Lekarze Mrągowo

Maciej Mgeładze-Arciuch

Radiolog

os. Medyk 12
11-700 Mrągowo

Rekomenduję Doktora Mgeładze. Moje jedno dotychczas badanie USG odbyło się bardzo profesjonalnie, otrzymałam bardzo szczegółowe informacje dotyczące wyniku, wstępna diagnoza dr Mgeładze potwierdziła się w 100% w badaniach laboratoryjnych. Dodatkowo, co również ważne, dr Mgeładze jest bardzo serdecznym człowiekiem i planuję oczywiście badać się u niego w przyszłości.
Opinia dodana przez: aseasyasitis

lekarz Celina Nietupska-Walento

Młodkowskiego 14A
11-700 Mrągowo

Wspaniała lekarka. Bardzo rzetelna i profesjonalna. Wszystko dokładnie wytłumaczy, zawsze uśmiechnięta i miła.
Bardzo miła Pani kardiolog , wysokie kompetencje, kompleksowe podejście do problemu pacjenta, polecam Ryszard

lek. dent. Danuta Obuchowska

Kopernika 2A
11-700 Mrągowo

W tym gabinecie nawet maluszki wskakują ochoczo na fotel i pozwalają leczyć ząbki. Gdybyśmy takich stomatologów mieli więcej to stan uzębienia Polaków byłby na dużo wyższym poziomie
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Grzegorz Walczak

Kardiolog, Internista

Szpital Mrągowski im. Michała Kajki Sp. z o.o.
Wolności 12
11-700 Mrągowo

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Poświęcił mi sporo czasu widać że leczenie to jego pasja. Serdecznie pozdrawiam wdzięczna Pacjentka Jadwiga
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mirosław Półtorzycki

Lekarz rodzinny

Pl. Kajki 5
11-700 Mrągowo

super lekarz o dużej wiedzy medycznej bardzo miły i ciepły człowiek poświęca swój czas by dotrzeć do sedna choroby polecam

lekarz Agnieszka Patalon

Pulmonolog, Internista

ul. Królewiecka 54B/3
11-700 Mrągowo

Polecam kompetentna rzeczowa miła w usposobieniu a co najważniejsze skuteczna w diagnostyce i leczeniu.
Opinia dodana przez: Zbigniew

mgr Dorota Mroczkowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Mrągowo

Bardzo uprzejma i profesjonalna pani doktor, skorzystałam ja, skorzystały moje dzieci (Biofeedback), gorąco polecam Anka Z.

lekarz Rosita Chodubska-Wiszniewska

Psychiatra

Szpital Mrągowski im. Michała Kajki Sp. z o.o.
Wolności 12
11-700 Mrągowo

Polecam Panią doktor,kompetentna ,rzeczowa bardzo miła atmosfera podczas wizyty.Najlepsxy lekarz w naszym województwie.
Opinia dodana przez: Barbara
Gorąco polecam Pana Rolanda. Super człowiek, super podejście, bezstresowe leczenie. Zawsze wie co zrobić aby wizyta w jego gabinecie była komfortowa. Posiada sprzęt, którrgo brakuje innym dentystom. Robi na miejscu RTG a nie wysyła ze skierowaniem, posiada także mikroskop. Bardzo polecam. Wysoki poziom usług.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Halina Mgeładze-Arciuch

Neonatolog, Pediatra

Mrongowiusza 42 lok. 2
11-700 Mrągowo

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci i rodziców. Polecam wizyty u Pani doktor. Nigdy dotąd nie spotkałam tak fantastycznego człowieka.

Robert Simson

os. Mazurskie 29 lok. 26
11-700 Mrągowo

Idealny lekarz, bardzo mily, czulam sie jakbym rozmawiala z super znajomym, spokojny, z poczuciem humoru, zartowal, wizyta przyjemna a Pan Dokrot wszystko mi wyjasnil, cena za wizyte w sam raz, nie za wysola, na pewno zostane przy tym Lekarzu na zawsze. Pierwszy raz spotkalam takiego lekarza, wszystko mowil powoli, czulam ze ma dla mnie czas. Polecam!:)
Opinia dodana przez: Ola
Lekarz może i nie miły ale trafnie postawił diagnozę i niemal w ostatniej chwili uratował moje dziecko, a pani w gabinecie obok (I.N.)nie widziała potrzeby hospitalizacji... Dzięki niemu moje dziecko żyje. Urodziło się sporo za wcześnie ale to nie ma znaczenia, bo Pan Doktor otworzył mu furtkę do życia a pani z pokoju obok chciała je zabić...

lekarz Anna Berak-Mosiej

Internista, Diabetolog

ulica Plutonowa 3A/4
11-700 Mrągowo

polecam Panią doktor, bardzo dobry lekarz i zna nowoczesne leki a to najważniejsze przy cukrzycy przy tym bardzo otwarta kobieta na nowości z dziedziny diabetologi
Opinia dodana przez: Urszula Żmichowska
Dobry medyk. Nie wyszłam załamana.Doświadczony lekarz,budzący zaufanie. Była moja pierwsza wizyta i nie ostatnia.
Opinia dodana przez: Giżyczanka
W odpowiedzi na post Pani Małgorzata Korgi zamieszkałej w Pieckach ..... rzeczywiście spóżniłem się do Poradni i rzeczywiście operowałem Chorego. Nie odchodzę od stołu operacyjnego przed skończeniem zabiegu nawet jeśli Chorzy czekają w Poradni - miałem wrażenie, że każdy to rozumie jednak tak nie jest. Niestety tak duże ilości Chorych, których przyjmuję i operuję powoduje, że ciężko mi być punktualnym czego żałuję. Nie oczekuję, że Pani uszanuję moją ciężką pracę, ...
Opinia dodana przez: Sławomir

Joanna Bielecka

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

UNIDENT
M.C Skłodowskiej 5
Mrągowo

Leczenie kanałowe zęba zupełnie bez powodzenia, przez tydzień ból i strata czasu na ciągłe wizyty u Pani doktor Bieleckiej, wydane 600 zł i po 7 dniach skierowanie do ekstrakcji zęba u innego stomatologa, bo Pani doktor nie wykonuje tego zabiegu. Kontakt z pacjentem bardzo dobry, ale tylko w gabinecie, jeśli dzieje się coś nagłego lub po godzinie 14.00, pomocy brak, nawet dla stałych, wieloletnich pacjentów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Kazimierz Barwiński

Traumatolog, Ortopeda

os. Medyk 12
11-700 Mrągowo

Dwukrotny kontakt z tym lekarzem i oceniam go jako słabego, do tego lekceważący stosunek do pacjenta. Na pytanie o lek odpowiada: nie zaszkodzi, nie pomoże... Czy tak odpowiada lekarz? Gdzie mamy iść kiedy szukamy pomocy. Wizyta u tego pana to strata czasu.
Opinia dodana przez: T

lek. dent. Magdalena Maśko

ul. Królewiecka 54B/3
11-700 Mrągowo

Super babka, super dentysta, pełen profesjonalizm. Pierwszy dentysta, który prowadzi leczenie tak jak trzeba. Gorąco polecam .
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Wojciech Kozłowski

os. Medyk 20
Mrągowo

Bardzo dobry lekarz ,polecam.Pierwszy raz spotkałem takiego lekarza.Prawdziwy fachowiec-naprawdę!!!!
Opinia dodana przez: BARTEK