Lekarze stomatolog rtg

Edyta Frysiak

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Wspaniała dentystka, z dobrym podejściem do pacjenta i rozwiąże każdy zębowy problem.Leczę się u niej ja i cała moja rodzina i dotychczas sie nie zawiedliśmy

dr n. med. Anna Goździewicz

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Właśnie wróciłam z zabiegu usuwania 8 dolnej. Przebieg znieczulenia, exstrakcji ( mimo, że trochę się łamały korzenie) przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Pani dr Anna i Pani asystentka zaopiekowały się mną na najwyższym poziomie. Pani Doktor bardzo dziękuję za sprawną, szybką i bardzo miłą wizytę. Zostałam przyjęta przed czasem . Serdecznie pozdrawiam- polecam wszystkim . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Marek Grodek

RTG, USG

al. Piastów 44
70-111 Szczecin

Przyjęty z bólem przed końcem roku mimo braku miejsc, doktor znalazł dla mnie czas. Odbudowa zęba oraz leczenie kanałowe wykonane świetnie, nie czułem żadnego wiertła :) Rewelacja, godny polecenia!
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

Medycyna estetyczna, Protetyk

5 plus
wąska 15 lok 6
Białystok

Z Panią doktór już sie znam jako pacjent kilka lat.Zamuje się cała moją rodziną.Dzieciaki bez strach idą do niej n wizytę(choć początki były koszmarne dzięki innemu dentyście).Ja mam świetne wybielone zęby a żona bardzo ładne koronki. Polecam w 100%. Ona naprawdę wie co robi i ten nowy jej gabinet robi wiekie wrażenie i muszę powiedzieć że razem z siostrą stanowią super team.

Józef Bossowski

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

wyrywałam u niego ósemke.panicznie sie balam ale wizyta mile mnie zaskoczyla.zrobil to szybko i bezbolesnie.nawet sie niezorietowalam szczerze mowiac.jest nieco szorstki jesli chodzi o osobowosc ale wazniejsze od tego sa umiejetnosci :) polecam

lek. dent. Katarzyna Gajda

Medycyna Specjalistyczna
Grunwaldzka 36a (parter)
Sopot

rzeczowo, miło w rozsądnych cenach polecam.

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Protetyk

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Warszawa

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Małgorzata Myszka-Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Gabinet
Czerwonych Wierchów 10
02-776 Warszawa

Nie polecę pani doktor ze względu na fakt, że sklasyfikowaliśmy mój leczony kanałowo ząb do ponownego leczenia lub wyrwania, gdy tymczasem dwóch innych lekarzy nie dopatrzyło się w nim niczego złego. Minęły dwa lata, a ząb bardzo dobrze mi służy i nic nie boli. Zła diagnostyka pani doktor.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Katarzyna Dera

Ortodonta, RTG

Jaśminowa 18
Bielsko-Biała

Ogólnie nie polecam, trochę gmatwa w diagnozie, w zasadzie nie wiadomo czy wogóle pomoże, mnie nie przekonała, mimo że jest bardzo miła.

Dorota Supernak-Bobko

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam

Urszula Chybicka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Wrzosowa 3

Przyjmuje prywatnie i na kasę chorych. Ceny rozsądne. Bardzo miła. Polecam. Dla dzieci idealna.

Rafał Krzemiński

gen. Sosnkowskiego 3a lok. 10
80-041 Gdańsk

Prawie każda dziura w zębie u tego stomatologa wiązała się z leczeniem kanałowym, co niesie za sobą duże koszty. Co roku na lato wydawałam 1-1,5 tys zł na leczenie zębów, a dodatkowo powinnam założyć ta przeleczone zęby korony. Dla sprawdzenia poszłam do innego stomatologa wyleczyłam 5 zębów... żaden nie był leczony kanałowo, co daje mi do myślenia, że Pan doktor chyba bardzo lubi korzystać ze swojego mikroskopu...

Edward Wąsowski

Chirurg stomatolog, Protetyk

Piłsudskiego 3 A
Konstancin-Jeziorna

Pan dr Edward Wąsowski to najlepszy i najbardziej kompetentny stomatolog u jakiego miałam okazję leczyć zęby. Jest osobą niezwykle dokładną a przy tym uczciwą. Dzieki Panu doktorowi przełamałam lęk przed leczeniem zębów. Co bardzo ważne leczenie jest bezbolesne a Pan doktor stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo serdecznie polecam Pana dr Edwarda Wąsowskiego. Basia

Dariusz Kotarba

RTG, USG

Kowaniec 91
34-400 Nowy Targ

Punktualny, wie co robi i juz pare lat u niego leczylam zeby i jak narazie wszystko w porzadku

Barbara Sztencel-Małachowska

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
Spółdzielców 46
62-500 Konin

Najwspanialsza dentystka na świecie!!!!!!!Bardzo mocno polecam!!!!!

lek. dent. Jolanta Jarka

Ortodonta, RTG

Nysy Łużyckiej 26/34
45-034 Opole

Pani doktor leczyła moja wadę zgryzu przez 3 lata. Niestety po tych 3 latach noszenia aparatu obsuneły mi się dziąsła i ściągnęła mi aparat mimo braku poprawy a wręcz pogorszenia wady zgryzu. bez mojej zgody. Do tej pory borykam się przez to z problemami, m.in. kruszenie zębów, ból przy dziąsłach !!! scieranie zębów. bóle twarzy i uszów. ale znalazłam lekarza który mi pomaga.
Opinia dodana przez: Ania D.

Beata Szczerba-Drozdowska

Warszawska 13 lok. 1
59-900 Zgorzelec

Pani doktor bardzo kompetentna, w sposob profesjonalny zdiagnozowala ubytek w szostce, ktory bezskutecznie zglaszalam poprzednim moim stomatologom w Poznaniu, ktorzy nie byli w stanie zauwazyc ubytku. Bardzo profesjonalna i mila obsluga, polecam!
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Joanna Lisek

Przychodnia Stomatologiczna
Reymonta 1A
64-330 Opalenica

Bardzo drogo ceny kosmiczne . Na kasę chorych Pani lisek nie robi wiec trzeba mieć gruby portfel .Gabinet raczej dla ludzi bogatych

lek. dent. Krzysztof Wojtkiewicz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prodental
ul. Piłsudskiego 21
78-500 Drawsko Pomorskie

Miałem przyjemność korzystać z usług dr. Krzysztofa Wojtkiewicza i jestem bardzo zadowolony z doświadczenia. Dr. Wojtkiewicz to prawdziwy profesjonalista o niezwykle wysokim poziomie kompetencji. Już od pierwszej wizyty poczułem się bardzo komfortowo, dzięki jego życzliwemu podejściu oraz umiejętnościom komunikacyjnym. Dokładnie wyjaśnił każdy krok zabiegu, co znacznie zmniejszyło mój stres związany z leczeniem dentystycznym. Gabinet dr. Wojtkiewicza jest nowocześnie wyposażony, co pozwala na przeprowadzanie zabiegów na najwyższym poziomie. Podczas wizyt zawsze ...

lek. dent. Radosław Sobel

Chirurg stomatolog, RTG

NZOZ ZDROWIE s.c. Filia nr 3
Świętokrzyska 21
32-650 Kęty

Zdecydowanie polecam. Jestem bardzo zadowolona, mimo że jestem wymagającą pacjentką.