Lekarze

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

MORENOVA KLINIKA
Stanisława Lema 2
Gdańsk

Na poziomie. Z odpowiednim podejściem i kulturalna rozmową. Atmosfera bezpieczeństwa, pełen luz. Polecam wszystkim oczekującym fachowej pomocy.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Marcin Łosin

dr n. med. Marcin Łosin

Chirurg dziecięcy

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
80-460 Gdańsk

Rozpoznał drobny wewnętrzny uraz u wnuczka, objawiający się ogromnym bólem a nie zdiagnozowany ani za granicą, ani w stolicy (aparatura i lekarze - bezradni) i skierował dziecko na natychmiastową operację. Udaną. Ogromne dzięki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: maria
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Kardiochirurg
                                       dr n. med. Tomasz Urbanowicz

dr n. med. Tomasz Urbanowicz

Kardiochirurg

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Polecono mi Pana doktora. I słusznie. Dawno nie spotkałam takiej rzetelności, kompetencji i podejścia do pacjenta. Dociekliwość i cierpliwość wręcz niespotykana w dzisiejszym, pędzącym świecie. W gabinecie czas staje w miejscu bo pacjent jest najważniejszy. Lekarz jakich mało, niestety.
Opinia dodana przez: Malgorzata
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo ...
Opinia dodana przez: alexa
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bartłomiej Makowski

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Katowice

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

Traumatolog, Ortopeda

ACHILLES Centrum Medyczne
Bobrowiecka 9 bud.B
00-728 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza Adriana Rymarczyka. To lekarz top z topów! Jego profesjonalizm, empatia i przyjazne podejście do pacjenta sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana zarówno przed, jak i po operacji. Dzięki niemu moje doświadczenie z opieką medyczną było naprawdę pozytywne. Polecam go wszystkim potrzebującym fachowej i życzliwej opieki lekarskiej.
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Ortopeda
                                       lek. med. Karol Janczewski

lek. med. Karol Janczewski

Med Balance Centrum Medyczne
81-393 Gdynia, ul. Żołnierzy 1 Armii WP 13/4
Gdynia

Podejście do pacjenta rzeczowe ,fachowe, pozyskałam wiedzę co zaniedbałam ,jak mam postępować ,by nie dochodziło do przykurczu uszkodzonego kciuka. Dzięki wystawionemu wnioskowi na ortezę już po paru godzinach miałam ją w domu. Otrzymałam podpowiedź i skierowanie na zabieg u doświadczonych lekarzy. Lekarz z bardzo miłym podejściem do pacjenta, z dużą empatią. Polecam usługę u pana K. Janczewskiego dla dobrego rokowania w chorobie.
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Ortopeda dziecięcy
                                       dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. med. Andrzej Warzocha

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Wiedza, fachowośc i kultura osobista. Świetne podejscie do pacjenta. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Agnieszka Turlińska

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Polecam Panią Doktor. Jest jedynym lekarzem godnym zaufania. Wiele razy pomogła nam i zaopiekowała się dzieckiem. Dziękuję za oddanie i empatię.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz August Wrotek

Widok 19/190
00-026 Warszawa

Wspanialy lekarz, wirtuoz w swej dziedzinie, ogromna wiedza i cos w rodzaju szostego zmyslu :-) Jedyny, ktorego darzymy tak wielkim zaufaniem. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Mama Antosi

dr n. med. Filip Dąbrowski

Szpital Zachodni im.Jana Pawła II
ul.Daleka 11 Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki

Zabieg w Grodzisku Mazowieckim w zakresie wstawienia tytanowej protezy lewego stawu biodrowego wykonany na jesieni ubiegłego roku. Niepotrzebnie czekałem latami na zabieg zmagając się z bólem i ograniczoną mobilnością. W internecie można oglądać koszmarne filmy z tego typu zabiegów. Strach się bać. W rzeczywistości zabieg trwał łącznie z wyjściem z narkozy 45 min. Pełna profeska. Szpital czysty i przyjazny dla pacjentów. 48 godzin po zabiegu do domu. Pełna sprawność ruchowa ...
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg onkolog
                                       dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 15689, 'name': u'Sucha Beskidzka'} Stomatolog
                                       lek. dent. Karolina Glanowska

lek. dent. Karolina Glanowska

Gabinet Stomatologiczny
ul. J. Piłsudskiego 45
Sucha Beskidzka

Niesamowicie kompetentna, cierpliwa i miła Pani dr. Tłumaczy każdy krok i sprawia, że stres całkowicie znika. Dba o komfort pacjenta i miłą atmosferę wizyty. Pani Karolina starannie dobiera najlepsze środki, a zabieg stomatologiczny wykonuje pod mikroskopem co dodatkowo podnosi precyzję zabiegu. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Martyna
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       lekarz Jakub Piątkowski

lekarz Jakub Piątkowski

Lekarz medycyny estetycznej, Otolaryngolog

Centrum Medyczne POLMED
ulica Startowa 1
80-461 Gdańsk

Super lekarz,rzadko można spotkać lekarza z tak miłym indywidualnym podejściem do pacjenta.To prawda,wszystko co robi dogłębnie tłumaczy,sympatyczny,delikatny,super diagnosta.Nic dodać nic ująć -właściwy człowiek na właściwym miejscu.Szacun
Opinia dodana przez: barbara
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Implantolog

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie ...
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lek. med. Bożena Nowowiejska

lek. med. Bożena Nowowiejska

Internista, Diabetolog

CENTRUM MEDYCZNE ALPEJSKA
ALPEJSKA 4
04-628 Warszawa

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Dermatolog
                                       lekarz Magdalena Łuczak

lekarz Magdalena Łuczak

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Terapeuta
                                       mgr Kamila Brodziak

mgr Kamila Brodziak

Terapeuta, Psycholog

Kamila (Brodziak) Stefanik Gabinet Kreatywnego Rozwoju
al. Pilsudskiego 31/228
Rzeszów

Pani Kamila jest świetną psychoterapeutką. Jest ciepła, empatyczna oraz ma świetną pamięć. Spotkałem kilku psychoterapeutów na swojej drodze ale to właśnie ta Pani pomogła mi najbardziej. Poza terapią Pani Kamila stale podnosi swoje kompetencje, czyta nowe książki i stara się faktycznie pomóc swoim pacjentom co daje się odczuć w czasie terapii. Pani Kamila dzieliła się ze mną swoimi myślami co sprawiło, że znacznie łatwiej mogłem jej zaufać, to właśnie jej ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Stomatolog
                                       lek. dent. Rafał Łaszkiewicz

lek. dent. Rafał Łaszkiewicz

Ultimed
Zagajnikowa 24
91-403 Łódź

Dr Łaszkiewicz to najlepszy specjalista u jakiego byłam. Świetny specjalista, ogromna wiedza, wszystko elegancko mi wytłumaczył i pomógł zdobyć piękny uśmiech. Jest bardzo miły i polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Ola Strzyzewska