Lekarze Lekarz medycyny pracy internista lekarz-medycyny-pracy

lekarz Jacek Bezubka

Bankowa 18
Strzegom

Człowiek któremu bardzo ufam i każdy kto u niego był potwierdzi to na pewno.

dr n. med. Delfina Terlecka-Weiss

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Dziękuję i polecam. Bardzo duża wiedza medyczna i doświadczenie. Serdeczne i wnikliwe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Damian Odya

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Serdecznie polecamy :) U doktora byłam na konsultacji z córką odnośnie nośnie aparatu ortodontycznego. Już po pierwszej wizycie odniosłyśmy wrażenie, że mimo, że lekarz jest bardzo młody, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Poza tym jest bardzo uprzejmy i potrafi wszystko jasno i klarownie wyjaśnić, a do każdego pacjenta stosuje indywidualne podejście. Niewyobrażalne jest to, jak szybko po założeniu aparatu, u córki było widać ogromną zmianę w uzębieniu, a efekt końcowy ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lekarz Lilianna Świderska

Bagnista 14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani dr Świderska jest dokładna, sumienna, dociekliwa, gotowa zrozumieć, zaradzić, wesprzeć, poradzić. Profesjonalista jako lekarz i dusza człowiek. Polecam. Grażyna.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Jolanta Kudzelka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

To najlepszy lekarz jakiego znam a poznałem ich baaaardzo wielu i żaden nie dorównywał jej do pięt pod względem wiedzy medycznej i kompetencji. Polecam. Mariusz
Opinia dodana przez: Mariusz Bauer

lekarz Aneta Muszyńska

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

lekarz Anna Tyman

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Lekarz z dobrym podejściem do chorego, wyrozumiała dla pacjenta, po prostu lekarza, a nie jak wielu innych udają, że leczą i działają tylko schematycznie.

lekarz Hanna Siatkowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Orzeł" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kotuchy 40
41-946 Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mariola Motyka

Lekarz medycyny pracy, Internista

PŚZiPZ Elvita- Jaworzno III Sp. zo.o.
Gwarków 1
43-603 Jaworzno

Bardzo kompetentny lekarz - miła, sympatyczna znająca swoją profesje Pani Doktor.Pomoże w każdej sytuacji z wielkim zaangażowaniem i uprzejmością oraz praktyczną wiedzą.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Zbigniew Dynowski

Krzemienna 42b
Szczecin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Ewa Gawryś

41-208 Sosnowiec

Pani doktor bardzo pomocna, zawsze wysłucha, zadaje dużo pytań by trafnie postawić diagnozę. Bardzo rzetelnie i dokładnie wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam

lekarz Anita Bluszcz-Rożnowska

Wojska Polskiego 26b
47-400 Racibórz

Proszę nie słuchać głupstw w temacie Pani Doktor. Miła, sympatyczna, profesjonalistka w każdym calu. Zarówno, jako lekarz rodzinny, jak i lekarz chorób zakaźnych. Proszę nie słuchać osób, które piszą bzdury. Nigdy nie spotkałam się z tym, żebym była źle przyjęta, a chodzę do Pani Doktor od 4 lat.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Piotr Michocki

Łukaszewicza 35c lok. 7
61-021 Poznań

Jestem pod wrażeniem Pan dr bardzo konkretny, przede wszystkim pomocny. Jako lekarz medycyny pracy oceniam na 5 z plusem.
Opinia dodana przez: Kasia125

lekarz Zygmunt Prawdzik

Okrężna 36
58-500 Jelenia Góra

Solidny, dociekliwy, życzliwy godny polecenia, jeśli robisz prawko i potrzebujesz badań, polecam każdemu przyszłemu kierowcy

Grażyna Moraczewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Sabały 20 (przy Hynka)
02-174 Warszawa

polecam! lekarka rzetelna, solidna, wzbudzająca zaufanie.

Bożena Grzywnowicz

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dobra lokalizacja gabinetu, stała kontrola wyników badań i dopasowywania leków do postępów w zahamowaniu objawów choroby. Polecam serdecznie

lekarz Jadwiga Chrzanowska

Conrada 15
Warszawa

Wszystko pozytywnie, dobry lekarz z dużym doświadczeniem.

lek. med. Małgorzata Miktus

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA
00-828 Warszawa

Bardzo kompetentna, dokładna i dociekliwa. Jak pierwszy raz trafiłam do Pani doktor to właściwie poszłam tylko po recepty, a Pani doktor dokładnie mnie przebadała, zrobiła wywiad i zleciła różne badania. Podczas każdej wizyty dokładnie bada i poświęca naprawdę dużo czasu. Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z takim lekarzem. Naprawdę jest to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Zbigniew Kruczkowski

11 Listopada 14a
74-101 Gryfino

Ten lekarz leczył mnie przez wiele lat. Był świetnym lekarzem i cudownym człowiekiem. Nie mogę w to uwierzyć, że muszę o nim powiedzieć był...

lekarz Piotr Hasiński

ulica Gałeczki 22/1
41-500 Chorzów

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna