Lekarze Koszalin

lekarz Izabela Ciuńczyk

Psychiatra, Psychoterapeuta

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Oddziały Psychiatryczne
Słoneczna 15
75-642 Koszalin

Zgadzam się w pełni z pierwszą opinią, kiepski lekarz z fałszywym uśmiechem. Trafiłam w skrajnym przypadku, roztoczyła aurę opiekuńczości ale była to fałszywa aura i jej opiekuńczość. Zmusza pacjentów do poddańczego posłuszeństwa na czasie trzeciej wizyty w Poradni właściwie nie miała mi nic do powiedzenia prócz tego, że dziwi się że leki nie działają więc zaproponowała mi bardzo drogie leki ponad 200 zł w dalszej rozmowie odkryłam dlaczego robi tak ...
Opinia dodana przez: ENIGMA
Dobry psycholog, pomaga całej rodzinie. Nie skupia się tylko na dziecku ale daje także wskazówki rodzicom i pracuje z cała rodzina nad zmianą , dzieki ktorej wszyscy czują się lepiej.
Opinia dodana przez: pacjent
Pomyłka nie lekarz, moja mama boryka się z dużymi problemami zdrowotnymi od ponad roku, ze względu na COVID w 2020 oraz 2021r. miały odbyć się po 2 telefoniczne porady z tym pseudo lekarzem, oczywiście nie odbyła się żadna z nich. Mama wybrała się więc do Pani Urszuli z prośbą aby ją przyjęła na poradę i chociaż wysłuchała...mama dostała polecenie żeby pójść się zarejestrować co natychmiast uczyniła. Po rejestracji i powrocie ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Edyta Łyszcz-Fedasz

Psychiatra

ulica Tadeusza Kościuszki 7
75-950 Koszalin

Jestem zadowolona z pierwszego spotkania. Byliśmy po raz pierwszy u psychiatry i pani doktor była bardzo wyrozumiała i wszystko nam wyjaśniła.
Opinia dodana przez: Sylwia ze Słupska

lekarz Barbara Kluba-Ziemińska

Lekarz rodzinny

ulica Modrzejewskiej Heleny 42A/11
75-734 Koszalin

Podejście rodem z PRL: Uprzejmość, owszem: niech usiądzie, niech pójdzie prywatnie do specjalisty żeby się nie stresowała wynikami, niech powie kiedy zaobserwowała zmiany, nagłe pogorszenie wzroku a jaskra w rodzinie- dostanie skierowanie to zrobi badania, niech się rozbierze, niech oddycha głęboko. Kompleksowość podejścia- kompleksowo robi wszystko żeby ostatecznie wypchnąć pacjenta za drzwi i mieć spokój od jego problemów zdrowotnych( ignoruje zmiany zdrowotne i wyniki badań bo młoda dziewczyna) a wzrok ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Mirosława Kłak

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Spotkałam się ze złymi opiniami na temat Pani doktor już w samym szpitalu. Natomiast ja z całego serca mogę Panią doktor polecić! Dla nas była bardzo miła, uprzejma, wszystko tłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona że wraz z naszą nowo narodzoną córcia trafiliśmy właśnie na nią
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Roman Jędrzejewski

Urolog

Poradnia Medycyny Rodzinnej
Św. Wojciecha 1
75-666 Koszalin

Kompetentny i rzeczowy. Super podejście do ( trudnej) pacjentki. Za cierpliwość, zrozumienie i życzliwość 6+. Pan Doktor dokładnie i fachowo odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Poleciłabym tego lekarza każdemu.

Andrzej Ilków

GABINET PRYWATNY
Koszalin

Miałam kontakt z dr. Ilków w Live Clinic we Włocławku Pacjentką była moja 93 letnia mama . Dr.wykonał zabieg usunięcia zmian nowotworowych na czole .Zabieg kosztował 1000 zł .Po zabiegu już na 3 dzień zaczęły się komplikacje .Rana spuchła i nastąpił z niej wyciek Po osobistych wizytach w klinice pani , która asystowała przy zabiegu stwierdziła autorytatywnie że wszystko jest w porządku .Kontakt z p Ilków był niemożliwy , pani ...
Opinia dodana przez: Krystyna Sobczak

