Lekarze Kardiolog

lekarz Ewa Jasielska

Szpital Specj. im T Szczeklika
33-100 Tarnów

Rzadko spotyka się lekarza z tak wysokimi kwalifikacjami,wiedzą zawodową,kompetencją w działaniu i bardzo mocno ugruntowaną predyspozycją do wykonywania zawodu.Można tylko życzyć, aby każdy pacjent spotykał na swojej drodze takich lekarzy jak Pani doktor Ewa Jasielska.Z wyrazami wdzięczności - były pacjent OIOM.

dr n. med. Jakub Wójcicki

warszawa
Płock

Znakomity specjalista, szanujący ludzi. zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta.

dr n. med. Lidia Tomkiewicz

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Z czystym sumieniem polecam P. doktor , super specjalista w dziedzinie kardiologii.Polecam wizytę wszystkim którzy spędzili długie miesiące a może lata w poszukiwaniu specjalisty z sercem od serca . "Dowodzi" super zespołem ludzi , w których ręce nas "oddaje " na przeprowadzenie badań . Wszystkie wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Pacjent Paweł M

lekarz Dariusz Miara

Szpital -Świetlana Góra
Sanatoryjna 1
58-540 Karpacz

Od lat leczę się na nadciśnienie. Leczyłem się u różnych lekarzy, ale pierwszy raz spotkałem tak kompetentnego jak Pan Dariusz Miara, który wytłumaczył mi powód mojej choroby, pokazał na monitorze przy USG skąd choroba się bierze, zaordynował lekarstwa i pouczył jak je zażywać. Inaczej, jak do tej pory. Wszystko co pan D. Miara mówił, to był jeden wielki wykład medyczny, podany w zrozumiały dla pacjent sposób.Wspaniałe podejście lekarza do pacjenta! ...

dr n. med. Maciej Kostrubiec

Szpital Dzieciątka Jezus
Oczki 6
02-005 Warszawa

Wspaniałe podejście do pacjenta. Uprzejmy, rzeczowy człowiek, oczywiście godny polecenia. W jasny, rzetelny sposób odpowiada na zadawane pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Paweł Balsam

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Pan Doktor przygotowywal mnie do zabiegu, ktory pozniej wykonal. Posiwecil mi duzo czasu na wyjasnienie wszelkich watpliwosci. Po zabiegu rowniez przeprowadzil szczegolowa rozmow na temat dalszego postepowania. Bardzo mily i kompetenty doktor.

lekarz Wojciech Jabłoński

Szpital Wojewódzki im.Mikołaja Kopernika ul. Tytusa Chałubińskiego 7, Koszalin
75-581 Koszalin

Pan Wojciech Jabłoński jest nie tylko dobrym lekarzem ,znającym się na swoim fachu,lecz również bardzo miłym człowiekiem. Jestem kobietą po 80-tce i wielu przez swoje życie lekarzy miałam możliwość poznać,lecz z takim czułym ,sympatycznym lekarzem spotkałam się po raz pierwszy. Zabieg implantacji układu stymulującego moje serce,wykonywał nie tylko fachowo lecz przy tym był niesłychanie delikatny i miły. Bardzo serdecznie dziękuje mu za to,gdyż jego umiejętności i podejście do pacjenta było ...
Opinia dodana przez: Leszek

dr n. med. Ewa Szufladowicz

Kardiolog, Internista

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Wspaniała lekarz. Przeznacza dużo czasu dla pacjenta; szczegółowo rozpytuje o dolegliwości. Zleca szereg badań, bo jak sama mówi: chce poznać przyczyny choroby, żeby pomóc, a nie skrzywdzić. Wszystko, jest dla Pani Doktor ważne, co się wiąże z pacjentem. Po zdiagnozowaniu choroby, nie pozostawia pacjenta samego - uczestniczy w procesie leczenia, stosowania się do Jej zaleceń. Bliską mi osobę, uratowała od zejścia, stosując kompetentne leczenie w postaci zabiegów i farmakologiczne. Teraz, ...
Opinia dodana przez: W.

lekarz Grzegorz Rak

Ul.Focha 14
26-600 Radom

wreszcie lekarz na poziomie! Miły, kompetentny, wiadomo co dolega i jak leczyć. Do tego szeroki zakres usług. Polecam

Krzysztof Łotowski

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Lębork

Polecam z całego serca ! Pełen profesjonalizm , kompetencja i zainteresowanie Pacjentem. Doskonały Kardiolog.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Zofia Oko-Sarnowska

Św. Trójcy 2 A/1
61-478 Poznań

Zaangażowanie, wnikliwość, takt i szacunek dla pacjenta, cierpliwość w wyjaśniani wszelkich wątpliwości. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Sławomir Szydlik

Centrum Medyczne Szydlik - Med
ul. Złota 4 A
Pajęczno

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają skrzydeł-lecz pasją ich jest serce-dla wszystkich którzy chcą żyć. Pan Doktor Sławomir Szydlik – to super lekarz , polecam go wszystkim, którzy mają problemy z sercem. Wykryje każdą wadę serca, dokładnie bada, tłumaczy , trafnie stawia diagnozę , kieruje do specjalistów ,proponuje dodatkowe badania. Udziela odpowiedzi na pytania-posiada szeroką wiedzę. Lubiany i ceniony .Już na pierwszej wizycie trafnie ocenił stan mojego serca, ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Skowroński

Centrum Alergologii
Związku Jaszczurczego 22
82-300 Elbląg

Świetny lekarz, z powolania. Umie sluchac i udzielac wyczerpujacej porady. Wykona niezbedne badania, jesli tego wymaga stan pacjenta. Duze doswiadczenie zawodowe. Expert w agnioplastyce. Goraco polecam, szczegolnie tym po zawale.
Opinia dodana przez: Marzanna

dr n. med. Agata Popielarz

Szpital Bielański
Warszawa

Bardzo przyjemna Pani Doktor, szczegółowo przeprowadzony wywiad i jak sie okazało idealna diagnoza. Bardzo ciepła i miła. Usmiechnieta i przyjaznie nastawiona, jak zauwazyłem do kazdego. Z tego co wiem ceniona i bardzo lubiana w srodowisku.

Rafał Link

Kowanówko

oby wiecej takich lekarzy serdeczne dzieki wdzieczna pacjetka

dr n. med. Krzysztof Mrożkiewicz

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

Dobry lekarz kardiolog. Zawsze pomoże w chorobach i ich leczeniu. Polecam gorąco pacjentom.

lekarz Jolanta Gabryel

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentna Pani doktor,sympatyczna, uprzejma poświęca dużo czasu pacjentowi, potrafi wyjaśnić każdy problem kardiologiczny, leczę się u niej od kilku lat badania mam co pół roku, i zawsze dokładnie wyjaśnia wyniki badań,polecam wszystkim chorującym na serce lub inne problemy kardiologiczne.

dr n. med. Elwira Metner

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Doskonała specjalistka, fantastyczny człowiek. Trafna diagnostyka, 100% skuteczność leczenia.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dyduszyński

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

leczę się u Pana Profesora już trzynasty rok, nigdy nie odmówił przyjęcia dodatkowego poza wyznaczonym terminem. jest zawsze punktualny i nie ogranicza czasu wizyty, zna inne problemy zdrowotne pacjenta. zawsze jest na bieżąco z "nowinkami" Służby Zdrowia i nigdy nie robił trudności np: z receptami itp. Polecam.

dr Bożena Leszczyńska-Bolewska

Kardiolog, Internista

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej