Lekarze Lekarz medycyny pracy internista lekarz-medycyny-pracy

lekarz Maria Mróz

{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

GastroDent Gabinet Gastroenterologiczny z Pracownią Endoskopową Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Nowak
Cietrzewia 15
Gdańsk

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Ewa Składanowska

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pani doktor E. Składanowska leczy mnie już kilkanaście lat. Jest najlepszym z wielkim doświadczeniem lekarzem. Pełna zrozumienia i empatii dla pacjenta. Chylę czoła. Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Julian Rybak

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny. Podczas wizyty zbadał mnie dokładnie, zlecił szereg badań, nigdy do tej pory nie czułam się tak dobrze w gabinecie lekarza. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wojciech Cader

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Maria Białek

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy
Mielec

Bardzo uważna, słucha pacjenta i stara się dociec przyczyny problemu, zleca konieczne badania i wnikliwie je analizuje

lekarz Renata Mackiewicz

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

lekarz Bogdan Łopaciński

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Poznałem go przez Luxmed. Świetne rozpoznania choroby, ujmująca empatia, właściwe leczenie. Niczego nie bagatelizuje u pacjenta, bardzo szybko reaguje kierując na specjalistyczne badania. Bardzo pomógł mi przy Covidzie.
Opinia dodana przez: Marek Kołodziejczyk

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

lekarz Rafał Mierzyński

Internista, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Warszawa

Polecam pana Rafała. Byłam u niego niedawno i jako jedyny rozpoznał moją chorobę. od lat leczę się na wiele różnych dolegliwości, męczę się z tym okrutnie, bo żaden lekarz nie był w stanie rozpoznać co mi jest, robili mi milion badań, które nic nie wskazywaly, dostawałam mnóstwo lekow, które nic nie dawały, a pan Rafał zdiagnozował u mnie nerwice lękową. mimo, że nie jest psychiatrą, to dokładnie dopasował dolegliwości, przepisał ...

lek. med. Joanna Partyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Wadowicka 12
30-347 Kraków

Pani Doktor to wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, bardzo miła i serdeczna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krysia

lekarz Ewa Lechwar-Kołoczek

Lekarz medycyny pracy, Internista

Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Górnicza 44
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani Ewa Lechwar Kołoczek jest bardzo dobrym lekarzem. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, umiejętnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Ma bardzo dużą wiedzę, dokładnie analizuje wyniki leczenia. Jest miła i uprzejma w stosunku do pacjenta. Jak leczyć się to tylko u Pani doktor. Bardzo polecam. Ryszard Korzeniewski.
Opinia dodana przez: Ryszard Korzeniewski

lekarz Anna Gadowska

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Świetny lekarz! Przemiła osoba - wysłucha i dopiero wystawi diagnozę, wytłumaczy, pokieruje, poświęci tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, a nie jej odbębnienie. POLECAM
Opinia dodana przez: a

lekarz Krzysztof Haładus

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Wzorzec LEKARZA. Celowo dużymi literami. Nie mogę inaczej uhonorować PANA DOKTORA. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Ly Yun

lekarz Janina Makara-Tabolicz

06-400 Ciechanów

Wspaniały lekarz z prawdziwego powołania

Grażyna Janik

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

lekarz Iwona Dobiecka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Interna, med. pracy, bad. kierowcw
św. Franciszka Salezego 6
00-392 Warszawa

wyjątkowa sumienna oddana swojej pracy szkoda że jest tak mało lekarzy z takim podejściem do ludzi .
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Elżbieta Mazurkiewicz-Zymróz

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Gorąco polecam tą Panią doktor.Jest miła w stosunku do pacjenta. Wizyta u Pani doktor nie jest taka straszna.

lekarz Tomasz Kałka

Przychodnia Specjalistyczna
3 Maja 64
28-300 Jędrzejów

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Poświęca dużo uwagi swoim pacjentom. Interesuje się ich zdrowiem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Adam Muszer

Gabinet
Łuczników 32a
43-176 Gostyń

Zgadzam się z moim przedmówcą oby takich lekarzy było więcej jak Pan Doktor Muszer leczymy się z mężem u niego od lat zawsze ma czas dla pacjenta wysłucha pomoże jeżeli jest potrzeba skieruje na badania czy do specjalisty.