Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny

lekarz Krzysztof Ptak

Młyńska 402
32-420 Gdów

Mam do Pana Doktora całkowite zaufanie. Leczy mnie od dziecka. Nigdy nie odmówił pomocy.Najleszy lekarz w okolicy

lekarz Katarzyna Średniawa

ulica Śląska 236
32-080 Zabierzów

Pani doktor jest od lat moim lekarzem rodzinnym, miła, kompetentna, cierpliwa i pełna zrozumienia - wspaniała kobieta
Opinia dodana przez: lue

lekarz Anna Nowakowska

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

dr Alina Podlaszewska

Spokojna 1
89-430 Kamień Krajeński

Mam 36 lat. Borykałem się z bólem biodra. Ćwiczyłam skutecznie do pewnego momentu, granicy i tu już nie wiedziałam jak sobie radzić dalej. Niewielki ból, ale jednak pozostał. Byłam u Pani doktor na zabiegu. Już po pierwszej wizycie biodro, odcinek lędźwiowy przestał mnie bolec. Skuteczna, miła, profesjonalna. Poświęci pacjentowi tyle uwagi i czasu ile potrzepuje. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Dąda

Wiśniowa 16
27-600 Sandomierz

Doktor Dąda godny zaufania ,rzetelny wszystko wytłumaczy bardzo sympatyczny nie pierwszy raz korzystam i nie zawiodłam się ma bardzo dobra opinie jako lekarza z powołania i to prawda polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Agnieszka Piotrowska

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Już dawno zaufałem i swoje życie Pani doktor oddałem. Nigdy tego nie żałowałem i nie będę żałował. Polecam wszystkim Wspaniałego człowieka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem
Opinia dodana przez: Dziubek

lekarz Izabela Liweń

Zakład Diagnostyki Medycznej
ul. Dobra 38 a
60-595 Poznań

Najlepszy lekarz że wszystkich do jakich chodzę. Posiada rozległą wiedzę, empatyczna i bardzo miła osoba i do tego przyjmująca na NFZ.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Jadwiga Matuszczak

Krzemienna 42b
Szczecin

bardzo dobry lekarz poświęcający sporo uwagi najmłodszym pacjentom, przeprowadza bardzo dokładny wywiad i co dla mnie było bardzo ważne to to, że nie przepisuje niepotrzebnych lekarstw...zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Władysław Kruszniewicz

Władysława Łokietka 13
58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz. Życzliwy, cierpliwy i dokładny. Z chęcia odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. To przyjemność polecić pana doktora Kruszniewicza.
Opinia dodana przez: Mateusz Tondel

lekarz Romana Krzemińska-Siemaszko

ulica Polna 2A
86-100 Świecie

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Podczas wizyty stwarza przyjazną atmosferę. Leczy skutecznie. Posiada rozległą wiedzę z zakresu medycyny. Sam kontakt z nią jest leczący.

lekarz Krzysztof Wojtyniak

HIPOKRATES
ul. Mickiewicza 2
63-100 Śrem

Świetny,godny polecenia lekarz. Leczę się u tego lekarza od kilku lat,ma zawsze czas na wysłuchanie pacjenta.Nie miałem nigdy problemu ze skierowaniem na dodatkowe badania.Mam znajomych,którzy są też zadowoleni z tego lekarza.

lekarz Paweł Dubis

Medicus
ul. Wiejska 3A
62-230 Witkowo

Pan doktor Dubis, to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze rzeczowo i kompetentnie wszystko objaśni. Bardzo zaangażowany przy podejściu do diagnostyki, rzetelny i dokładny. A przy tym miły i ciepły człowiek. Dziękuję serdecznie, panie doktorze.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Hanna Ratajczak

medyk
powstańców wielkopolskich
63-100 Śrem

Pierwszy raz byłam u Pani Dr w styczniu-i po tej wizycie szczerze polecam!!!! Bardzo dokładnie bada, wypytuje o objawy, skłonności do chorób w rodzinie, bez problemu kieruje na badania jak również informuje o bezpłatnych badaniach diagnostycznych. POLECAM raz jeszcze!!
Opinia dodana przez: PACJENTKA
Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta, szczegółowe badanie, i spokojne wyjaśnienie diagnozy pacjentowi. Polecam. Dr. Roland Kopeć jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, ale też dba o range swego zawodu.
Opinia dodana przez: Adolfina

lekarz Hanna Gawrońska

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
72-200 Nowogard

Polecam !!!! Leczyła mnie i wyleczyła ,bardzo dobra w swoim zawodzie oby wszyscy tacy byli .Pozdrawiam Teofil
Opinia dodana przez: Teofil

lekarz Anna Cisek

PANACEUM
64-300 Nowy Tomyśl

To prawdziwy lekarz z powołania . DZIĘKUJĘ
Lekarz prawdziwy z powołania ktòry podchodzi do pacjenta z sercem dla mojej rodziny nieoceniony nigdy byśmy nie zamienili byśmy pana doktora Turczańskiego na innego lekarza
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Fischer

Odolanow
63-430 Odolanów

godny polecenia,najlepszy w Odolanowie.Z każdym pacjentem porozmawia i wytłumaczy ze zrozumieniem chorobę.

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Warszawa

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !

Ludmiła Szczepaniak

Przychodnia Kozanów
Dokerska 9
54-142 Wrocław

Odpowiednia,kompetentna,miła osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,że tak długo szukałem takiej lekarki.
Opinia dodana przez: krzysztof