Lekarze Laryngolog dziecięcy

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

bardzo polecam dr Annę Bielicką,szczególnie jeśli chodzi o leczenie dzieci.

Jerzy Stockfisch

Nzoz Euromed - Orl Jerzy Stockfisch
41-400

Miły, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny. Po 3 tygodniach nieudolnego leczenia zapalenia ucha w innym szpitalu, Doktor wyleczył mnie w tydzień. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: pacjentka

Paweł Papież

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Byłam u wielu Laryngologów ze swoimi problemami i dopiero Doktor Papież mnie wyleczył... Doktor wycinał mi migdały oraz prostował przegrodę, zabieg wykonany świetnie... Absolutnie POLECAM Doktora Papieża, rzeczowy, grzeczny z ogromną wiedzą i empatią. Najlepszy w Krakowie jak nie w Polsce... Bardzo mi pomógł, leczy mnie, mojego Synka (lat 4) i całą moją Rodzine... Bardzo trudno się dostać i to nie jest przypadek :) jest po p rostu najlepszy stad ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr Mariusz Kozłowski

Szpital Miejski nr 1
Zegarłowicza
41-200 Sosnowiec

Jestem po zabiegu septoplastyki z ablacją wykonanym przez dr. Kozłowskiego po wcześniejszej prywatnej konsultacji. Co tu dużo mówić - widać, że doktor jest lekarzem z powołania i wkłada 120% w to co robi. Ponad 8 lat męczyły mnie krwawienia z nosa, przewlekłe zapalenie zatok i nieustannie zatkany nos. Chodziłem od laryngologa do laryngologa, łykałem stosy tabletek, które dawały ulgę na chwilę. Dopiero dr. Kozłowski zaproponował ablację naczyń krwionośnych w nosie ...
Opinia dodana przez: Robert

lek. med. Edyta Cygankiewicz

mjr. Sucharskiego 16
97-500 Radomsko

Polecam, Pani Doktor dokładnie przeprowadza badanie po wcześniejszym wywiadzie. Atmosfera w czasie wizyty jest bardzo miła. Pani Doktor wykazała zainteresowanie i bardzo rzeczowo, konkretnie wyjaśniła jaki jest problem i jakie leczenie należy zastosować. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. W przypadku kolejnych problemów zdrowotnych na pewno ponownie udam się na wizytę.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Jarosław Bukwald

Gabinet Laryngologiczny
Strońska 24 A
50-314 Wrocław

Lekarz super! Kompetentny, uprzejmy. Pomimo diagnozy innego lekarza dotyczącej wycięcia trzeciego migdała on podjął się jeszcze próby jego leczenia. W gabinecie nie ma opóźnień wizyt (co jest rzadkością) bo są one rozplanowane nie co 15 minut jak w większości gabinetów, ale co pół godziny. Zrobiono dziecku badanie słuchu w cenie wizyty a kwota nie jest wygórowana jak na prywatny gabinet. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: K8

lekarz Małgorzata Góra

Laryngolog, Audiolog

Podhalańska 1
41-200 Sosnowiec

Serdecznie polecam Panią Doktor zwłaszcza do sytuacji niemożliwych! Wyciągnięcie ciała obcego wbitego w trudnym miejscu pod migdałem, u pacjenta z mega odruchem wymiotnym! Zadanie wykonane profesjonalnie i z sukcesem za co serdecznie dziękuję!! Pani Doktor jest zaangażowana, serdeczna, ciepła i empatyczna. Do tego bardzo kompetentna oraz posiada profesjonalny sprzęt laryngologiczny. Wizyta na 2 sorach w 2 szpitalach- dramat!.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Bożena Dracz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Bardzo miła i uprzejma pani ,tłumaczy choremu tak aby dobrze zrozumiał ,nie wyprzedza faktów ale raczej tonuje mówiąc najpierw wyniki a potem diagnoza . Bardzo pogodna osoba i uprzejma ,a przecież byłem w szpitalu na SOR w szpitalu górniczym nie prywatnie .

lek. med. Urszula Horbacewicz

Laryngolog, Wizyty domowe

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Bardzo polecam! Pani doktor była uprzejma przyjąć moje maleńkie dzieci na oddziale. To świadczy o dużej empatii!! Nie musiała, a zrozumiała naszą sytuację i to zrobiła. Nie było łatwo, bo dzieci bardzo płakały, a jednak podjęła się. Kilka dni wcześniej byłam u laryngolog w jednej z osiedlowych przychodni i takie płaczące dziecko zostało odesłane z kwitkiem. Przykre. Bardzo, bardzo dziękuję!
Opinia dodana przez: Joanna

dr Szymon Olejniczak

MCZ Lubin
Lubin

Miałam ciężki przypadek zapalenia zatok (dopadła mnie zatoka klinowa) Pan doktor przeprowadził zabieg w Zgorzeleckim szpitalu, problem już nie powrócił. Polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Monika
Lekarz godny polecenia! Po tułaczach po innych lekarz nie żałuję,że trafiam do niego. Reszta przychodni bagatelizowała problem. Pan profesor szybko wyczuł co może być przyczyną moich objawòw. Reszta lekarzy nawet nie wspomniała,że w ogóle istnieje taka przypadłość i upierali się przy swoim . Lekarz wszystko tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. Jest sympatyczny,ale rownież wymagający. Kontroluje,czy wszystkie leki brane są regularnie i odpowiednio. Świadczy to o tym,że chce,aby leczenie przebiegło pomyślnie.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Adam Kuźniar

