. Reszta była monologiem na wszystkie możliwe tematy: wszystkich świętych, szkoły w Polsce, sytuację polityczną. To są tematy do pogadania przy kawie, a nie na wizycie u lekarza. Na koniec usłyszałam, że ...
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Halina Kamińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

ulica Chopina 26/3
20-023 Lublin

Pani dr Halina Kamińska to Człowiek - Anioł. O niezwykłej empatii, która akurat nie musi przejawiać się w nadmiernym wielosłowiu (czyt. gadulstwie - czego oczekują niektóre pacjentki), tylko na rzetelności, profesjonalnym (i indywidualnym) podejściu do swojej pacjentki. Nie chciałabym, aby "powiało" patosem, ale Panią Dr cechuje przede wszystkim RZETELNOŚĆ WYKONYWANEGO ZAWODU! Ja leczę się już kilka lat, jednakże kiedy pojawił się niedawno pewien problem - od razu Mój Anioł - ...
Opinia dodana przez: Lucyna
Pani Doktor jest bardzo konkretna. Przeprowadzila szczegółowy wywiad.Zleciła dodatkowe badania żeby rozwiać wątpliwości.Pani Doktor oprocz tego jest mądra i spostrzegawcza kobietą. Bardzo szybko wychwyciła problem, o ktorym sama nie powiedzialam.Nie będę się u niej leczyc bo moje problemy są związane z czym innym, ale chciałabym spotykać częściej takich lekarzy.Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Elżbieta Łomny-Bogdanov

Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie

To ja byłam chyba u innej pani Doktor. Małomówna , zajęta właściwie komputerem, nie udzieliła mi pomocy. Na ostatniej wizycie była bardzo nieprzyjemna. Zostawiła mnie na lodzie nie informując, że nie będzie już przyjmować, gdyż odchodzi na emeryturę. O tym poinformowała mnie pani w rejestracji, kiedy zapytała mnie do kogo chcę się zarejestrować, a właśnie wyszłam z gabinetu pani Doktor. Nie polecam. Jestem oburzona takim traktowaniem ludzi.
Opinia dodana przez: Rozczarowana pacjentka

dr n. med. Barbara Stańczak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Cudowna osoba pełna życzliwości, cierpliwości i empatii. A przy tym kompetentna i bardzo wnikliwa. Po wielu latach tułaczki i trafiania na koszmarnych lekarzy wreszcie wiem, co mi dolega i jestem - sądząc po wynikach - prawidłowo leczona.
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Barbara Iwaniszewska

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

To jest mój drugi lekarz, do którego chodzę w związku z chorobą tarczycy. Wcześniejszy lekarz chciał mi koniecznie podać radjojod (już po dwóch miesiącach leczenia), ponieważ twierdził, że nie uda mi się wyjść z nadczynności (w mojej ocenie i ocenie mojego męża chodziło o coś innego - ten lekarz chyba wszystkich kierował na radjojod, ponieważ jak byłam na próbach to osoby, które tam były były właśnie od niego). Podawał mi ...

lekarz Iwona Erd

ulica Długopolska 2
32-087 Zielonki

Pierwszy raz trafiłam na taki profesjonalizm i uprzejmość u lekarza endokrynologa. Pani poświęciła dużo uwagi dokładnemu wywiadowi, dokładnie tłumaczyła o samej chorobie i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Leczyłam się od 3 lat na niedoczynność tarczycy, i pierwszy raz dowiedziałam się tak dużo na temat tej przypadłości i leczenia, wyszłam nie tylko z receptą na tabletki. Zdecydowania godna polecenia Pani doktor!
Opinia dodana przez: Judyta

dr n. med. Wiesław Grzesiuk

Internista, Endokrynolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Świetny specjalista. Leczy mnie o kilku lat i jest bardzo zadowolona. Rzeczowy, wnikliwy. Nie jest mistrzem autoprezentacji i preferuje jasne komunikaty. To taki typ lekarz, który chciałby skupić się na pacjencie i a nie pilnować, co tym razem NFZ wymyślił. To lekarz z charyzmą - czyli ufasz mu, bo tak.
Niewielu jest takich lekarzy jak Pani Maria.Lekarz, który nie tylko stawia trafne diagnozy, właściwie dobiera leczenie ale interesuje się pacjentem jak swoim najbliższym przyjacielem. Wizyta u Pani Marii sama w sobie jest leczeniem- swoistą psychoterapią. Nie życzę nikomu chorować, ale jeśli tak się zdarzy,to życzę by trafił do takiego lekarza jak Pani Maria. Moja opinia nie jest żadnym "peamem", nie mam w tym żadnego interesu, piszę po prostu prawdę.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Anna Makowska

enel-med
Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z podejścia tej lekarz, p.dr przyjęła mnie nadprogramowo ponad rok temu i - na początku leczenia kiedy wizyty były częste, wciskała mnie rano lub po południu w grafik między innych pacjentów; potem już było ciężko się dostać ale to normalne, sama pilnowałam terminów z wyprzedzeniem. W tej chwili remisja choroby:)Ogólnie b. polecam!

lekarz Anna Pliszka

Lecznica dla Ciebie
Marszałkowska 18 m.3
Warszawa

Pani doktor Pliszka to złoty człowiek. Jest bardzo dobrym lekarzem, do którego kiedyś chodziła moja mama, teraz ja korzystam z jej wiedzy i zawsze dobrej diagnozy. Pani doktor jest zawsze uśmiechnięta, ma dla pacjentów dużo czasu i cierpliwości. Zawsze wypisuje skierowania na potrzebne badania, bez żadnego problemu. Dzięki niej mimo problemów z tarczycą czuję się naprawdę dobrze i mogę normalnie funkcjonować.
Opinia dodana przez: Liliana
Gorąco polecam. Rewelacyjny specjalista. Indywidualne podejście do pacjenta. Prowadzenie w czasie choroby na przestrzeni lat wyśmienite - nawet na odległość kiedy jest taka potrzeba. Morze empatii i uprzejmości. Bardzo lubię Panią Doktor.