Żaklina Wezgraj

Psycholog dziecięcy

Koszalin

Nie moze być wiarygodna osoba, która przyjmuje stanowisko zastepcy Dyrektora nie majac do tego uprawnien na PK. Jest to nieetyczne i dlatego jest taka moja opinia.
Pani doktor jest bardzo profesjonalną, pełną empatii osobą. W bardzo trudnym momencie życia świetnie dobrała mi leki i prowadzi przez dalsze etapy leczenia. Jest lekarzem godnym zaufania
Opinia dodana przez: Karolina
Mam żadne wspomnienie sprzed lat. Praktycznie wyszłam. Jak zmyta. A problemów posypało się ciut. Jak na moje bary. Za o wiele za dużo. I zostałam sama. Nie Z uwagi, że nie ma innych. Może tak to funkcjonuje w Koszalinie.

lekarz Hanna Symonowicz

Onkolog

wojewodzki
Koszalin

Pani Doktor z pełnym zaangażowaniem podchodzi do współpracy z pacjentem. Przede wszystkim konstruktywnie, z pełną wiedzą analizuje problem, zleca niezbędne badania. Sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowany. Rozmawia z pacjentem w sposób uprzejmy, przyjazny i otwarty. Zawsze rzeczowo pomoże, wytłumaczy i odpowie na pytania. Personel współpracujący traktuje pacjentów w sposób bardzo pomocny i empatyczny.
Opinia dodana przez: Monika

dr Halina Dalewska

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zwycięstwa 204 A
75-640 Koszalin

Jak dla mnie, najlepszy i wspaniały lekarz, bardzo miła, ma profesjonalne podejście do dzieci, zawsze dokładnie bada moich dzieciaków i wszystko mi wyjaśnia i tłumacze. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Viktoriia

lekarz Andrzej Jasiński

Chirurg dziecięcy

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

W mojej ocenie, bardzo fachowe podejście do małego pacjenta. Pan doktor miły, wytłumaczył po operacji wszystko dokładnie. Na kontroli też miły, a nawet z poczuciem humoru. Nie mogę wystawić innej opinii jak tylko pozytywna. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Mama Laury Jeż

Małgorzata Koman

Lekarz rodzinny, Pediatra

Panaceum
Koszalin

Bardzo miły i rzetelny lekarz. Gdy przychodzi się na wizytę czuje się że poświęca nam czas a nie ,,na szybko i następny". Na każde pytanie odpowiada kompetentnie i rzeczowo.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Sławomir Błaszczyk

Chirurg ogólny, USG

Lelewela 11 lok. 18
Koszalin

Stanowczo nie polecam. Zgadzam się z poprzednią negatywną opinią też mam niestety taka opinie, potwierdzam, że nie słucha pacjenta, patrzy tępo na wyniki badań, coś mruczy pod nosem, nie odpowiada na pytania. Pani Pielęgniarka w tym duecie również niemiła sugeruje doktorowi co powiedzieć czy co przepisać, wtrąca się niepytana podczas rozmowy z lekarzem, żenujący poziom obsługi i fachowości, nie wiem za co ten doktorat bo kolega weterynarz jak zobaczył szycie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Paweł Stanisławski

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Ciągle się spoźnia do gabinetu prywatnego , dla mnie to brak szacunku do umówionych pacjentek .

lekarz Teresa Jaroszyk

Tetmajera 42 lok. 4
75-610 Koszalin

Poświęciła dużo czasu i dokładnie pokierowała jak dziecko leczyc od leków po dietę

lekarz Anna Barcewicz

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Nie polecam nikomu trafienia do tego lekarza. Pani Doktor nie potrafi wykonać dobrze badania i biopsji do niego. Materiał pobrany powierzchownie.. konieczność wykonania ponownej biopsji, cała diagnostyka wydłuży się znowu o kilka tygodni. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Mrozińska

Przychodnia UROMED
Bartosza Głowackiego 7
75-402 Koszalin

Totalna katastrofa! Lekarka odmawia wystawienia skierowania na dodatkowe badania profilaktyczne, bo wyniki są 'zbyt dobre', tj. mieszczą się w widelkach lub 'zbyt mało' wykraczają poza nie (cyt. nie ma podstaw do stwierdzenia jednostki chorobowej). Słowo profilaktyka w słowniku tej lekarki nie istnieje. Ignoruje prośby pacjenta i ma problem z komunikowaniem się, zdecydowanie nie słucha pacjenta. Zalecenia zgodne z wiedzą wyjetą z prosto komunizmu (nie pić wody tylko kompoty i herbatki ...