Lekarze pediatra alergolog

dr n. med. Danuta Pabijasz

Brożka 9/3
43-400 Cieszyn

Wizyty zawsze przebiegają sprawnie, rzetelnie i rzeczowo.Bardzo dobry pediatra. Od wielu lat Pani doktor leczy moje dzieci. Nikt wcześniej nie potrafił rozwiązac problemu i postawic pełnej diagnozy. Godna zaufania. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Józef Wojtasik

Łąkowa 1
Człuchów

Pan doktor Józef Wojtasik jest osobą niezwykłą,pełną poczucia humoru i dystansu do siebie oraz świata. PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK TO WSPANIAŁY,OBDARZONY FENOMENALNĄ WIEDZĄ LEKARZ dla którego nie liczą się pieniądze ale dobro i zdrowie dziecka.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Syn jest pod opieką Pani Doktor od dawna. Jest Dzieckiem bardzo chorowitym, więc często odwiedzamy naszą Dr Izę. Ogromna wiedza, cudowne podejście do Małego Pacjenta, ale również do Rodzica. Cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zostawi z problemem. Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie i troskę o mojego Syna. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jadwiga Pigoń-Pyka

Jana Pawła II 49
34-350 Cięcina

Bardzo dobry lekarz. A jeśli idzie się przygotowanym na wizytę i umie się odpowiedzieć na zadawane pytania kiedy wystąpiły objawy i określić co to było to diagnoza jest 100%. POLECAM!
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Ewa Wołowska

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!

dr Jolanta Wiśniewska

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Przyjeżdżam do Pani doktor kilka lat z dziećmi. Leczyła wcześniej jeszcze mnie jako małe dziecko. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor do dzieci i z leczenia. Moje dzieci nigdzie nie chcą jechać tylko do WIMEDU. Miła obsługa nie tylko w ciągu dnia ale również na dyżurach. Polecam Panią doktor i przychodnię WIMED.
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr Bożenna Michałowska

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

Krystyna Sikora

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Lekarka fachowa, uprzejma, cierpliwa, nie zleca niepotrzebnych badań, wpiera w procesie leczenia , pomaga dobrać optymalną kurację. Szczerze mówiąc, brakuje gwiazdek na skali
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Bożena Orzechowska

Fabianiego 7
Radomsko

Jest to jedyny alergolog który tak poważnie mnie potraktował. Męczę sie z alergią od 11 roku życia - 15 lat. Pani doktor Orzechowska bardzo zaangażowała sie w moje leczenie i odczulanie. Mimo iż miałam problemy i bardzo silne reakcje alergiczne, nie poddała się, stwierdziła wręcz że tym bardziej trzeba coś z tym zrobić. Ma wspaniałe podejście do pacjenta wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi i nie ...

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu. Regina Hepko

lekarz Ewa Januszewska

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

lekarz Krzysztof Sulkowski

Pionierska 28/1
82-300 Elbląg

Pan doktor to wspaniały lekarz. Mamy za sobą kilka wizyt,jak to zazwyczaj bywa,dzieci rozkłada przed weekendem. Pan doktor nigdy nam nie odmówił pomocy. Nigdy nie zignorował telefonu. No i przede wszystkim sumiennie bada. Ogromna wiedza i intuicja. No i mieliśmy sytuację że oprócz dwuletniego synka chcieliśmy osłuchać też drugie dziecko mające dwa miesiące, ponieważ coś nas niepokoiło. Pan doktor,zrobił to przy okazji,nie obciążając nas podwójnie,co było dla nas sporym zaskoczeniem ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Włodzimierz Wojciechowski

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Jerzy Arendarczyk

Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi
93-338

Bardzo dobry lekarz alergolog, mam zaszczyt korzystać z jego profesjonalizmu w ICZD w Łodzi. Jak do tej pory nigdy nie zostawił mojej córki bez pomocy, zawsze znalazł jakieś wyjście z trudnej sytuacji... Moje dziecko lubi do niego przychodzić na wizyty jak trzeba sam robi zastrzyki odczulające. Jeśli nie możesz znaleźć dobrego alergologa, gorąco polecam, my przyjeżdżamy ze Zduńskiej Woli. I nie żałujemy przebytych kilometrów..

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci

dr n. med. Jarosław Górnicki

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109
02-626 Warszawa

Bardzo uprzejmy i kompetentny - podchodzi do leczenia kompleksowo i stara się dobrać leki w zależności od stanu pacjenta (nie przepisuje zbyt silnych leków, jeśli nie są potrzebne). Bardzo komunikatywny i opanowany. Analizuje badania i interakcje z innymi chorobami - polecam.
{'id': 27719, 'name': u'Ostro\u0142\u0119ka'} Pediatra
                                       lek. med. Wojciech  Jakowicki

lek. med. Wojciech Jakowicki

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.

lekarz Maria Grandek

Ozimska 22
45-057 Opole

Pani Dr to bardzo kompetentna, pełna poświęcenia lekarka-alergolog. Nigdy nie odmówiła przyjęcia, bardzo wyrozumiała. Szkoda, że nie przyjmuje w Krapkowicach. Alergolodzy z Krapkowic powinni się od NIEJ uczyć podejścia do pacjenta.

lekarz Małgorzata Maciejewska-Franczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAC-MED
ulica Podleśna 4/2
95-200 Pabianice

Przecudowna Pani doktor. Dokładnie wszystko tłumaczy, profesjonalne podejście do pacjenta. Mogła bym wymieniać tych zalet bez końca. Z całego serca polecam Panią doktor :-)
Opinia dodana przez: Donata

lekarz Bogumiła Grüner

ul. Prądnicka 66/4
31-202 Kraków

Najlepsza Pani doktor jaką znam. Chodziłam do niej jako dziecko i teraz chodzę z własnym dzieckiem. Jest bardzo zainteresowana pacjentem, pomocna i nie zamyka się przed pacjentami
Opinia dodana przez: Małgorzata