Lekarze Internista

dr n. med. Karol Początek

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Jestem świeżo po próbie wysiłkowej przeprowadzonej w centrum medyucznym Medix> Doktor Początek jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jest bardzo uprzejmy, badanie odbyło się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Cała procedura została jasno wyjaśniona, po badaniu otrzymałem klarowną intepretację wyniku. Jestem zbardzo zadowolony z tej wizyty.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Badanie i uzyskana informacja od dr Ireny Fengler na temat mojej dolegliwości były bardzo zadowalające. Przepisane lekarstwa po 2 dniach już działały. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: anonim

Krystyna Bijak

Internista, Nefrolog

Gabinet lekarski
51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Miałam przyjemność być u Pani doktor Krępuły na konsultacji we Wrocławiu. Korzystałam już wcześniej z pomocy Pani Doktor. Diagnozuje rzetelnie i wiarygodnie. Szczegółowo wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, konkretna i rzeczowa.

dr n. med. Bogdan Batko

Reumatolog, Internista

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1
Kraków

Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Internista, Reumatolog

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj

...na problemy ze stawami tylko dr Dyś , chodzilam kilka lat po ortoppedach a tam kazdy rozkładall rece dopiero dr Dys mi pomogla- ściagnela płyn ze stawu i dolegliwości od razu mineły . Bardzo cieply lekaarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna Biłgoraj

dr Halina Karpińska

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21
Gdynia

Pani Doktor wita i żegna pacjenta poprzez podanie dloni i dawno temu przy pierwszej wizycie chyba popełniłam gafę, nie wyciągając ręki, bo nigdy mnie takie "honory" w gabinecie lekarskim nie spotkały.Zawsze z koleżanką,która ma szczęście też leczyć się u Pani Doktor smiejemy się,ze wizyty w gabunecie u tego lekarza powinny być przepisywane na receptę. Chyba tylko matka w życiu tak uważnie słuchała, co może mi dokuczć, wydawać mi się niewłaściwe, ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Jan Banasiuk

Maya 1a
62-030 Luboń

Polecam wizyty u Pana doktora. Zna się na swoim fachu, gabinet jest wyposażony we wiele potrzebnych sprzętów. Ma świetne podejście do pacjenta i potrafi pomóc w każdej sytuacji.
Opinia dodana przez: Lubczynski

dr n. med. Paweł Derejko

Kardiolog, Internista

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Profesor dr hab. Paweł Derejko jest osobą wykazującą się niezwykłym zaangażowaniem w swojej pracy. Rzekłbym, że jest Hipokratesem naszych czasów, bowiem leczy duszę i ciało pacjenta. Nie szczędzi czasu dla chorego, jestem spoza Warszawy, więc nawet telefonicznie udzielał mi rad, czyniąc to osobiście wieczorem po pracy lub za pośrednictwem przemiłej Pani koordynator, a w szpitalu na oddziale , miedzy zabiegami, miał zawsze choćby chwilę na rozmowę ze mną. Szczególnie zasługuje ...
Opinia dodana przez: Joachim
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

GastroDent Gabinet Gastroenterologiczny z Pracownią Endoskopową Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Nowak
Cietrzewia 15
Gdańsk

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Agnieszka Kolińska

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Pani Agnieszka Kolińska jest bardzo dobrym lekarzem, posiadającym dar służenia sobą, swoim czasem drugiemu człowiekowi - pacjentowi. Lekarz z powołania. Pani doktor stawia prawidłową diagnozę, przekazuję skierowania na właściwe badania diagnostyczne. Znalazłam się w sytuacji wymagającej udzielenia mi pilnej pomocy lekarskiej. Pani doktor spędziła przy mnie prawie godzinę kontorlując na bieżąco mój stan zdrowia i wyprowadzając mnie na prostą, bez konieczności wzywania Pogotowia. Następnego dnia Pani doktor zadzwoniła do mnie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Renata Leniec

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Renata Leniec
ul. Wł. Łokietka 3/U2
Lubin

jestem pacjentem Pani Doktor od 2012 roku i mam zaufanie tylko do Niej , przemiła dokładna leki dopasowuje super .Dziękuje Pani za Wielką Pomoc dla mnie mojej rodziny i moich znajomych .
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Anna Bohdanowicz-Pawlak

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Pani Doktor wyjaśniła szczegółowo na czym polega moj problem , odpowiedziała na wszystkie moje pytania, zastosowała leczenie i wyjaśniła na czym będzie ono polegało w dalszej kolejności.Pani Doktor jest kompetentna w swojej specjalności, polecam ją jako dobrego lekarza.

lekarz Marzena Stopyra-Początek

Kanarkowa 13
55-010 Żerniki Wrocławskie

Wizyta punktualnie, podczas badania wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w czym tkwi problem, cena porady przystępna, personel Medixu miły, miejsce położenia przychodni ok, jest gdzie zaparkować, polecam