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

Dla mnie najlepszy laryngolog w regionie! Po wieloletnich kłopotach z zatokami i uszami tylko on potrafił doprowadzić mnie do zdrowia. Wszystkie jego diagnozy były trafne - nawet ta o alergii, w którą nie uwierzyłam, a co testy alergiczne potwierdziły. Informuje pacjenta dosłownie o wszystkim co dotyczy choroby, mówi co robi/bada, dokładnie informuje o lekach, które przepisuje. Jeśli ktoś chce skorzystać z usług specjalisty i nie chce żałować, powinien bez wahania ...

Marek Stolarczuk

Gabinet laryngologiczno-audiologiczno foniatryczny
Stodolna 100
21-400 Łuków

Znakomity fachowiec i profesjonalista. Zawsze cierpliwy, skuteczny i godny zaufania lekarz. Wydaje trafne diagnozy, a wizyta przebiega w miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Molska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

przychodnia
Hrobrego 16A
Białystok

dzięki Pani Molskiej moja córeczka dziś "słyszy mój szept i cały świat" - to usłyszałam od dr Molskiej przed zabiegiem - i miała rację. polecam.polecam.polecam.

lekarz Agnieszka Wolny

Gabinet
41-200

Pani doktor zasługuje na najlepszą opinię. Bardzo miła, cierpliwa, dokładnie tłumaczy pacjentowi co i jak zarówno na wizycie jak i podczas operacji. Z całym sercem polecam oddział otolaryngologii w szpitalu nr 1 w Sosnowcu gdzie Pani Agnieszka pracuje. Jeśli ktokolwiek z mojej rodziny będzie potrzebował porady laryngologicznej nie będę się zastanawiał nawet chwili. Pozdrawiam Panią doktor i życzę wszystkiego co najlepsze :-)
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Dariusz Kalinowski

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E
00-112 Warszawa

Pomimo młodego wieku odkąd pamiętam miałam problemy z oddychaniem przez nos. Była to sprawa uwarunkowana genetycznie, gdyż cała moja rodzina rownież przeszła operacje prostowania przegrody u Pana Dariusza Kalinowskiego. Wizyty były czystą przyjemnością, dr Kalinowski ma świetne podejście do swoich pacjentów, wszystko skrupulatnie tłumaczy, a poprzeż poczucie humoru wizyty są bardzo miłe i przyjemne . Operacja odbyła się bez żadnych komplikacji, lekarze i pielęgniarki w centrum medycznym MML zajęli się ...
Opinia dodana przez: Milena
Wyjątkowy lekarz oraz specjalista, osoba z ogromnym doświadczeniem. Zaangażowany w problem pacjenta oraz chorobę! Poświęca tyle czasu na wizytę ile potrzebne, a nie tyle żeby obsłużyć najwięcej pacjentów....co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. W spokoju oraz z zrozumieniem wytłumaczyła co mi dolega i jak postępować. Lekarz na 5+ !!! Polecam!!!! Pani Doktor jako jedna z nielicznych pomogła kolejny raz wyleczyć mnie z problemów z zatokami!
Opinia dodana przez: Michał R

lekarz Jolanta Sikora

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor przeprowadziła badanie złamanego nosa podczas mojego pobytu na SOR na Ochojcu. Konkretnie zaopatrzyła nos, wytłumaczyła dalsze zalecenia. Uprzejmość na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie polecam i dziękuję Pani Doktor za kompleksowe podejście.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Teresa Jeziorska

Laryngolog

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)
42-400 Zawiercie

Pani dr jest kompetentna, rzeczowa, posiada profesjonalne podejście do pacjenta, polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Adriana Bargieł

lekarz Halina Orczykowska

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Pani dr.Orczykowska godna polecenia,życzliwa,spokojna,profesjonalne podejście do pacjenta.Prawdzwy lekarz a nie pseudo lekarz.Zdiagnozowala mnie przy pierwszej wizycie a wcześniej bywałem u innych lekarzy którzy przepisywali leki które nie pomagały a szkodzily.Jestem bardzo wdzięczny za rozpoznanie mojej dolegliwości.Polecam Panią dr. bo jest tego godna.
Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent