Lekarze Endokrynolog

dr Dorota Roztoczyńska

Endokrynolog dziecięcy

ul. Kurczaba 3
Kraków

Wizyta w dniu dzisiejszym na NFZ u Pani doktor okazała się najlepszym co mogło spotkać moje dziecko!Wkońcu ktoś nie zbagatelizował problemów syna a wręcz przeciwnie! Pani doktor bardzo rzeczowa,konkretna i profesjonalna z ogromnym sercem i podejściem.Bedę każdemu polecać i życzę sobie samym takich lekarzy !
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Filip Gołkowski

ulica Obopólna 12/2
30-069 Kraków

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

dr n. med. Rafał Szymczak

Przychodnia w Jaśkowicach
Jaśkowice legnickie 37
59-221 Legnica

Uprzejmość,kompetencja, wyrozumiałość. Jestem pacjentką ponad 12 lat i nie zmienię na nikogo innego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dorota Wiatr-Bykowska

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Bardzo miła, sympatyczna i doświadczona pani doktor 😉 wysłucha, wytłumaczy, kieruje na szersze badania, spyta o zdrowie i samopoczucie. Widać że lekarz z powołania. Przyjmuje punktualnie, bywają poślizgi podczas wizyt, ale nie ma co się dziwić jak wizyta co 5min w jednej placówce i tak dużo pacjentów 😉

dr Elżbieta Bachowska

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

specjalista w zakresie endokrynologii z duzym doswiadczeniem.

dr n. med. Bożenna Klonowska

Gabinet Bożenna Klonowska
Kochanowskiego 2
10-373 Wadąg

150 zl za wizyte i za porade to moim zdaniem duzo. byłam u niej z dzieckiem, w sumie nic sie nie dowiedzialam , tylko zleciła badania . Pogadala , pomierzyła i tyle.
{'id': 42915, 'name': u'\u015awidnik'} Endokrynolog
                                       lekarz Maria Sawulska-Żmuda

lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Endokrynolog, Internista

Gabinet Prywatny
ul. Stanisława Skarżyńskiego 10a
Świdnik

Pani Doktor, wbrew w/w opinii jest osobą bardzo miłą i uprzejmą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem oraz zrozumieniem. Chodzę do niej od dawna i nie zauważyłam nigdy aby w czasie wizyty zajmowała się innymi sprawami czy innymi pacjentami. Na papierosa też wcale nie wychodziła. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako dobrego i oddanego lekarza. Zawsze służy pomocą i radą. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest ...
Opinia dodana przez: Marta

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Chrząszcz

Alergolog dziecięcy, Diabetolog

PRYWATNY GABINET MEDYCZNY
81-109 Mikołów

Bardzo miły, sympatyczny, młody lekarz. Moja córeczka mimo powarznej choroby jaką jest cukrzyca typu 1 odwiedza pana doktora z uśmiechem.
W Gdyni trudno o endokrynologa (a na NFZ to można już zapomnieć :( ). Od kilku lat jestem pacjentką lek. Rzepiak (najpierw NFZ,a teraz już prywatnie) i wspólnymi siłami trzymamy moją tarczycę w ryzach. Skutecznie. :) Polecam doktor za ludzkie podejście do pacjenta - co dla mnie akurat jest ważne, nigdy nie wyszłam z gabinetu od niej z wrażeniem, że nie miała dla mnie czasu, albo coś innego było ważniejsze. ...

lekarz Jacek Belowski

"MEDICUS KULKA HOLDING" dr n.med. Krzysztof Kulka
353a
34-235 Bystra

Lekarz wytłumaczył na czym polega choroba. USG odrazu przy wizycie robione dokładny opis wizyty i dokładnie dawkowanie leków do stanu zdrowia.

dr hab. n. med. Agnieszka Zachurzok

Pediatra, Endokrynolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Puźniak

Prywatna Przychodnia Lekarska Medyk C.&J. Kupisz Spółka Jawna
ulica Siewna 5
20-617 Lublin

Pan Andrzej nie jest mistrzem podejścia do pacjenta ale za to jest bardzo rzeczowy, profesjonalny i merytoryczny. Kawy razem nie wypijemy ale bardzo dobrze zinterpretował poprzednie badania, zlecił dodatkowe i objaśnił pod jakim kątem szukamy przyczyny mojego problemu. Myślę, że z czystym sumieniem należy mu się pozytywna opinia.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Iwona Zięba

Brodatego
53-238 Wrocław

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Lucjan Drożdż

szpital wojskowy
Z.Starego
44-100 Gliwice

Nie znam lepszego lekarza, poświęca tyle czasu co żaden lekarz jeśli jest potrzeba nawet poświęci 2h na prawdę. Lekarz się rany przyłóż warty każdej minuty czekania i czas który nie raz trzeba wyczekać jest zrozumiały ponieważ nie da się wyliczyć i przewidzieć ze z jednym pacjentem będzie siedział 1.5 h, a z jednym 50 min. Leczę się u Pana Lucjana od 2017 i nigdy nie spędzałam na wizycie mniej niż ...
Opinia dodana przez: Kasia

Sławomir Piwowarczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Wyszków

Bardzo dobry lekarz. Delikatny, dokładny, szczegółowo odpowiada na pytania. Wprowadza przyjemną atmosferę, uśmiechnięty, otwarty na pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.
Opinia dodana przez: Lulu

Adriana Dubińska

Baltica Spa
pl. Rodła 8 , Szczecin
70-419 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku. Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg. Wyniki można konsultować telefonicznie bez konieczności ...
Opinia dodana przez: Marta

dr Ewa Krzemkowska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Toruń

Wspaniała Pani Doktor, cierpliwa, zawsze wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Bardzo dobra specjalistka w leczeniu cukrzycy
Opinia dodana przez: Judyta

Alicja Bieryło

Bema
Białystok

Wspaniała Pani doktor endokrynolog jestem pacjentką Pani doktor od samego początku zawsze wysłucha i pomoże nigdy nie było problemu z wypisanie recept ani z uzyskaniem skierowania na badania

dr Danuta Rekowska

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Byłam pierwszy raz na kasę chorych, jestem miło zaskoczona ,miła ciepła kompetentna. Uzyskałam profesjonalny wykład na temat tarczycy Hashimoto,a nawet więcej Chciałbym mieć wszystkich takich lekarzy. Pani doktor niech się pani nie zmienia. Dziękuję.🌹🌹🌹🌹♥️