Lekarze Kardiolog

Kardiolog, Internista

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Elżbieta Kaczorowska-Gogłoza

Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo miła,empatyczna pani doktor. Ma nie tylko dobre podejście do dzieci, ale również do młodych rodziców. Naprawdę polecam! opisy jej badania są szczegółowe, wizyty nie trwają po 10 min.

dr n. med. Izabela Przywarska

Szpital rehabilitacyjny
Uzdrowiskowa 2
60-480 Kiekrz

Wspaniała lekarka, bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta. Bardzo przyjemnie wyglądają wizyty w poradni, a na oddziale rehabilitacji kardiologicznej gdzie jest ordynatorem panuje rodzinna atmosfera.
znakomity lekarz jedyny, który solidnie bada pacjenta mając na uwadze to, że problem medyczny to nie tylko jednostka chorobowa ale konkretny człowiek, Pani doktor uratowała mi życie dziękuję
Opinia dodana przez: tola

dr hab. n. med. Tomasz Kukulski

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Bardzo dobry i kompetenty lekarz tylko szkoda ,ze w SCCS przyjmuje tylko w środy od 11 do 16. Polecam go wszystkim
Opinia dodana przez: rafał
Bardzo polecam lekarza. Zaopiekował się moim tatusiem profesjonalnie.Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i podejmuje leczenie Dziękuje
Opinia dodana przez: Joanna Malinowska

dr n. med. RadosŁaw Drobiński

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

najlepszy lekarz z dużym doświadczeniem , uprzejmy i sympatyczny , bardzo dobry diagnosta, ma zaufanie u bardzo wielu pacjentów którymi się opiekuje
Opinia dodana przez: barbara

dr n. med. Michał Lelek

Kardiomed
Krakowska 40
43-150 Bieruń

Dr n. med. Michał Lelek jest lekarzem z powołania. Poświęca się dla pacjenta, kierując się przy tym profesjonalnym i życzliwym podejściem, co jest bardzo ważne w przypadku leczenia. Z doktorem jest bardzo dobry kontakt w ciągu całego okresu leczenia a po zabiegu dzwoni do wskazanej przez pacjenta osoby i informuje o przebiegu operacji i leczenia. Po hospitalizacji pacjent również nie pozostaje bez nadzoru Pana doktora Michała Lelka. Kontaktuje się z ...
Opinia dodana przez: Grzegorz i Dorota P.

Jarosław Myszor

Myszor Jarosław Gabinet Lekarski
Bieruń

Zgadzamy się całkowicie z poprzednią opinią którą napisał Pan Michał. Cieszymy się, że mamy takiego lekarza. Super profesjonalny specjalista. We wszystkich punktach jakie są wymienione przy ocenie lekarza ma u nas najwyższą notę. ☺ Ewa i Józef z Mazowsza.
Opinia dodana przez: Ewa i Józef

lekarz Stefan Wołoszczuk

60-162 Poznań

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, z sercem do serca Za wszystkie lata leczenia i opieki z serca dziękuję
Opinia dodana przez: iwona

lekarz Piotr Ścisło

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Rewelacyjny lekarz. Cierpiałam długo na depresję i stany lękowe. Lekarz przede wszystkim rozmawia, wyczuwa pacjeta, dogłębnie wnika w problem. Proponuje też inna alternatywe leczenia-jak rozmowa z psychologiem. Za każdym razem powtarza, że jeżeli poczuje się gorzej lub będę miała jakie kolwiek pytania mam od razu dzwonić. Cóż więcej powiedzieć-żeby tylko było więcej tak oddanych lekarzy...
Opinia dodana przez: Katarzyna
na lepszego lekarza nie mogłam trafić. Pani doktor jest cierpliwa, sympatyczna, ma bardzo dobre podejście do dzieciaków. godna polecenia
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Buda

ul. gen. Władysława Sikorskiego 10/3
83-200 Starogard Gdański

Niesamowicie profesjonalny a przy tym miły i uprzejmy lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor wszystko w sposób zrozumiały wyjaśnił aktualny stan, doradził dalszy tok postępowania. Bardzo kompetentny i jednocześnie sympatyczny. Jak najbardziej polecam. Monika

lekarz Joanna Wiśniewska-Szmyt

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Joannę Wiśniewską-Szmyt. Po raz pierwszy nie czułem się jak rzecz. Pani doktor była trzecią do której trafiłem i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że wreszcie trafiłem w dobre ręce. Przy kolejnych wizytach było zainteresowanie moim samopoczuciem, pełne informacje dot. leczenia w spokoju, bez pośpiechu a ponadto co jest dla mnie ważne - wyjaśnienia jak postępować w ewentualnych sytuacjach kryzysowych. Życzę sobie i Wam ...
Opinia dodana przez: Henryk
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Kardiolog
                                       dr hab. n. med. Michał Tomaszewski

dr hab. n. med. Michał Tomaszewski

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

IMEDICA Centrum Medyczne
Leszczyńskiego 25 parter
20-068 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego miałem okazje poznać . Wow pod każdym względem jest mistrzem i widać ze robi to co kocha . Moja pierwsza wizyta ale nie ostatnia,dziękuje Panie doktorze za poświęcony czas i pomoc :)
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Adam Jałocha

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Pan dr. cierpliwy , wyrozumiały ,mający czas dla pacjenta. Spokojnie ,cierpliwie wytłumaczy , nakieruje na dobre tory. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa
Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

lekarz Andrzej Skrzyński

ulica Spółdzielcza 7/4
21-400 Łuków

Dr. Skrzynski jest wspanialym lekarzem kardiolgiem. On, tez zawsze znajduje czas na rozmowę z pacjętem i jego rodzina o chorobie i krokach leczenia bez względu na nawał pracy. Lekarz ten jest wielkij klasy profesjonalistą którego polecamy każdemu szukającemu specjalistycznej pomocy. Temu tez lekarzowi życzymy dużo zdrowia i sił w służeniu tym najbardziej potrzebującym. Podziękowania!
Opinia dodana przez: Ewa Cichosz
{'id': 22335, 'name': u'\u017bory'} Kardiolog
                                       lek. med. Patryk Hyła

lek. med. Patryk Hyła

Przychodnia "Na Rondzie"
Al. Wojska Polskiego 3c
44-240 Żory

Lekarz Petarda! Najlepszy w Polsce !! Kompetencja ,wiedza ,podejście do pacjenta,poświęcony czas ,tłumaczenie choroby ,uprzejmość urok osobisty ,wysoka kultura , empata na 1000%,poprostu z serca polecam !!! Życzę panu Doktorowi samych wdzięcznych pacjentów ,dużo zdrowka!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Karolina Dorniak

Przy Sadzie 7
80-180 Kowale

Jest Pani wspanialym lekarzem ake i czlowiekiem DZIEKUJE. Maria.Zawsze troskliwa,spokojna,wnikliwa.Dba nie tylko o zdrowie w100%,pacenta ale rowniez o jego spokoj wewnetrzny.Najwazniejsze jesr dla P.doktor postawienie prawidlowej diagnozy.Dlatego tez kieruje na różnego rodzaju badania.Nie tylko wspanialy lekarz ale i czlowiek.Potrafi w wytlumaczyc pacjentowi jego stan zdrowia Zyczliwa,spokojna i WSZYSTKO co naj naj.Jestem szczesliwa .ze trafilam wlasnie do P.doktor.