Lekarze pediatra internista

lekarz Piotr Adamski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Ogólnego Piotr R. Adamski
Rynek 4/2
66-330 Pszczew

Lekarz godny polecenia i zaufania, znam go od wielu lat, korzystam z jego wiedzy i z pełnym przekonaniem polecam każdemu. W czasie pandemii nie zamykał przychodni jak inni i z pełnym zaangażowaniem leczył ludzi, mimo realnego zagrożenia dla siebie i pracowników. Znakomity lekarz i porządny Człowiek.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Joanna Puławska

Reumatolog, Internista

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

mgr Iwona Pitak-Labiś

32-100 Proszowice

Pani Doktor naprawdę zna się na rzeczy!!! Leczy na podstawie przeprowadzonych badań a nie zgaduje!!!!POLECAM!!!

lekarz Artur Osiewicz

NZOZ "Res Medica"
Przemyska 44
37-750 Dubiecko

Pan Osiewicz to profesjonalny i konkretny lekarz...mój i mojej rodziny lekarz od 20 lat! Bardzo polecam wszystkim !!! Moim zdaniem najlepszy lekarz pod słońcem.!!! Mam do Niego pełne zaufanie, ponieważ jest wspaniałym lekarzem... Dziekujemy Panie Doktorze ...duzo zdrowia i cierpliwosci do swoich pacjentow zyczy pacjentka
Opinia dodana przez: suzuki
Bardzo dobra pani doktor polecam z calego serca.ma podejscie do dzieci potrafi doradzic leki jakie rodzic ma kupic i jak dawac dziecku
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Maria Maciejko-Czudy

NZOZ "Rządz-Mniszek" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Łęgi 12
86-300 Grudziądz

Wspaniałe podejście do Dziecka. Moja 2,5-lenia Córka spokojnie pozwala się zbadać dzięki sposobowi w jaki Pani Doktor przeprowadza wizytę, wprowadza fajną atmosferę rozmawiając z Dzieckiem i tłumacząc co zaraz będzie robić. Nie traktuje pacjentów "taśmowo", wnikliwie stawia diagnozę i wyczerpująco o niej opowiada. POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Irena Jakubiszyn

Pediatra, Internista

Kościelna 23d
46-081 Dobrzeń Wielki

Bardzo polecam ! Byłam bardzo mile zaskoczona podejściem do pacjenta. Działa w sposób w pełni profesjonalny. Jest bardzo mądra, uprzejma, skuteczna, wzbudza zaufanie. Można pogratulować wiedzy, komunikatywności, pogodnego usposobienia i entuzjazmu :)
Pani doktor jest rewelacyjna. Wnikliwie bada malych pacjentów, wszystko na bieżąco objaśnia rodzicom. Uspakaja. Ma zdrowe podejscie i w rzeczowy sposob ojasnia. Bylismy dzis z 3 tyg synkiem i jestesmy pod wrażeniem jej podejscia i profesjonaluzmu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maria Sieczko

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem, potrafi się w czuć w rolę chorego i pomóc pod każdym względem. Mi pani doktor pomaga do dziś i jestem zadowolony i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz

Barbara Mikłaszewicz

Przychodnia rejonowa w Falenicy
Warszawa

Bardzo kompetentna, rzeczowa, miła. Mimo młodego wieku bardzo doświadczony lekarz. Dokładnie bada pacjenta, jest cierpliwa, słucha co mają do powiedzenia rodzice, ... Generalnie - serdecznie polecam. Jedyna wada - nie przyjmuje prywatnie, raczej nie udostępnia prywatnego telefonu.

lekarz Irena Jasińska

Rzeszów

spokojna , cierpliwa , po prostu lekarz z powołania , nie spieszy się , polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Michal

Marzena Chorowiec

Pediatra, Internista

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Doskonały lekarz, wspaniała osoba z powołaniem. Mam trójkę dzieci wszystkie pod opieką Pani Doktor. Polecam!

Katarzyna Korasiak

Internista, Lekarz rodzinny

Wspaniała Kobieta!! Przede wszystkim ma świetny kontakt z dzieckiem - wita się, rozmawia, zagląda w oczy. Moja córka ją uwielbia. Zawsze pyta, co słychać, interesuje się rozwojem dziecka. A styl zwracania się do pacjenta ma na celu wytworzenie familijnej atmosfery - tak my to odbieramy. Ponadto jest kompetentna i posiada rzetelną wiedzę. Polecam! Żałujemy bardzo, że Pani Doktor ma chwilową przerwę, ale życzymy szczęścia i pociechy z Maleństwa! :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog, Internista

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

Jadwiga Stawnicka

SPMZOZ Słups
76-200 Słupsk

Pani doktor leczy mnie już prawie 16 lat. Mam sporo problemów ze zdrowiem i nigdy się na niej nie zawiodłam. Dzięki niej została u mnie szybko zdiagnozowana choroba i trafiłam do odpowiedniego specjalisty. Poza tym jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i nigdy się nie śpieszy. Wszystko zrozumiale i dokładnie tłumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Beata Jackowska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Andrzej Kurowski

Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
ulica Grzybowa 1
56-300 Milicz

Lekarz o ciepłym usposobieniu, lekarz z powołania. Dobry i miły człowiek. Pozdrawiam serdecznie, Iwona.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Bożena Bąchór

MEDBUK
Bukowno

Potwierdzam poprzednie wpisy. Lepiej nie powiem gdzie przyjmuje bo jeszcze więcej się ludzi zleci, a kolejki jak cholera. Cóż, chcesz się dobrze wyleczyć, to stój, jak i ja stoję. Na szczęście w przychodni bywam raz na 1-2 lata, ale jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było do niej ludzi. Lekarz na prawdę w porządku!

lekarz Joanna Strawa

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Cudowny fachowiec.Pomocna i zaangażowana w leczenie,kompetencje na najwyższym poziomie,brawo dla pani doktor
Opinia dodana przez: daga

lekarz Bogusław Bukrej

38-506 Nowotaniec

Lekarz bardzo rzetelnie zajął się pacjentem w podeszłym wieku w trakcie dyżuru świątecznego. Zastosował doraźne, konieczne leczenie. Wyjaśnił zdrowotne problemy oraz możliwość dalszego postępowania. Bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: E.