Lekarze Lekarz medycyny pracy

Lekarz rodzinny, Pediatra

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jan Pyrkosz

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Bardzo jestem szczęśliwa , że trafiłam pod jego opiekę i dziękuję mu za wszystko co dla mnie robi .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jolanta Chmielowska

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Leczymy sie u tej Pani bardzi dlugo i naprawde Lekarka z powolania,nie ma zadnych problemow z badaniami. Troszczy sie o dobro Pacjetow ciesze sie ze mamy takiego Lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: elkaroki

lekarz Aneta Kornacka

Internista, Lekarz rodzinny

Kosynierów 16/33
70-786 Szczecin

Najlepsza, tęskno mi za doktor,wiem,że taka kolej rzeczy....emerytura...Jej uśmiech,troska,serce pomagało leczyć pacjenta. Pani doktor Aneto,jeszcze raz dziękuję za 33 lata troski,pozdrawiam i życzę dobrego zdrowia. Adamowicz Ewa. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

Elżbieta Jelec-Bednarska

Lekarz rodzinny

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska-Lek.elżbieta Jelec-Bednarska-Specjalista W Zakresie Medycyny Rodzinnej

Cudowna i ciepła osoba. Zna swoich pacjentów z imienia, pamięta ich częste dolegliwości. Poświęca wystarczającą ilość czasu na rozmowę. Diagnozy są trafne a zaproponowane leczenie skuteczne. Leczy się u niej prawie cała moja rodzina, teraz chcę zapisać do niej moją córeczkę, która ma się dopiero urodzić. Lekarz z prawdziwym powołaniem.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Michał Graczyk

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Ogrody 19B/8
85-870 Bydgoszcz

Niewiarygodna kompetencja, wiarygodność i uprzejmość. Ponad 15 lat zadziwia mnie swoją wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Zadziwiająco komunikatywny, co daje szczególną zrozumiałość przekazu. Panie doktorze proszę tak dalej i po wsze czasy.

lekarz Beata Szymańska-Białek

Lekarz med. paliatywnej, Dermatolog

Al. Niepodległości 4/2
70-412 Szczecin

Trafiłam do pani doktor przez przypadek (zarejestrowałam się do dermatologa onkologa i wypadło akurat na nią). Świetny lekarz, zna się na rzeczy, po raz pierwszy czułam, że ktoś chce naprawdę mi pomóc. Dokładnie wyjaśniła mi co mam zrobić i jakie kroki mam podjąć, aby pozbyć się nieciekawych problemów skórnych. Zaleciła również usunięcie pieprzyka, który wyraźnie zdąża w kierunku czerniaka. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zofia Babińska

ul. Legendy 31
80-180 Gdańsk

Witam serdecznie. Pani Doktor Babińska jest moim lekarzem rodzinym od paru lat. To wspaniała lekarka, która umie wysłuchać pacjenta, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, jest zawsze wyrozumiała, zawsze potrafi dać usmiech pacjentowi. Można przy Pani Doktor się czuć swobodnie i wiedzieć że zawsze pomoże, to bardzo kompetentny lekarz. A co najważniejsze z powołania. Po każdej wizycie obiecywałam sobie, że muszę tu napisać, więc piszę bo takich ludzi - lekarzy, ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Bardzo konkretna, życiowa, kompetentna Pani doktor! Szybka i trafna diagnoza !!! Zawsze pomocna :) Bardzo dziękuję za wszystkie wizyty i porady! :) Polecam !
Opinia dodana przez: Miranda

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166
04-329 Warszawa

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.

Grażyna Janik

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!
Przemiła P.doktor fachowe podejście do pacjenta , nie trzeba długo czekać na wizytę.Pani doktor dzwoni po pacjenta .Dziękujemy😀😄😙

lekarz Iwona Dobiecka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Interna, med. pracy, bad. kierowcw
św. Franciszka Salezego 6
00-392 Warszawa

wyjątkowa sumienna oddana swojej pracy szkoda że jest tak mało lekarzy z takim podejściem do ludzi .
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Lidia Kołakowska-Fudalej

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Jest świetna to co robi to robi z sercem i pasją Polecam

lekarz Teresa Kwietniewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Jest bardzo ale to bardzo kompetentnym lekarzem. Leczłem sie na schorzenia drmatologiczne przez rok czasu a Pani doktór kwietnieska wleczyła. Co tu mowic z całego srca polecam
Opinia dodana przez: andraszka

lekarz Izabela Zajączkowska

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MAJOWE
Zofii Nałkowskiej 14
70-785 Szczecin

Lekarz z powołania,nic dziwnego ze zostala wybrana aniolem medycyny każdemu pacjentowi poswieca tyle czasu ile wymaga.A nie jak u innych wszedl i wyszedl.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wiesław Maciejewski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Doruchowie
ulica Sportowa 1
63-505 Doruchów

Lekarz kompetentny,miły ,uprzejmy...godny zaufania i bardzo dobry specjalista.Potrafi wysłuchać i wytłumaczyć opis choroby i jej leczenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Elżbieta Mazurkiewicz-Zymróz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Gorąco polecam tą Panią doktor.Jest miła w stosunku do pacjenta. Wizyta u Pani doktor nie jest taka straszna.

lekarz Agata Gussmann

Zdrowie w Rodzinie
Żelistrzewo
84-100 Puck

Super lekarz , pracuje w przychodni w Leśniewie. Leczymy się od lat całą rodziną. Kompetentna , bardzo przyjazna, zawsze uśmiechnięta, nawet jak jest bardzo dużo pacjentów i widać że jest zmęczona ale nigdy nie okazuje zniecierpliwienia .Cały personel przychodni jest super.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grazyna Chagowska

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem, jakiego znam. Nie tylko ogromna wiedza medyczna i doświadczenie, ale i życzliwość, uprzejmość i dobroć to jej cechy.